PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS — įmonės kodas 300710505
- Įmonės kodas
- 300710505
- PVN nr.
- LT100011688711
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, T. Masiulio g. 31, LT-52436, 52436 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9122 — Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Apr 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 319 653 | 62 708 | 43 006 | 60 361 | 79 361 | 54 767 | 96 480 | 110 314 | 112 947 | 146 265 |
| Visos pajamos | 319 653 | 62 708 | 43 006 | 60 361 | 79 361 | 54 767 | 96 480 | 110 314 | 112 947 | 146 265 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 123 | 0 | 0 | 1 521 | 20 064 | 0 | 1 287 | 14 839 | 17 768 | 24 557 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 5 311 | 3 940 | 0 | 0 | 7 366 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 123 | 0 | 0 | 1 521 | 19 061 | 0 | 1 287 | 14 401 | 16 877 | 23 329 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 311 | 3 940 | 0 | 0 | 7 366 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 14 105 | 9 658 | 6 660 | 18 086 | 16 211 | 12 472 | 30 956 | 24 540 | 18 515 | 33 788 |
| Trumpalaikis turtas | 21 907 | 16 451 | 7 646 | 18 002 | 27 157 | 17 614 | 36 224 | 32 190 | 41 859 | 45 512 |
| Visi įsipareigojimai | 15 042 | 12 861 | 5 164 | 19 364 | 7 519 | 5 177 | 41 349 | 21 016 | 1 304 | 1 630 |
| Nuosavas kapitalas | 11 455 | 6 144 | 2 205 | 3 726 | 22 787 | 15 421 | 16 707 | 31 108 | 51 398 | 74 727 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 8 NACE 9122 įmonių (2024).
Trumpai
PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS 2024 m. nurodė 146 265 € apyvartą, tai yra 29,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 23 329 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 630 €, o nuosavas kapitalas — 74 727 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas | Kaunas | 177 979 | 1 233 | 8 |
| Viešoji įstaiga Karo paveldo centras | Kaunas | 99 377 | −3 089 | 19 |
| MB TaraPick | Kaunas | 45 460 | 10 446 | 2 |
| Viešoji įstaiga Thomo Manno kultūros centras | Neringa | 95 823 | −1 541 | 2 |
| Asociacija "Istorijos kelias akmenyje" | Kučių k. | 64 178 | 807 | 2 |
| Valstybės įmonė "Vilniaus pilių direkcija" | Vilnius | 43 541 | −59 953 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — TOP 15 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.
- 55. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) pagal apyvartą 2024 m.
- 2. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 13 įmonių istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS apyvarta?
2024 m. PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS nurodė 146 265 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 23 329 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,9%.
Kiek darbuotojų turi PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS?
Pagrindinė veiklos sritis – „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ (EVRK 9122), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės PAŽAISLIO KULTŪROS IR TURIZMO CENTRAS?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą