VšĮ "Shooting Club LT" — įmonės kodas 302456938
- Įmonės kodas
- 302456938
- PVN nr.
- LT100017922610
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Kunionių k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Kunionių k., Malūno g. 4, LT-58201, 58201 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Nov 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 37 752 | 33 096 | 47 154 | 44 463 | 47 005 | 43 297 | 49 281 | 70 855 | 47 940 | 63 316 |
| Visos pajamos | 37 752 | 33 096 | 47 154 | 44 463 | 47 005 | 43 297 | 49 281 | 70 855 | 47 940 | 63 316 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 5 457 | 0 | 1 472 | 1 018 | 0 | 3 504 | 1 494 | 5 450 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 113 | 2 795 | 0 | 8 763 | 0 | 0 | 5 047 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 5 457 | 0 | 1 472 | 1 018 | 0 | 3 504 | 1 494 | 5 295 |
| Grynasis nuostolis | 113 | 2 795 | 0 | 8 763 | 0 | 0 | 5 047 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 796 | 1 034 | 305 | 1 | 2 901 | 2 601 | 1 | 1 | 1 | 9 501 |
| Trumpalaikis turtas | 675 | 1 115 | 8 758 | 6 553 | 9 042 | 2 475 | 208 | 684 | 175 | 510 |
| Visi įsipareigojimai | 978 | 3 451 | 4 908 | 10 714 | 15 078 | 7 193 | 7 373 | 4 345 | 2 341 | 6 882 |
| Nuosavas kapitalas | 1 493 | −1 302 | 4 155 | −4 607 | −3 135 | −2 117 | −7 164 | −3 660 | −2 165 | 3 129 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Shooting Club LT" 2024 m. nurodė 63 316 € apyvartą, tai yra 32,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 14 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 5 295 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 882 €, o nuosavas kapitalas — 3 129 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija sveikatingumo ir sporto klubas | Surviliškis | 30 768 | 805 | 1 |
| Kėdainių r. medžiotojų klubas "Aras" | Keleriškių k. | 17 799 | −5 748 | — |
| Kėdainių r. Akademijos medžiotojų būrelis | Padotnuvio k. | 13 256 | 2 194 | — |
| Kėdainių r. Šlapaberžės medžiotojų klubas | Skaistgirių k. | 13 153 | 0 | — |
| Lietuvos medžiotojų sąjunga "GAMTA" | Vilnius | 62 913 | 0 | 1 |
| UAB Sportma | Kaunas | 65 045 | 16 424 | — |
| VšĮ Sporto namų grupė | Vilnius | 61 507 | −86 667 | 2 |
| Viešoji įstaiga "R2P Sport" | Kaunas | 60 500 | −79 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 4. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 4. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Shooting Club LT" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Shooting Club LT" nurodė 63 316 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Shooting Club LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 295 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,4%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Shooting Club LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Shooting Club LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Kunionių k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Shooting Club LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą