MB "Fosos" — įmonės kodas 306120276
- Įmonės kodas
- 306120276
- PVN nr.
- LT100015179813
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Partizanų g. 216-77, LT-50319, 50319 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9122 — Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 100 | 42 111 | 22 013 |
| Visos pajamos | 18 100 | 42 111 | 22 013 |
| Pelnas prieš mokesčius | 16 876 | 14 109 | 3 577 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 16 876 | 13 404 | 3 398 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19 855 | 32 392 | 13 154 |
| Visi įsipareigojimai | 2 829 | 6 462 | 2 550 |
| Nuosavas kapitalas | 17 026 | 25 930 | 10 604 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 8 NACE 9122 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Fosos" 2024 m. nurodė 22 013 € apyvartą, tai yra 47,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 5 „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 3 398 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 550 €, o nuosavas kapitalas — 10 604 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "DOMUS PACIS" (DP) | Kaunas | 21 000 | −1 517 | 5 |
| MB TaraPick | Kaunas | 45 460 | 10 446 | 2 |
| Viešoji įstaiga Karo paveldo centras | Kaunas | 99 377 | −3 089 | 19 |
| PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS | Kaunas | 146 265 | 23 329 | 4 |
| S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas | Kaunas | 177 979 | 1 233 | 8 |
| Asociacija "Gondingos bičiuliai" | Varkalių k. | 26 842 | −23 | 2 |
| VšĮ Čiulų dvaras | Čiulų k. 7 | 14 077 | 0 | 1 |
| Pomona - Tėviškės sodai | Voversių k. 4 | 7 726 | 5 902 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 6. vieta — TOP 15 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 6. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Fosos" apyvarta?
2024 m. MB "Fosos" nurodė 22 013 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Fosos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 398 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Fosos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ (EVRK 9122), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Fosos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą