Benjamin River Productions UAB — įmonės kodas 302890190
- Įmonės kodas
- 302890190
- PVN nr.
- LT100007206316
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Marijampolės sav.
- Adresas
- Marijampolės sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5911 — Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Oct 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 228 | 48 778 | 42 600 | 32 015 | 22 125 | 50 875 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 20 228 | 48 778 | 42 600 | 32 015 | 22 125 | 50 875 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 971 | 0 | 0 | 740 464 | 26 141 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 18 740 | 0 | 10 755 | 15 526 | 0 | 0 | 2 721 | 1 296 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 971 | 0 | 0 | 740 464 | 26 141 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 18 740 | 0 | 10 755 | 15 526 | 0 | 0 | 2 721 | 1 296 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 22 275 | 13 584 | 7 896 | 4 256 | 4 565 | 2 942 | 1 325 | 101 |
| Trumpalaikis turtas | 25 085 | 38 104 | 40 667 | 47 952 | 544 797 | 577 687 | 576 624 | 576 215 |
| Visi įsipareigojimai | 280 461 | 280 194 | 287 824 | 306 996 | 63 686 | 68 913 | 68 853 | 68 516 |
| Nuosavas kapitalas | −234 477 | −228 506 | −239 261 | −254 788 | 485 676 | 511 817 | 509 096 | 507 800 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 4 460 | 4 460 | 4 460 | 4 460 | 4 460 | 4 460 | 4 460 | 4 460 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 310 NACE 5911 įmonių (2022).
Trumpai
Benjamin River Productions UAB 2022 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 296 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 68 516 €, o nuosavas kapitalas — 507 800 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Vizualinis sprendimas" | Kumelionių k. | 4 419 | 0 | — |
| MB Vsprendimas | Kumelionių k. | 17 793 | 5 564 | — |
| MB "Kokosa" | Liudvinavas | 47 369 | 2 794 | — |
| Viešoji įstaiga "NEŽINOMŲJŲ KLANAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA ALOYZO JANČORO VIDEOANTOLOGIJA | Didžiosios Riešės k. | 0 | −54 | — |
| Viešoji įstaiga "DOKUMENTIKA" | Vilnius | 0 | −1 960 | — |
| Viešoji įstaiga "Medialita" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga Jono Meko vardo kino centras | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 77 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2019 m.
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Benjamin River Productions UAB apyvarta?
2022 m. Benjamin River Productions UAB nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Benjamin River Productions UAB dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 1 296 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Benjamin River Productions UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ (EVRK 5911), įsikūrusi Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės Benjamin River Productions UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą