VšĮ "Natūralumo galia" — įmonės kodas 302756953
- Įmonės kodas
- 302756953
- PVN nr.
- 302756953
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Šlyninkos k. 4
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Šlyninkos k. 4, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8130 — Kraštovaizdžio tvarkymas
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Apr 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 005 | 5 104 | 3 559 | 4 501 | 8 298 | 1 248 | 1 439 | 644 | 2 374 | 0 |
| Visos pajamos | 8 005 | 5 104 | 3 559 | 4 501 | 8 298 | 1 248 | 1 439 | 644 | 2 374 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 110 | 179 | 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 404 | 2 097 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 264 | 5 967 | 8 409 | 3 159 | 0 | 0 | 52 |
| Grynasis pelnas | 1 110 | 179 | 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 404 | 1 988 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 1 264 | 5 967 | 8 409 | 3 159 | 0 | 0 | 52 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 961 | 1 910 | 2 949 | 1 659 | 135 | 7 | 273 | 9 | 84 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 272 | 42 | 110 | 85 | 4 528 | 12 809 | 16 234 | 15 566 | 13 653 | 13 621 |
| Nuosavas kapitalas | 1 689 | 1 868 | 2 839 | 1 574 | −4 393 | −12 802 | −15 961 | −15 557 | −13 569 | −13 621 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 445 NACE 8130 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Natūralumo galia" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 52 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 621 €, o nuosavas kapitalas — −13 621 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Šiaurinės idėjos" | Vėdarių k. | 2 750 | 1 852 | — |
| MB "Šiaurės raktas" | Degučių k. | 11 991 | 2 854 | 1 |
| MB "JUKASDA" | Žagarių k. 5 | 14 162 | −1 329 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Dangovė" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "BITUVIS" | Klaipėda | 0 | 0 | 2 |
| UAB "UDmeta" | Bendoriškės k. 2 | 0 | 0 | — |
| UAB "Želvena" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ŽALIA BITĖ" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 14 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Natūralumo galia" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Natūralumo galia" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Natūralumo galia" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 52 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Natūralumo galia"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kraštovaizdžio tvarkymas“ (EVRK 8130), įsikūrusi Šlyninkos k. 4, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Natūralumo galia"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą