MB "Laiminga meška" — įmonės kodas 305678844
- Įmonės kodas
- 305678844
- PVN nr.
- 305678844
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Kauno g. 60-33, LT-68247, 68247 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 863 | 2 679 | 4 235 | 3 321 | 3 999 |
| Visos pajamos | 3 863 | 2 679 | 4 235 | 3 321 | 3 999 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 309 | 0 | 163 | 448 | 535 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 658 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 309 | 0 | 163 | 426 | 503 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 658 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 909 | 1 251 | 1 414 | 1 605 | 2 146 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 909 | 1 251 | 1 414 | 1 605 | 2 146 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Laiminga meška" 2025 m. nurodė 3 999 € apyvartą, tai yra 20,4% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 3 vietą tarp 5 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 503 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 146 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės miesto mišrus choras "Šešupė" | Marijampolė | 1 400 | 854 | — |
| Šokio grupė "Arabeskas" | Marijampolė | 12 890 | 35 | — |
| Pučiamųjų instrumentų muzikos klubas "Marijampolės aidas" | Marijampolė | 16 620 | 0 | — |
| VšĮ "Renginių mozaika" | Vilnius | 3 404 | 300 | 1 |
| VšĮ "Kultūra ir renginiai" | Zujūnų k. | 3 471 | −11 326 | 1 |
| VšĮ "Kino saga" | Vilnius | 3 530 | 1 793 | 1 |
| Delfinos VšĮ | Kirdeikių k. | 2 894 | 0 | — |
| MB Aštunta eilė | Kaunas | 2 854 | 2 528 | — |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Laiminga meška" apyvarta?
2025 m. MB "Laiminga meška" nurodė 3 999 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Laiminga meška" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 503 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,6%.
Kokia veikla užsiima MB "Laiminga meška"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Laiminga meška"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą