VšĮ Apeirono teatras — įmonės kodas 302895376
- Įmonės kodas
- 302895376
- PVN nr.
- LT100019722910
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Valėnų k. 2
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Ceikinių sen., Valėnų k. 2, LT-30182, 30182 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Oct 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 304 | 33 976 | 60 128 | 43 844 | 38 071 | 62 780 | 77 876 | 74 318 | 63 056 | 2 122 |
| Visos pajamos | 28 304 | 33 976 | 60 128 | 43 844 | 38 071 | 62 780 | 77 876 | 74 318 | 63 056 | 2 122 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 519 | 1 005 | 7 491 | 4 846 | 0 | 406 | 5 200 | 0 | 3 295 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 472 | 0 | 0 | 10 653 | 0 | 11 093 |
| Grynasis pelnas | 2 519 | 1 005 | 7 491 | 4 846 | 0 | 406 | 5 050 | 0 | 3 295 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 472 | 0 | 0 | 10 756 | 0 | 11 093 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 803 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 359 | 6 274 | 13 755 | 18 601 | 14 579 | 24 459 | 24 279 | 32 585 | — | 16 421 |
| Visi įsipareigojimai | 103 | 0 | 0 | 0 | 450 | 192 | 150 | 12 426 | — | 6 126 |
| Nuosavas kapitalas | 5 256 | 6 264 | 13 755 | 18 601 | 14 129 | 13 149 | 18 199 | 13 591 | 16 886 | 5 793 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Apeirono teatras 2024 m. nurodė 2 122 € apyvartą, tai yra 96,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 11 093 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 126 €, o nuosavas kapitalas — 5 793 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kauno r. Raudondvario mišrus choras | Raudondvario k. | 2 060 | 0 | — |
| MB O tada teatras | Klaipėda | 2 250 | 465 | — |
| Viešoji įstaiga VASAROS UPĖ | Klangių k. | 1 945 | 795 | — |
| Alytaus miesto liaudies muzikos studija "VARSA" | Alytus | 2 329 | 0 | — |
| Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio merginų choro asociacija | Kaunas | 1 902 | −1 264 | — |
| Kauno ukrainiečių asociacija "Stožary" | Garliava | 2 354 | 314 | — |
| Kareivonių kaimo bendruomenė | Kareivonių k. | 2 365 | 0 | — |
| VšĮ "Meno alchemija" | Užbliuvonių vs. 1 | 2 400 | −2 309 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 24 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 5. vieta — TOP 23 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 68. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Apeirono teatras apyvarta?
2024 m. VšĮ Apeirono teatras nurodė 2 122 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Apeirono teatras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 11 093 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Apeirono teatras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Apeirono teatras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Valėnų k. 2, Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Apeirono teatras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą