MB Vsprendimas — įmonės kodas 305756481

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305756481
PVN nr.
305756481
Regionas / savivaldybė
Marijampolės sav.
Miestas
Kumelionių k.
Adresas
Marijampolės sav., Marijampolės sen., Kumelionių k., Vingio g. 29, LT-68130, 68130 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5911 — Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed May 05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
17,8 tūkst. € 4,5%
Grynasis pelnas (2024)
5 564 € 8,8%
Grynojo pelno marža
31,3%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 0206 98718 62517 793
Visos pajamos1 0206 98718 62517 793
Pelnas prieš mokesčius1 0182 8306 4235 857
Nuostolis prieš mokesčius0000
Grynasis pelnas1 0182 6886 1025 564
Grynasis nuostolis0000
Ilgalaikis turtas0001 542
Trumpalaikis turtas1 0183 94810 22910 223
Visi įsipareigojimai0142321293
Nuosavas kapitalas1 0183 8069 90811 472

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 371 NACE 5911 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
31,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
2,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
48,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Vsprendimas 2024 m. nurodė 17 793 € apyvartą, tai yra 4,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 5 564 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 293 €, o nuosavas kapitalas — 11 472 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Asociacija "Vizualinis sprendimas"Kumelionių k.4 4190
MB "Kokosa"Liudvinavas47 3692 794
Viešoji įstaiga "KRANTAS"Vilnius17 863−1251
Viešoji įstaiga Film DomeVilnius18 00014 445
MB "Lespro"Klemiškės II k.18 0074 304
UAB "Baltic Solar Systems"Balceriškių k.17 40016 617
Kupiškio televizijos ir informacijos centrasKupiškis17 370−4871
MB BenbagdVilnius18 43717 857

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Vsprendimas apyvarta?

2024 m. MB Vsprendimas nurodė 17 793 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Vsprendimas dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 564 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,3%.

Kokia veikla užsiima MB Vsprendimas?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ (EVRK 5911), įsikūrusi Kumelionių k., Marijampolės sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą