Jonavos rajono Šilų bendruomenė — įmonės kodas 156871373
- Įmonės kodas
- 156871373
- PVN nr.
- 156871373
- Regionas / savivaldybė
- Jonavos r. sav.
- Miestas
- Šilų k.
- Adresas
- Jonavos r. sav., Šilų sen., Šilų k., Lokio g. 1 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu May 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 190 | 5 493 | 4 980 | 16 248 | 4 043 | 12 571 | 10 970 | 2 157 |
| Visos pajamos | 4 190 | 5 493 | 4 980 | 16 248 | 4 043 | 12 571 | 10 970 | 2 157 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 142 | 0 | 3 357 | 0 | 149 | 318 | 661 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 324 | 0 | 450 | 0 | 2 236 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 142 | 0 | 3 357 | 0 | 149 | 318 | 661 |
| Grynasis nuostolis | 1 324 | 0 | 450 | 0 | 2 236 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 27 253 | 23 058 | 18 866 | 14 674 | 10 481 | 6 289 | 2 097 | 13 |
| Trumpalaikis turtas | 3 411 | 3 743 | 3 292 | 6 649 | 4 392 | 4 561 | 5 832 | 5 322 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 172 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 22 158 | 21 323 | 14 873 | 10 850 | 6 757 | 5 335 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Jonavos rajono Šilų bendruomenė 2024 m. nurodė 2 157 € apyvartą, tai yra 80,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 32 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jonavos r. sav.. Įmonė uždirbo 661 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 30,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 5 335 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Naujasodžio kaimo bendruomenė "Sukūrys" | Naujasodžio k. | 2 177 | 0 | — |
| Bukonių kaimo bendruomenė | Bukonių k. | 1 992 | 0 | — |
| Ruklos bendruomenė "Ruklietis" | Rukla | 1 847 | −3 335 | — |
| Vyšnialaukio kaimo bendruomenė | Vyšnialaukio k. 7 | 1 700 | 0 | — |
| Ručiūnų kaimo bendruomenė "Ručiūniškiai" | Ručiūnų k. | 2 771 | −7 | — |
| Jonavos krašto samariečių bendrija | Rukla | 1 513 | 0 | — |
| Asociacija "Augink savo kraštą" | Bukonių k. | 2 901 | 0 | — |
| Gulbės slėnio bendruomenė | Praulių k. | 1 412 | 1 404 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jonavos r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jonavos r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jonavos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jonavos rajono Šilų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Jonavos rajono Šilų bendruomenė nurodė 2 157 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jonavos rajono Šilų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 661 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 30,6%.
Kokia veikla užsiima Jonavos rajono Šilų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Šilų k., Jonavos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Jonavos rajono Šilų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą