VšĮ "In motu" — įmonės kodas 305781328

Įmonės kodas
305781328
PVN nr.
305781328
Regionas / savivaldybė
Kauno r. sav.
Miestas
Kumpių k.
Adresas
Kauno r. sav., Domeikavos sen., Kumpių k., Pilėnų g. 8, LT-47425, 47425 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Sun May 30
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 € 100,0%
Grynasis pelnas (2024)
−970 € 162,5%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.5 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.−1 tūkst.−50005001 tūkst.2 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.5 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos3 6001 2005 4000
Visos pajamos3 6001 2005 4000
Pelnas prieš mokesčius01 1361 5520
Nuostolis prieš mokesčius1 02000970
Grynasis pelnas01 1361 5520
Grynasis nuostolis1 02000970
Vidutinis darbuotojų skaičius111
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas1 0202 0912 0522 745
Visi įsipareigojimai2 0401 97538457
Nuosavas kapitalas−1 0201161 6682 688

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
2,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−36,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ "In motu" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 19 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 970 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 57 €, o nuosavas kapitalas — 2 688 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Jogos, meditacijos ir tantros namai"Žemaitkiemio k.00
Lietuvos kureso federacijaRamučių k.00
VšĮ "Šokių buveinė"Sergeičikų II k.00
VšĮ Kauno mariaJonučių k.00
VšĮ "BKI Kaunas"Liučiūnų k.340
Kauno rajono sportinio šaudymo klubasRaudondvario k.202160
VšĮ "AN bokso mokykla"Kačerginė1 334−1 342
VšĮ Sporto pėdosŠlienavos k.2 10090

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ "In motu" apyvarta?

2024 m. VšĮ "In motu" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ "In motu" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 970 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi VšĮ "In motu"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ "In motu"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Kumpių k., Kauno r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą