Kauno r. Raudondvario mišrus choras — įmonės kodas 300726438
- Įmonės kodas
- 300726438
- PVN nr.
- 300726438
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Raudondvario k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., Instituto g. 1A, LT-54130, 54130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 1 243 | 813 | 799 | 6 761 | 1 289 | 2 060 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 1 243 | 813 | 799 | 6 761 | 1 289 | 2 060 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 375 | 529 | 717 | 387 | 974 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 375 | 529 | 717 | 387 | 974 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 994 | 2 877 | 2 424 | 2 799 | 3 328 | 4 045 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 406 | 4 893 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Kauno r. Raudondvario mišrus choras 2024 m. nurodė 2 060 € apyvartą, tai yra 59,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kauno ukrainiečių asociacija "Stožary" | Garliava | 2 354 | 314 | — |
| Asociacija "Tautinių šokių kolektyvas Gūsis" | Ramučių k. | 4 112 | 3 258 | — |
| MB "Kūrybinė meka" | Mastaičių k. | 21 833 | −695 | — |
| MB "Tiškė" | Bajorų k. | 41 510 | 41 389 | — |
| VšĮ Apeirono teatras | Valėnų k. 2 | 2 122 | −11 093 | 2 |
| Viešoji įstaiga VASAROS UPĖ | Klangių k. | 1 945 | 795 | — |
| Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio merginų choro asociacija | Kaunas | 1 902 | −1 264 | — |
| MB O tada teatras | Klaipėda | 2 250 | 465 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kauno r. Raudondvario mišrus choras apyvarta?
2024 m. Kauno r. Raudondvario mišrus choras nurodė 2 060 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kauno r. Raudondvario mišrus choras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Kauno r. Raudondvario mišrus choras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Raudondvario k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kauno r. Raudondvario mišrus choras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą