Vilkyškių bendruomenė — įmonės kodas 178059531
- Įmonės kodas
- 178059531
- PVN nr.
- 178059531
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Vilkyškiai
- Adresas
- Pagėgių sav., Vilkyškiai Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue May 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 190 | 16 304 | 19 170 | 9 419 | 1 064 | 12 677 | 4 036 | 9 612 | 8 611 | 112 |
| Visos pajamos | 23 190 | 16 304 | 19 170 | 9 419 | 1 064 | 12 677 | 4 036 | 9 612 | 8 611 | 112 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 164 | 359 | 0 | 0 | 0 | 4 487 | 0 | 0 | 0 | 481 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 6 400 | 2 764 | 279 | 0 | 1 481 | 1 354 | 5 547 | 0 |
| Grynasis pelnas | 6 164 | 359 | 0 | 0 | 0 | 4 487 | 0 | 0 | 0 | 481 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 6 400 | 2 764 | 279 | 0 | 1 481 | 1 354 | 5 547 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 3 037 | 4 395 | 2 462 | 236 | 1 | 3 074 | 2 395 | 1 716 | 10 393 | 7 714 |
| Trumpalaikis turtas | 10 996 | 8 884 | 5 911 | 3 934 | 9 385 | 14 192 | 13 297 | 12 627 | 8 583 | 15 984 |
| Visi įsipareigojimai | 1 141 | 28 | 1 531 | −218 | −226 | 157 | 65 | 0 | 1 650 | 182 |
| Nuosavas kapitalas | 12 892 | 13 251 | 6 842 | 4 388 | 9 612 | 17 109 | 15 627 | 14 343 | 17 326 | 23 516 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Vilkyškių bendruomenė 2024 m. nurodė 112 € apyvartą, tai yra 98,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 18 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 481 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 429,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 182 €, o nuosavas kapitalas — 23 516 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mociškių kaimo bendruomenė | Mociškių k. | 726 | −19 | — |
| BENININKŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Benininkų k. | 900 | 250 | — |
| VšĮ "Krakeniškių dvaro atstatymo fondas" | Krakeniškių k. 1 | 1 135 | 1 057 | — |
| Šilgalių kaimo bendruomenė | Šilgalių k. | 1 177 | 0 | — |
| Pagėgių savivaldybės Plaškių kaimo bendruomenė | Plaškių k. | 1 525 | 0 | — |
| Kriokiškių kaimo bendruomenė | Kriokiškių k. | 3 862 | 1 284 | — |
| Asociacija "Penktas regionas" | Vilkyškiai | 4 500 | 4 499 | — |
| Žukų kaimo bendruomenė | Žukų k. | 5 133 | −139 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 85. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vilkyškių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Vilkyškių bendruomenė nurodė 112 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vilkyškių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 481 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 429,5%.
Kokia veikla užsiima Vilkyškių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vilkyškiai, Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vilkyškių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą