Antanavo bendruomenė — įmonės kodas 166097677
- Įmonės kodas
- 166097677
- PVN nr.
- 166097677
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Antanavo k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Antanavo sen., Antanavo k., Bagotosios g. 4-4, LT-69368, 69368 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jan 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 32 486 | 18 833 | 31 710 | 41 339 | 28 662 | 22 219 | 38 240 | 26 961 | 31 764 |
| Visos pajamos | 32 486 | 18 833 | 31 710 | 41 339 | 28 662 | 22 219 | 38 240 | 26 961 | 31 764 |
| Pelnas prieš mokesčius | 211 | 656 | 774 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 211 | 656 | 774 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 12 651 | 7 703 | 10 697 | 7 989 | 6 635 | 5 282 | 3 928 | 2 574 | 1 906 |
| Trumpalaikis turtas | 1 813 | 0 | 692 | 5 128 | 3 267 | 5 884 | 1 267 | 1 500 | 1 434 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Antanavo bendruomenė 2024 m. nurodė 31 764 € apyvartą, tai yra 17,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 26 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Rato centras racing" | Plutiškių k. | 29 997 | 0 | — |
| Asociacija "Jūrės miestelio bendruomenė" | Jūrės mstl. | 22 757 | 9 443 | — |
| Bendruomenė Vieningas Ąžuolas | Ąžuolų Būdos k. | 15 799 | 0 | — |
| Sūduvos vietos veiklos grupė | Antanavo k. | 49 500 | 0 | 3 |
| Kvesupio kaimų bendruomenė | Garankščių k. 1 | 13 727 | 559 | 1 |
| Tarptautinė asociacija "Už taiką ir laisvę" | Jankų k. | 11 760 | 706 | — |
| Krūvelių bendruomenė | Krūvelių k. | 8 649 | 0 | — |
| Jūrės kaimo bendruomenė | Jūrės k. | 8 400 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Antanavo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Antanavo bendruomenė nurodė 31 764 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Antanavo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Antanavo bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Antanavo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Antanavo k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės Antanavo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą