VšĮ Čiulų dvaras — įmonės kodas 305169402
- Įmonės kodas
- 305169402
- PVN nr.
- 305169402
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Čiulų k. 7
- Adresas
- Molėtų r. sav., Mindūnų sen., Čiulų k. 7, LT-33203, 33203 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9122 — Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue May 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 449 | 1 097 | 3 019 | 14 077 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 449 | 1 097 | 3 019 | 14 077 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 607 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 198 | 409 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 607 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 198 | 409 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 7 044 | 7 044 | 10 793 | 10 793 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 885 | 4 024 | 10 794 | 6 667 | 3 927 | 7 582 |
| Visi įsipareigojimai | 83 | 5 675 | 7 286 | 7 398 | 7 677 | 1 015 |
| Nuosavas kapitalas | 6 000 | 5 393 | 5 393 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 8 NACE 9122 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Čiulų dvaras 2024 m. nurodė 14 077 € apyvartą, tai yra 366,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 015 €, o nuosavas kapitalas — 6 000 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Pomona - Tėviškės sodai | Voversių k. 4 | 7 726 | 5 902 | — |
| Viešoji įstaiga "DOMUS PACIS" (DP) | Kaunas | 21 000 | −1 517 | 5 |
| MB "Fosos" | Kaunas | 22 013 | 3 398 | — |
| Viešoji įstaiga Žemutinės Palėvenės dvaras | Panevėžys | 4 909 | 3 519 | — |
| Raudonės bendruomenė "Žiburys" | Raudonė | 4 776 | 0 | — |
| VšĮ Lukiškių kraštas | Vilnius | 3 056 | 56 | — |
| Asociacija "Gondingos bičiuliai" | Varkalių k. | 26 842 | −23 | 2 |
| Valstybės įmonė "Vilniaus pilių direkcija" | Vilnius | 43 541 | −59 953 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 15 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 9. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Čiulų dvaras apyvarta?
2024 m. VšĮ Čiulų dvaras nurodė 14 077 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Čiulų dvaras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Čiulų dvaras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Čiulų dvaras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ (EVRK 9122), įsikūrusi Čiulų k. 7, Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Čiulų dvaras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą