Vyšnialaukio kaimo bendruomenė — įmonės kodas 302560082
- Įmonės kodas
- 302560082
- PVN nr.
- 302560082
- Regionas / savivaldybė
- Jonavos r. sav.
- Miestas
- Vyšnialaukio k. 7
- Adresas
- Jonavos r. sav., Upninkų sen., Vyšnialaukio k. 7, LT-55480, 55480 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Nov 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 651 | 220 | 554 | 1 872 | 11 137 | 5 776 | 8 975 | 508 | 1 700 |
| Visos pajamos | 6 651 | 220 | 554 | 1 872 | 11 137 | 5 776 | 8 975 | 508 | 1 700 |
| Pelnas prieš mokesčius | 382 | 0 | 0 | 0 | 233 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 295 | 329 | 431 | 0 | 321 | 115 | 650 | 0 |
| Grynasis pelnas | 382 | 0 | 0 | 0 | 233 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 295 | 329 | 431 | 0 | 321 | 115 | 650 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 347 | 2 835 | 2 363 | 1 851 | 1 339 | 1 299 | 1 621 | — | 1 621 |
| Trumpalaikis turtas | 796 | 123 | 19 | 100 | 1 067 | 58 | 644 | — | 204 |
| Visi įsipareigojimai | 137 | 1 247 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 2 023 | 2 043 | 2 080 |
| Nuosavas kapitalas | 446 | −849 | −1 178 | −1 609 | −1 376 | −1 697 | −1 812 | −408 | −408 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Vyšnialaukio kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 1 700 € apyvartą, tai yra 234,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 32 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jonavos r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 080 €, o nuosavas kapitalas — −408 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Ruklos bendruomenė "Ruklietis" | Rukla | 1 847 | −3 335 | — |
| Jonavos krašto samariečių bendrija | Rukla | 1 513 | 0 | — |
| Gulbės slėnio bendruomenė | Praulių k. | 1 412 | 1 404 | — |
| Bukonių kaimo bendruomenė | Bukonių k. | 1 992 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Barupės bendruomenės centras" | Kuigalių k. | 1 274 | 0 | — |
| Jonavos rajono Šilų bendruomenė | Šilų k. | 2 157 | 661 | — |
| Naujasodžio kaimo bendruomenė "Sukūrys" | Naujasodžio k. | 2 177 | 0 | — |
| Asociacija "Venecijos bendruomenė" | Rukla | 1 201 | −47 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vyšnialaukio kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Vyšnialaukio kaimo bendruomenė nurodė 1 700 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vyšnialaukio kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Vyšnialaukio kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vyšnialaukio k. 7, Jonavos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vyšnialaukio kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą