Šiaulių vežėjų klubas — įmonės kodas 145380348

Įmonės kodas
145380348
PVN nr.
145380348
Regionas / savivaldybė
Šiauliai
Miestas
Šiauliai
Adresas
Šiauliai, V. Bielskio g. 30A, LT-76147, 76147 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Nov 18
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
0 €
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−12 tūkst.−10 tūkst.−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 0585988 9001482 8000015 00000
Visos pajamos1 0585988 9001482 8000015 00000
Pelnas prieš mokesčius009020000000
Nuostolis prieš mokesčius3 9457 860010 0596 700002 53100
Grynasis pelnas009020000000
Grynasis nuostolis3 9457 860010 0596 700002 53100
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas72 58439 08234 36251 66134 51630 51612 40451 16716 39215 218
Visi įsipareigojimai15230183828279542461 239158
Nuosavas kapitalas34 32926 46927 37117 31210 61210 61210 6128 0818 0818 081

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
1,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Šiaulių vežėjų klubas 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 56 vietą tarp 76 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 158 €, o nuosavas kapitalas — 8 081 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Šiaulių vežėjų klubas apyvarta?

2024 m. Šiaulių vežėjų klubas nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Šiaulių vežėjų klubas dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.

Kokia veikla užsiima Šiaulių vežėjų klubas?

Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Šiauliai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą