Asociacija "Rato centras racing" — įmonės kodas 301486704
- Įmonės kodas
- 301486704
- PVN nr.
- 301486704
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Plutiškių k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., Plutiškių k., Klevų g. 8, LT-69466, 69466 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Dec 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 26 834 | 42 275 | 67 494 | 69 393 | 16 807 | 106 175 | 80 572 | 77 392 | 66 455 | 29 997 |
| Visos pajamos | 26 834 | 42 275 | 67 494 | 69 393 | 16 807 | 106 175 | 80 572 | 77 392 | 66 455 | 29 997 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 3 | 2 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 20 888 | 16 883 | 12 877 | 8 872 | 4 076 | 30 403 | 89 156 | 74 837 | 60 547 | 166 030 |
| Trumpalaikis turtas | 68 952 | 44 877 | 32 292 | 13 250 | 28 730 | 76 877 | 39 912 | 129 269 | 79 679 | 1 980 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 830 | 27 996 | 37 561 | 64 818 | 13 043 | 46 774 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | −23 911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Rato centras racing" 2024 m. nurodė 29 997 € apyvartą, tai yra 54,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 26 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 46 774 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Antanavo bendruomenė | Antanavo k. | 31 764 | 0 | 3 |
| Asociacija "Jūrės miestelio bendruomenė" | Jūrės mstl. | 22 757 | 9 443 | — |
| Bendruomenė Vieningas Ąžuolas | Ąžuolų Būdos k. | 15 799 | 0 | — |
| Kvesupio kaimų bendruomenė | Garankščių k. 1 | 13 727 | 559 | 1 |
| Tarptautinė asociacija "Už taiką ir laisvę" | Jankų k. | 11 760 | 706 | — |
| Sūduvos vietos veiklos grupė | Antanavo k. | 49 500 | 0 | 3 |
| Krūvelių bendruomenė | Krūvelių k. | 8 649 | 0 | — |
| Jūrės kaimo bendruomenė | Jūrės k. | 8 400 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 65. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2021 m.
- 50. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Rato centras racing" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Rato centras racing" nurodė 29 997 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Rato centras racing" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Rato centras racing"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Plutiškių k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Rato centras racing"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą