Asociacija "Vizualinis sprendimas" — įmonės kodas 304137768
- Įmonės kodas
- 304137768
- PVN nr.
- 304137768
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Kumelionių k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Kumelionių k., Vytauto g. 113, LT-68130, 68130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5911 — Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Nov 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 700 | 2 428 | 1 195 | 2 487 | 1 176 | 1 386 | 1 649 | 2 802 | 2 068 | 4 419 |
| Visos pajamos | 1 700 | 2 428 | 1 195 | 2 487 | 1 176 | 1 386 | 1 649 | 2 802 | 2 068 | 4 419 |
| Pelnas prieš mokesčius | 100 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 27 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 100 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 27 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 73 | 87 | 827 | 1 266 | 1 527 | 2 051 | 1 205 | 1 142 | 1 650 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 | 89 | 91 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | 73 | 87 | 0 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 371 NACE 5911 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Vizualinis sprendimas" 2024 m. nurodė 4 419 € apyvartą, tai yra 113,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 91 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Vsprendimas | Kumelionių k. | 17 793 | 5 564 | — |
| MB "Kokosa" | Liudvinavas | 47 369 | 2 794 | — |
| MB Vilimas | Vilnius | 4 409 | −1 362 | — |
| UAB SOSnaked | Vilnius | 4 332 | −3 044 | 3 |
| MB "Studio Mitkus" | Vilnius | 4 305 | 2 389 | 0 |
| UAB Shifting Tides Productions | Vilnius | 4 195 | −6 693 | — |
| "Videoreklamos", MB | Vilnius | 4 678 | 201 | — |
| Dvmedia MB | Nečioniškio k. 4 | 4 150 | 839 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Vizualinis sprendimas" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Vizualinis sprendimas" nurodė 4 419 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Vizualinis sprendimas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Vizualinis sprendimas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ (EVRK 5911), įsikūrusi Kumelionių k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Vizualinis sprendimas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą