Kvesupio kaimų bendruomenė — įmonės kodas 304028313
- Įmonės kodas
- 304028313
- PVN nr.
- LT100014484611
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Garankščių k. 1
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Garankščių k. 1, LT-69386, 69386 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Apr 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 305 | 642 | 1 448 | 376 | 349 | 438 | 1 643 | 8 812 | 14 975 | 13 727 |
| Visos pajamos | 305 | 642 | 1 448 | 376 | 349 | 438 | 1 643 | 8 812 | 14 975 | 13 727 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 221 | 0 | 0 | 363 | 58 | 734 | 481 | 559 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 645 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 221 | 0 | 0 | 363 | 58 | 734 | 481 | 559 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 645 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 798 | 0 | 0 | — | 0 | 34 618 | 27 775 | 24 348 | 20 922 |
| Trumpalaikis turtas | 653 | 0 | 1 020 | 372 | — | 712 | 769 | 6 886 | 7 941 | 8 505 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 635 | 409 | 1 008 | 1 012 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 769 | 6 478 | 6 933 | 7 492 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Kvesupio kaimų bendruomenė 2024 m. nurodė 13 727 € apyvartą, tai yra 8,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 26 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 559 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 012 €, o nuosavas kapitalas — 7 492 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Tarptautinė asociacija "Už taiką ir laisvę" | Jankų k. | 11 760 | 706 | — |
| Bendruomenė Vieningas Ąžuolas | Ąžuolų Būdos k. | 15 799 | 0 | — |
| Krūvelių bendruomenė | Krūvelių k. | 8 649 | 0 | — |
| Jūrės kaimo bendruomenė | Jūrės k. | 8 400 | 0 | — |
| Jankų bendruomenė | Jankų k. | 8 076 | 0 | — |
| Bagotosios kaimo bendruomenė | Bagotosios k. | 7 022 | 230 | 5 |
| Kardokų bendruomenė | Kardokų k. | 6 320 | 178 | — |
| Asociacija "Jūrės miestelio bendruomenė" | Jūrės mstl. | 22 757 | 9 443 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kvesupio kaimų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Kvesupio kaimų bendruomenė nurodė 13 727 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kvesupio kaimų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 559 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,1%.
Kiek darbuotojų turi Kvesupio kaimų bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Kvesupio kaimų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Garankščių k. 1, Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kvesupio kaimų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą