Asociacija "JCI Šiauliai" — įmonės kodas 145835365
- Įmonės kodas
- 145835365
- PVN nr.
- 145835365
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vytauto g. 103A, LT-77160, 77160 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Mar 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 951 | 8 757 | 5 958 | 605 | 287 | 92 | 216 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 3 951 | 8 757 | 5 958 | 605 | 287 | 92 | 216 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 074 | 0 | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 517 | 1 089 | 0 | 201 | 0 | 570 | 103 | 802 | 211 | 286 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 074 | 0 | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 517 | 1 089 | 0 | 201 | 0 | 570 | 105 | 802 | 211 | 286 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 883 | 2 322 | 3 353 | 2 950 | 2 737 | 19 902 | 17 622 | 4 032 | 1 819 | 1 533 |
| Visi įsipareigojimai | 436 | 965 | 933 | 465 | 40 | 17 775 | 15 600 | 2 812 | 810 | 810 |
| Nuosavas kapitalas | 2 446 | 1 356 | 2 420 | 2 485 | 2 697 | 2 127 | 2 022 | 1 220 | 1 009 | 723 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "JCI Šiauliai" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 56 vietą tarp 76 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 286 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 810 €, o nuosavas kapitalas — 723 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Fotografijos asociacija "Forma" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių vaikų estetinio lavinimo studija "Svajokliai" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių vaikų vokalo studija "RO-KO-KO" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių vežėjų klubas | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Šiaulių aitvaras" | Šiauliai | 0 | −1 081 | — |
| Šiaulių širdininkų klubas | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių miesto Vydūno ir Ajurvedos klubas | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Kraštotyros klubas "Gelžė" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "JCI Šiauliai" apyvarta?
2024 m. Asociacija "JCI Šiauliai" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "JCI Šiauliai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 286 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Asociacija "JCI Šiauliai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "JCI Šiauliai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą