Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" — įmonės kodas 301533666

Įmonės kodas
301533666
PVN nr.
301533666
Regionas / savivaldybė
Utena
Miestas
Utena
Adresas
Utena, Smėlio g. 19-235, LT-28225, 28225 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9312 — Sporto klubų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Mon Jan 28
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2018)
34 € 98,4%
Grynasis pelnas (2018)
−398 € 96,1%
Grynojo pelno marža
−1 170,6%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2018, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.5 tūkst.2015201620172018

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−400−20002004002015201620172018

Pajamos ir rezultatas

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.5 tūkst.2015201620172018Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.2015201620172018Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018
Grynosios pardavimo pajamos5 4093 1342 06934
Visos pajamos5 4093 1342 06934
Pelnas prieš mokesčius385000
Nuostolis prieš mokesčius084203398
Grynasis pelnas385000
Grynasis nuostolis084203398
Ilgalaikis turtas6 7505 4084 4082 190
Trumpalaikis turtas49125534
Visi įsipareigojimai4112 8443612 208
Nuosavas kapitalas0000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 609 NACE 9312 įmonių (2018).

Grynojo pelno marža
−1 170,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
99,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" 2018 m. nurodė 34 € apyvartą, tai yra 98,4% mažiau nei 2017 m. ir užėmė 23 vietą tarp 30 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Utena. Įmonė metus baigė patyrusi 398 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 208 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" apyvarta?

2018 m. Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" nurodė 34 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team" dirba pelningai?

2018 m. įmonė patyrė 398 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Utenos Ralio klubas "M-3 Racing team"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Utena.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą