Žaliūkių bendruomenė — įmonės kodas 301674033
- Įmonės kodas
- 301674033
- PVN nr.
- 301674033
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių m. sav.
- Miestas
- Žaliūkių k.
- Adresas
- Šiaulių m. sav., Žaliūkių k., Vakarų g. 6, LT-77191, 77191 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Apr 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 88 | 414 | 431 | 187 | 97 | 96 | 130 | 251 | 389 |
| Visos pajamos | 88 | 414 | 431 | 187 | 97 | 96 | 130 | 251 | 389 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 59 | 211 | 445 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 59 | 211 | 445 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 650 | 567 | 456 | 99 | — | 113 | 171 | 382 | 715 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 99 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Žaliūkių bendruomenė 2024 m. nurodė 389 € apyvartą, tai yra 55,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šiaulių m. sav.. Įmonė uždirbo 445 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 114,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Būk draugas" | Vilnius | 389 | −552 | — |
| Joniškio rajono tinklinio sporto klubas "Ąžuolas" | Bariūnų k. | 388 | 0 | — |
| VšĮ "Jaunimo užimtumo projektas" | Vilnius | 390 | −5 | — |
| Taksų augintojų draugija | Vilniaus m. sav. | 387 | 1 | — |
| KAVALIERIAUS KARALIAUS KAROLIO SPANIELIŲ KLUBAS | Dainų k. | 392 | 0 | — |
| Lietuvos lenkų kūrybinė sąjunga "ELIPS" | Vilnius | 393 | 220 | — |
| Kaimų bendruomenė "AUKŠTUPIS" | Nevočių k. | 393 | 0 | — |
| Mažeikių rajono medžiotojų asociacija | Užventės k. | 393 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 18. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 15. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Žaliūkių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Žaliūkių bendruomenė nurodė 389 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Žaliūkių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 445 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 114,4%.
Kokia veikla užsiima Žaliūkių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Žaliūkių k., Šiaulių m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Žaliūkių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą