Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9319)
Sekcija S — Menas ir pramogos
Aktyvios įmonės (2024)
1 434
Bendra apyvarta
53,3 mln €▼ 32,9%
Darbuotojai
718
Medianinė marža
0,0%
Augimas (metinis)
−32,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9319
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 315 | 25 174 785 | 265 | 0,0% |
| Kaunas | 150 | 12 741 774 | 145 | 0,0% |
| Klaipėda | 51 | 2 645 331 | 61 | 0,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 18 | 1 025 271 | 19 | 0,0% |
| Vilniaus r. sav. | 29 | 954 518 | 17 | 0,7% |
| Marijampolė | 22 | 713 035 | 10 | 0,0% |
| Kauno r. sav. | 42 | 463 954 | 18 | 0,0% |
| Mažeikiai | 12 | 437 830 | 7 | 3,9% |
| Alytus | 26 | 422 906 | 1 | −5,1% |
| Šiauliai | 44 | 419 191 | 18 | 3,3% |
| Ukmergė | 10 | 397 834 | 4 | 4,0% |
| Panevėžys | 41 | 397 099 | 15 | 0,0% |
| Jurbarko r. sav. | 12 | 314 697 | 4 | 0,0% |
| Neringa | 5 | 307 590 | 1 | 18,7% |
| Kretinga | 12 | 287 306 | 8 | 0,0% |
| Pasvalio r. sav. | 7 | 238 338 | — | 17,6% |
| Prienų r. sav. | 18 | 220 691 | 4 | 5,6% |
| Birštonas | 6 | 216 808 | 6 | 0,0% |
| Rokiškio r. sav. | 17 | 204 783 | 2 | 13,5% |
| Šiaulių r. sav. | 24 | 190 218 | 8 | 13,7% |
| Ukmergės r. sav. | 7 | 190 151 | 2 | 3,2% |
| Plungės r. sav. | 13 | 175 170 | — | 0,0% |
| Palanga | 5 | 174 756 | 6 | 22,0% |
| Kėdainių r. sav. | 14 | 173 558 | 3 | 5,5% |
| Panevėžio r. sav. | 23 | 171 674 | 7 | −4,1% |
| Utena | 12 | 168 993 | 2 | 1,4% |
| Šilalės r. sav. | 6 | 165 794 | — | 0,0% |
| Alytaus r. sav. | 17 | 158 916 | 5 | 0,0% |
| Trakų r. sav. | 15 | 158 523 | 1 | 8,6% |
| Raseiniai | 6 | 154 319 | 2 | −7,6% |
| Kėdainiai | 10 | 151 684 | 1 | 27,3% |
| Joniškis | 14 | 148 561 | 1 | 0,0% |
| Radviliškis | 8 | 146 494 | 3 | 7,7% |
| Molėtų r. sav. | 12 | 143 596 | — | −10,5% |
| Telšių r. sav. | 15 | 133 242 | 2 | 13,5% |
| Švenčionių r. sav. | 11 | 128 369 | 1 | 0,0% |
| Kaišiadorys | 9 | 125 366 | 1 | 1,9% |
| Akmenės r. sav. | 10 | 121 862 | 5 | 1,3% |
| Radviliškio r. sav. | 7 | 114 182 | 2 | 7,2% |
| Raseinių r. sav. | 12 | 111 420 | — | 0,0% |
| Biržų r. sav. | 13 | 109 229 | 1 | 0,0% |
| Šakių r. sav. | 25 | 107 822 | — | 8,4% |
| Jonava | 13 | 105 451 | 1 | 0,0% |
| Mažeikių r. sav. | 12 | 102 636 | 1 | 0,0% |
| Zarasai | 8 | 99 431 | 1 | 1,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 13 | 89 957 | 1 | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 11 | 88 247 | 1 | 23,8% |
| Tauragė | 7 | 87 644 | 4 | 0,0% |
| Anykščių r. sav. | 10 | 78 725 | 3 | 6,3% |
| Ignalina | 5 | 77 706 | 5 | 26,6% |
| Trakai | 3 | 77 593 | 2 | −24,7% |
| Telšiai | 11 | 72 001 | 2 | 0,0% |
| Plungė | 3 | 68 738 | 5 | −9,7% |
| Šalčininkų r. sav. | 5 | 67 078 | — | 6,5% |
| Utenos r. sav. | 11 | 61 108 | — | 0,0% |
| Jurbarkas | 5 | 58 369 | — | 6,5% |
| Kelmės r. sav. | 7 | 54 134 | 7 | 6,7% |
| Vilkaviškis | 5 | 50 628 | 1 | 5,3% |
| Jonavos r. sav. | 3 | 47 233 | 2 | −11,6% |
| Zarasų r. sav. | 9 | 44 876 | — | 32,9% |
| Šilutė | 4 | 43 915 | 1 | 50,2% |
| Anykščiai | 9 | 41 896 | 1 | 16,3% |
| Pakruojo r. sav. | 6 | 41 769 | — | 63,9% |
| Kupiškis | 4 | 38 053 | 1 | 5,8% |
| Šilalė | 4 | 37 396 | — | −11,1% |
| Lazdijų r. sav. | 6 | 36 591 | 5 | 41,0% |
| Švenčionys | 2 | 35 703 | — | 0,9% |
| Kupiškio r. sav. | 6 | 35 009 | — | 1,0% |
| Šakiai | 1 | 33 968 | 1 | 0,0% |
| Elektrėnai | 5 | 33 738 | 2 | 0,0% |
| Ignalinos r. sav. | 4 | 33 545 | — | 21,7% |
| Varėnos r. sav. | 5 | 30 432 | — | 27,1% |
| Rokiškis | 9 | 30 205 | 1 | −67,4% |
| Druskininkai | 6 | 29 495 | — | 25,9% |
| Kelmė | 4 | 29 123 | 1 | 0,0% |
| Tauragės r. sav. | 5 | 27 539 | — | 0,0% |
| Druskininkų sav. | 4 | 26 675 | 1 | −2,5% |
| Šalčininkai | 4 | 26 548 | — | 0,0% |
| Pasvalys | 5 | 24 894 | 1 | 2,0% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 23 598 | 1 | −0,5% |
| Alytaus m. sav. | 1 | 22 051 | — | 0,0% |
| Joniškio r. sav. | 3 | 21 040 | — | 0,0% |
| Skuodas | 3 | 20 204 | — | 39,3% |
| Lazdijai | 2 | 19 203 | 1 | 14,2% |
| Kazlų Rūdos sav. | 2 | 18 950 | — | 0,0% |
| Prienai | 5 | 18 633 | — | — |
| Šilutės r. sav. | 6 | 17 571 | 3 | — |
| Biržai | 2 | 17 292 | 1 | 0,0% |
| Marijampolės sav. | 7 | 15 526 | — | — |
| Širvintų r. sav. | 4 | 14 662 | — | — |
| Visaginas | 4 | 13 884 | — | 0,0% |
| Pagėgių sav. | 2 | 13 477 | — | — |
| Rietavo sav. | 2 | 9 073 | — | — |
| Širvintos | 3 | 6 669 | — | — |
| Varėna | 6 | 4 755 | 1 | — |
| Gargždai | 3 | 4 568 | — | — |
| Naujoji Akmenė | 4 | 4 362 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 2 | 4 043 | — | — |
| Kalvarijos sav. | 2 | 2 565 | — | — |
| Molėtai | 1 | 1 131 | — | — |
| Elektrėnų sav. | 3 | 1 042 | — | — |
| Pakruojis | 1 | 698 | — | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 590 | — | — |
| Joniškio rajono savivaldybės teritorija | 1 | 359 | — | — |
| Rietavas | 1 | 0 | — | — |
| Šiaulių m. sav. | 1 | 0 | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9310 — Sportinė veikla
- 9311 — Sporto įrenginių eksploatavimas
- 9312 — Sporto klubų veikla
- 9313 — Kūno rengybos centrų veikla
- 9300 — Sportinė veikla, pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
- 9320 — Pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
- 9321 — Atrakcionų ir teminių parkų veikla
- 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla