VšĮ Jojimo varžybų organizacija — įmonės kodas 303372261
- Įmonės kodas
- 303372261
- PVN nr.
- 303372261
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Vidnapolio vs. 3
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Jašiūnų sen., Vidnapolio vs. 3, LT-17245, 17245 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Aug 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 348 | 11 837 | 4 147 | 8 569 | 0 | 0 | 1 316 | 0 | 0 | 33 |
| Visos pajamos | 12 348 | 11 837 | 4 147 | 8 569 | 0 | 0 | 1 316 | 0 | 0 | 33 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 912 | 2 | 147 | 1 084 | 490 | 285 | 116 | 83 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 2 912 | 2 | 147 | 1 084 | 490 | 285 | 116 | 83 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 5 829 | 2 591 | 833 | 251 | 321 | 1 525 | 897 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 5 800 | 2 560 | 3 714 | 3 136 | 3 111 | 4 859 | 5 503 | 5 163 | 5 225 | 5 267 |
| Nuosavas kapitalas | 29 | 31 | −2 881 | −2 885 | −3 032 | −4 116 | −4 606 | −4 915 | −5 031 | −5 114 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Jojimo varžybų organizacija 2024 m. nurodė 33 € apyvartą ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 83 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 267 €, o nuosavas kapitalas — −5 114 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Moterų tinklinio klubas "FORTŪNA" | Šalčininkėlių k. | 998 | 265 | — |
| MOTOSPORT MALEVSKI KLUBAS | Kukiškių vs. 3 | 1 200 | −54 | — |
| VšĮ "Jašiūnų sportas" | Buikų k. | 5 641 | −505 | — |
| VšĮ "Geležinis Hektoras" | Jašiūnai | 10 700 | −69 | 1 |
| Visagino atletinės gimnastikos sporto klubas | Visaginas | 33 | 0 | — |
| Klaipėdos sporto klubas "Galaksa" | Klaipėda | 33 | 0 | — |
| VšĮ "KREPŠINIS JAUNIMUI" | Vilnius | 32 | −50 | — |
| Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" | Utena | 34 | −398 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Jojimo varžybų organizacija apyvarta?
2024 m. VšĮ Jojimo varžybų organizacija nurodė 33 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Jojimo varžybų organizacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 83 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Jojimo varžybų organizacija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Jojimo varžybų organizacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Vidnapolio vs. 3, Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Jojimo varžybų organizacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą