Kėdainių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
655
Bendra apyvarta
633,2 mln €▼ 3,5%
Darbuotojai
4 782
Medianinė marža
3,6%
Augimas (metinis)
−3,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Kėdainių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "KREKENAVOS AGROFIRMA" | Kėdainių r. sav. | 187 763 759 | −1 318 558 | 1 121 | |
| 2 | UAB "Dotnuva Baltic" | Kėdainių r. sav. | 84 013 000 | −1 956 000 | 162 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kėdainių konservų fabrikas" | Kėdainių r. sav. | 47 225 962 | 2 342 594 | 255 | |
| 4 | UAB "LTP TEXDAN" | Kėdainių r. sav. | 36 173 007 | 564 589 | 407 | |
| 5 | UAB "Dotnuva Seeds" | Kėdainių r. sav. | 29 789 944 | 2 429 234 | 39 | |
| 6 | UAB "Bekonas LT" | Kėdainių r. sav. | 14 645 060 | 622 186 | 26 | |
| 7 | Viešoji įstaiga Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba | Kėdainių r. sav. | 13 811 527 | 1 643 325 | 369 | |
| 8 | UAB "Daumantai LT" | Kėdainių r. sav. | 12 627 277 | 883 645 | 75 | |
| 9 | UAB Kvedarų ūkis | Kėdainių r. sav. | 12 139 524 | 24 778 | 21 | |
| 10 | Kėdainių rajono Okainių žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 12 088 305 | 553 455 | 87 | |
| 11 | UAB "LPG LOGISTIKA" | Kėdainių r. sav. | 10 681 825 | 215 901 | 2 | |
| 12 | UAB "VÄDERSTAD" | Kėdainių r. sav. | 9 899 151 | 459 435 | 18 | |
| 13 | UAB "Agrošiltnamiai" | Kėdainių r. sav. | 7 853 598 | 412 388 | 76 | |
| 14 | Labūnavos ŽŪB | Kėdainių r. sav. | 7 405 383 | 790 758 | 60 | |
| 15 | UAB Aristavos ūkis | Kėdainių r. sav. | 6 905 496 | 1 730 746 | 51 | |
| 16 | UAB "GGML INWESTYCJE" | Kėdainių r. sav. | 6 075 818 | 2 032 | 3 | |
| 17 | UAB "TISKŪNŲ AGRO" | Kėdainių r. sav. | 4 498 271 | 84 622 | 13 | |
| 18 | Kėdainių rajono Krakių žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 4 020 871 | −570 828 | 40 | |
| 19 | UAB Bandi Europe | Kėdainių r. sav. | 3 963 887 | 242 476 | 15 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAUMETRIS" | Kėdainių r. sav. | 3 601 719 | 262 167 | 44 | |
| 21 | UAB "Vilmaris" | Kėdainių r. sav. | 3 068 019 | 72 838 | 29 | |
| 22 | UAB "Anykščių šiltnamiai" | Kėdainių r. sav. | 2 768 749 | −809 554 | 131 | — |
| 23 | UAB "Medvaida" | Kėdainių r. sav. | 2 693 350 | 316 321 | 1 | |
| 24 | UAB "Projektas KARMA" | Kėdainių r. sav. | 2 685 762 | 82 104 | 45 | |
| 25 | UAB "A&R paslaugos" | Kėdainių r. sav. | 2 511 260 | 31 417 | 39 | |
| 26 | UAB "Algilis Packaging" | Kėdainių r. sav. | 2 437 391 | 104 121 | 4 | |
| 27 | Žemės ūkio kooperatyvas "Mūsų ūkis" | Kėdainių r. sav. | 2 398 328 | 299 350 | 18 | |
| 28 | Kėdainių rajono Vermenos žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 2 352 446 | 311 849 | 36 | |
| 29 | KĖDAINIŲ RAJONO AŽYTĖNŲ ŽEMĖS ŪKIO BENDROVĖ | Kėdainių r. sav. | 2 235 816 | 518 234 | 27 | |
| 30 | UAB "LINTRAIL" | Kėdainių r. sav. | 1 936 249 | 41 644 | 5 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė Dotnuvos eksperimentinis ūkis | Kėdainių r. sav. | 1 933 645 | 1 504 | 17 | |
| 32 | ŽŪB "AUGA Mantviliškis" | Kėdainių r. sav. | 1 853 315 | −313 384 | 1 | |
| 33 | UAB "KĖDAINIŲ KRANAI" | Kėdainių r. sav. | 1 832 384 | 53 258 | 21 | |
| 34 | UAB "Drivita" | Kėdainių r. sav. | 1 746 381 | 1 495 | 19 | |
| 35 | UAB Šlapaberžės ūkis | Kėdainių r. sav. | 1 695 999 | 226 589 | 19 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rearta" | Kėdainių r. sav. | 1 690 149 | −95 930 | 27 | |
| 37 | Ingleby Lithuania Agro UAB | Kėdainių r. sav. | 1 628 076 | −1 739 191 | 20 | |
| 38 | UAB "Josvainių gėlės" | Kėdainių r. sav. | 1 555 861 | 226 990 | 37 | |
| 39 | UAB "BABĖNŲ TRANSPORTAS" | Kėdainių r. sav. | 1 456 555 | 138 926 | 25 | |
| 40 | UAB "Stiebelis" | Kėdainių r. sav. | 1 445 073 | 12 204 | 28 | |
| 41 | UAB "Dotnuva Rent" | Kėdainių r. sav. | 1 435 245 | −134 712 | 6 | |
| 42 | MB "AGJOMA" | Kėdainių r. sav. | 1 420 900 | 52 862 | 3 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "KEDMELA" | Kėdainių r. sav. | 1 367 676 | 248 192 | 29 | |
| 44 | UAB Killer Custom | Kėdainių r. sav. | 1 354 784 | 79 110 | 4 | |
| 45 | UAB "Statyra" | Kėdainių r. sav. | 1 317 758 | 36 870 | 15 | |
| 46 | UAB "Pažangi energetika" | Kėdainių r. sav. | 1 307 289 | 88 258 | 21 | |
| 47 | UAB "Aromika" | Kėdainių r. sav. | 1 242 524 | 287 098 | 11 | |
| 48 | Miegėnų ŽŪB | Kėdainių r. sav. | 1 207 698 | 108 043 | 11 | |
| 49 | Tranztransa UAB | Kėdainių r. sav. | 1 185 766 | 35 114 | 33 | |
| 50 | UAB "Liderita" | Kėdainių r. sav. | 1 162 547 | 3 717 | 4 | |
| 51 | UAB "Timberis" | Kėdainių r. sav. | 1 134 468 | 39 634 | 9 | |
| 52 | VšĮ "Renginių inžinieriai" | Kėdainių r. sav. | 1 128 388 | 22 258 | 3 | |
| 53 | Kėdainių rajono Pajieslio žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 1 092 111 | 103 073 | 21 | |
| 54 | UAB "Sejico" | Kėdainių r. sav. | 1 061 705 | −319 973 | 3 | |
| 55 | UAB "Aretra" | Kėdainių r. sav. | 1 037 488 | 67 131 | 10 | |
| 56 | UAB "Impelis LT" | Kėdainių r. sav. | 1 019 238 | 56 193 | 15 | |
| 57 | UAB "Eco standartas" | Kėdainių r. sav. | 1 013 449 | 52 285 | 9 | |
| 58 | UAB "LAUFRIZA" | Kėdainių r. sav. | 972 551 | 93 872 | 15 | |
| 59 | ŽŪB "Pajieslio žemės ūkis" | Kėdainių r. sav. | 971 823 | 260 871 | 19 | — |
| 60 | Žemės ūkio kooperatyvas "LIT-KOOP" | Kėdainių r. sav. | 945 145 | −32 995 | 4 | |
| 61 | UAB Beržų ūkis | Kėdainių r. sav. | 939 956 | −23 424 | 5 | |
| 62 | UAB "Ledinta" | Kėdainių r. sav. | 900 272 | 170 061 | 6 | |
| 63 | UAB "Bioenergy agro" | Kėdainių r. sav. | 877 884 | 199 053 | 13 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "KĖDAINIŲ MELIORACIJA" | Kėdainių r. sav. | 866 506 | 2 250 | 14 | |
| 65 | UAB "Roliuda" | Kėdainių r. sav. | 852 916 | 160 357 | 11 | |
| 66 | UAB "Greita nuoma" | Kėdainių r. sav. | 821 673 | 36 936 | 1 | |
| 67 | MB "Domagra" | Kėdainių r. sav. | 801 839 | 1 124 | 7 | |
| 68 | Kėdainių rajono Dovydiškių žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 801 794 | 28 781 | 16 | |
| 69 | MB "Kėdainių akmenukas" | Kėdainių r. sav. | 768 706 | 70 471 | 15 | |
| 70 | Žemės ūkio kooperatyvas "Beržai" | Kėdainių r. sav. | 747 287 | 29 526 | — | |
| 71 | MB "Liepas" | Kėdainių r. sav. | 741 802 | 26 115 | 11 | |
| 72 | UAB "Ardo projektai" | Kėdainių r. sav. | 738 875 | 93 493 | 15 | |
| 73 | UAB "Pelėdos baldai" | Kėdainių r. sav. | 721 932 | 5 869 | 11 | |
| 74 | UAB "Kunionių rūkyklėlė" | Kėdainių r. sav. | 706 978 | 35 932 | 6 | |
| 75 | UAB "Votisposis" | Kėdainių r. sav. | 689 105 | −6 480 | 1 | |
| 76 | UAB "Mansta" | Kėdainių r. sav. | 672 452 | 4 773 | 12 | |
| 77 | UAB "Transone" | Kėdainių r. sav. | 620 633 | −74 715 | 8 | |
| 78 | UAB "MINKIRTA" | Kėdainių r. sav. | 585 520 | −118 228 | 7 | |
| 79 | UAB "Link vakarų" | Kėdainių r. sav. | 564 178 | 161 722 | 12 | |
| 80 | UAB MC Energija | Kėdainių r. sav. | 561 243 | 149 475 | 4 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "EGRIS" | Kėdainių r. sav. | 536 530 | −242 814 | 6 | |
| 82 | UAB "Gusto baldai" | Kėdainių r. sav. | 499 446 | 5 732 | 14 | |
| 83 | UAB "Detama" | Kėdainių r. sav. | 491 033 | −192 349 | 13 | |
| 84 | UAB "Alitana" | Kėdainių r. sav. | 489 394 | 4 803 | 1 | |
| 85 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kvalitetas" | Kėdainių r. sav. | 475 954 | 37 254 | 8 | |
| 86 | UAB "Metal service" | Kėdainių r. sav. | 469 521 | 2 871 | 9 | |
| 87 | UAB Diara LT | Kėdainių r. sav. | 467 922 | 10 117 | 10 | |
| 88 | UAB Tones race | Kėdainių r. sav. | 449 008 | −25 458 | 17 | |
| 89 | MB Tils group | Kėdainių r. sav. | 445 486 | 254 768 | — | |
| 90 | MB "Aukštyje LT" | Kėdainių r. sav. | 443 957 | −33 800 | 2 | |
| 91 | MB "Idėjų cechas" | Kėdainių r. sav. | 442 801 | 71 860 | 6 | |
| 92 | MB "Žavišinės dvaras" | Kėdainių r. sav. | 442 232 | 129 188 | 4 | |
| 93 | UAB "VALMERA" | Kėdainių r. sav. | 437 058 | −21 765 | 2 | |
| 94 | Žemės ūkio bendrovė "Lipliūnai" | Kėdainių r. sav. | 436 565 | −51 620 | 5 | |
| 95 | UAB "Irongė" | Kėdainių r. sav. | 432 360 | −1 211 | 4 | |
| 96 | UAB "Sidrevena" | Kėdainių r. sav. | 431 737 | 9 396 | 35 | |
| 97 | UAB "Reprezentuok" | Kėdainių r. sav. | 429 162 | −1 350 | 6 | |
| 98 | UAB "Baltmedas" | Kėdainių r. sav. | 418 375 | 15 072 | 4 | |
| 99 | Kėdainių rajono Aušros žemės ūkio bendrovė | Kėdainių r. sav. | 414 330 | −22 098 | 13 | |
| 100 | UAB "Bakainių statyba" | Kėdainių r. sav. | 414 029 | −94 666 | 10 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Kėdainių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Kėdainių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.