Asociacija "Šniūraičių bendruomenė" — įmonės kodas 300665608
- Įmonės kodas
- 300665608
- PVN nr.
- 300665608
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Šniūraičių k.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Radviliškio sen., Šniūraičių k., Šniūraičių g. 20, LT-82470, 82470 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Mar 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 260 | 10 403 | 4 811 | 1 963 | 51 622 | 2 755 | 2 768 | 3 155 | 5 022 | 10 574 |
| Visos pajamos | 1 260 | 10 403 | 4 811 | 1 963 | 51 622 | 2 755 | 2 768 | 3 155 | 5 022 | 10 574 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 247 | 1 765 | 1 263 | 1 827 | 3 558 | 3 709 | 2 464 | 6 942 | 4 345 | 2 658 |
| Trumpalaikis turtas | 966 | 832 | 605 | 386 | 592 | 651 | 634 | 347 | 915 | 793 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Šniūraičių bendruomenė" 2024 m. nurodė 10 574 € apyvartą, tai yra 110,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Palonų bendruomenė | Palonų mstl. | 10 391 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "KAIMO BENDRUOMENĖ-DRAUGAS" | Alksniupių k. | 9 871 | 0 | — |
| Pašušvio bendruomenė | Pašušvio mstl. | 8 942 | 0 | — |
| Pakiršinio kaimo bendruomenė | Pakiršinio k. | 8 819 | 335 | — |
| Lietuvos nykstančių ūkinių gyvūnų augintojų asociacija | Baisogala | 12 897 | 0 | 2 |
| Šeduvos miesto bendruomenė | Šeduva | 14 033 | 0 | — |
| Pociūnėlių miestelio bendruomenė | Pociūnėlių mstl. | 6 640 | −1 616 | 5 |
| Grinkiškio bendruomenė | Grinkiškis | 6 433 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Šniūraičių bendruomenė" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Šniūraičių bendruomenė" nurodė 10 574 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Šniūraičių bendruomenė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Šniūraičių bendruomenė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Šniūraičių k., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Šniūraičių bendruomenė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą