Fotografavimo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 7420)
Sekcija N — Profesinė ir mokslinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
377
Bendra apyvarta
14,2 mln €▲ 8,9%
Darbuotojai
282
Medianinė marža
7,0%
Augimas (metinis)
+8,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 7420
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Fotospektras" | Kauno r. sav. | 755 459 | 19 027 | 25 | |
| 2 | UAB "FOTOSERVISAS" | Vilnius | 641 885 | 62 250 | 17 | |
| 3 | UAB Emoging LT | Vilnius | 628 878 | −142 265 | 20 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gariva" | Kaunas | 600 072 | −103 852 | 28 | |
| 5 | UAB "Tiesioginė transliacija" | Klaipėdos r. sav. | 570 753 | 180 457 | 2 | |
| 6 | UAB "Vilniaus GAIRA" | Vilnius | 314 872 | 20 715 | 8 | |
| 7 | Individuali įmonė | Vilnius | 290 626 | 24 594 | 12 | — |
| 8 | UAB "PRO sprendimai" | Kaunas | 278 636 | 4 574 | 7 | |
| 9 | MB "Studio AS" | Vilnius | 227 736 | 483 | — | |
| 10 | UAB "RamPix" | Vilniaus m. sav. | 222 984 | 70 920 | 1 | |
| 11 | MB "Fotokomanda" | Vilnius | 217 614 | 31 160 | 3 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mikratas" | Vilnius | 212 145 | 1 106 | 6 | |
| 13 | UAB "Geri kadrai" | Vilnius | 210 475 | 3 369 | 4 | |
| 14 | "Intema", UAB | Šiauliai | 201 374 | 9 140 | 3 | |
| 15 | UAB "FOTOKOPIJA" | Šiauliai | 187 700 | 323 | 5 | |
| 16 | UAB Brazzistudio | Vilnius | 183 821 | 91 | 2 | |
| 17 | MB Norder | Klaipėdos r. sav. | 166 875 | 29 020 | — | |
| 18 | MB "Vaizdo istorijos" | Vilnius | 161 940 | 12 594 | — | |
| 19 | MB Kuliušaitė | Šiaulių r. sav. | 159 352 | 58 390 | 1 | |
| 20 | UAB "Electromagnetico" | Vilnius | 156 658 | 21 953 | 4 | |
| 21 | MB "Keturios medijos" | Kaunas | 144 553 | 7 571 | 1 | |
| 22 | UAB OKTO | Vilnius | 139 402 | 33 925 | 1 | |
| 23 | MB Darulis | Vilnius | 138 111 | 81 173 | — | |
| 24 | MB "Eyes mast studio" | Vilnius | 135 050 | 4 330 | 1 | |
| 25 | UAB "NFS" | Molėtų r. sav. | 134 355 | 17 036 | 2 | |
| 26 | Ponas bebras MB | Vilnius | 133 427 | 36 005 | — | — |
| 27 | MB Chocianaite creative agency | Kaunas | 125 347 | 27 898 | — | |
| 28 | MB "Volare LT" | Vilnius | 123 006 | −3 926 | — | |
| 29 | MB Dronskraida | Vilnius | 117 182 | 800 | — | |
| 30 | UAB "Fixus LT" | Kauno r. sav. | 114 198 | 5 302 | 6 | |
| 31 | MB studija "Minerva" | Vilnius | 108 963 | 75 080 | — | |
| 32 | "Zamartis", mažoji bendrija | Vilnius | 106 748 | 5 025 | — | |
| 33 | UAB VideoMatas | Vilnius | 103 642 | 486 | 2 | |
| 34 | MB Remedia LT | Kaunas | 103 415 | 4 956 | — | |
| 35 | Mažoji bendrija "Profesionalūs audiovizualiniai sprendimai" | Vilniaus r. sav. | 98 763 | 21 982 | — | |
| 36 | MB Good Construction | Alytus | 95 344 | 12 403 | — | |
| 37 | MB Kaip gerai | Kaunas | 95 103 | 12 340 | — | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "SPALVŲ ŽAISMAS" | Vilnius | 86 733 | 2 892 | 3 | |
| 39 | MB "Ah tai šitaip" | Kauno r. sav. | 84 790 | 25 191 | 1 | |
| 40 | MB "D&A content agency" | Vilnius | 82 889 | 20 270 | — | |
| 41 | MB Laimonofoto | Vilnius | 78 410 | 28 672 | — | |
| 42 | MB "Norbert Tukaj" | Vilniaus r. sav. | 77 744 | 16 963 | — | |
| 43 | MB "Tas fotografas" | Vilnius | 73 739 | 9 279 | — | |
| 44 | VšĮ TADAOCERN | Vilnius | 72 800 | 7 777 | 1 | |
| 45 | MB "Instakademija" | Kaunas | 72 620 | 5 129 | — | |
| 46 | UAB Mashed Studio | Vilnius | 69 258 | 6 739 | 2 | |
| 47 | UAB "DBT Group" | Vilnius | 68 498 | −2 103 | 2 | |
| 48 | MB Meno studija | Vilnius | 68 236 | −1 155 | — | |
| 49 | MB Digital film | Marijampolė | 64 863 | 7 304 | — | |
| 50 | MB "Šešiolika prie devynių" | Kaunas | 64 511 | 3 051 | — | |
| 51 | MB "CNC projektai" | Anykščiai | 64 250 | 4 470 | — | |
| 52 | UAB Studio 202 | Šiauliai | 63 126 | 6 894 | 3 | |
| 53 | UAB "Fotopolis" | Klaipėda | 63 073 | −47 | 2 | |
| 54 | MB Gedsass | Klaipėda | 61 936 | 3 313 | — | |
| 55 | MB STIMOMEDIA | Vilniaus r. sav. | 60 606 | 19 806 | — | |
| 56 | MB "Šviesiau tamsiau" | Vilnius | 60 129 | −5 413 | — | |
| 57 | MB LT Irons | Vilniaus r. sav. | 59 607 | −10 784 | — | |
| 58 | UAB "Vizualo meistrai" | Vilnius | 59 529 | 6 465 | 4 | |
| 59 | Mažoji bendrija "Geras kadras" | Vilnius | 59 463 | 23 506 | — | |
| 60 | MB "Ščiuka" | Vilnius | 58 951 | −2 231 | — | |
| 61 | MB Matau save | Vilnius | 58 854 | 9 567 | — | |
| 62 | MB Dataframe | Vilnius | 57 745 | 4 904 | — | |
| 63 | MB "Netalento klausimas" | Vilnius | 56 533 | 859 | — | |
| 64 | UAB "Foto Angels LT" | Vilnius | 56 000 | 45 | 2 | |
| 65 | A idea, MB | Vilnius | 55 994 | −669 | — | |
| 66 | VšĮ "Vizualinė komunikacija" | Vilnius | 55 803 | 2 929 | 1 | |
| 67 | MB "Žanro klasika" | Druskininkai | 54 779 | 446 | — | |
| 68 | MB "Ponas Lunatikas" | Vilnius | 54 735 | 16 582 | — | |
| 69 | Bendruomenių iniciatyvų centras | Panevėžio r. sav. | 53 449 | 7 310 | 3 | |
| 70 | MB "Kūrybos studija" | Vilnius | 51 955 | 4 749 | — | |
| 71 | MB "Instudio lab" | Vilnius | 51 853 | 3 358 | — | |
| 72 | MB "Vidmantas Kirklys Fotoistorijos" | Klaipėda | 50 326 | 15 820 | — | |
| 73 | MB Double vision | Kaunas | 49 557 | −19 614 | 2 | |
| 74 | UAB "Bongo CO" | Kelmės r. sav. | 49 541 | 7 357 | 2 | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "BIJOTITAS" | Šiauliai | 49 220 | 44 933 | — | — |
| 76 | MB Fotostudija "DGfotografija" | Vilnius | 48 775 | 23 382 | 1 | |
| 77 | MB "Keturi aviliai" | Kaišiadorys | 45 805 | 2 585 | — | |
| 78 | MB Karolesa | Kauno r. sav. | 45 579 | 6 439 | — | — |
| 79 | UAB "Fotovasys" | Kretinga | 44 916 | 199 | 3 | |
| 80 | UAB "FotoExpress" | Vilnius | 44 789 | −2 224 | 3 | |
| 81 | MB "Austynas" | Pagėgių sav. | 44 706 | 449 | — | |
| 82 | VšĮ "Kontaktų vakarai" | Vilkaviškio r. sav. | 44 660 | 0 | 1 | |
| 83 | MB Aldo studio | Palanga | 44 330 | 41 244 | — | — |
| 84 | MB Kadras | Vilnius | 44 283 | 5 874 | — | |
| 85 | MB "Audiovizualinė medija" | Vilnius | 44 076 | 24 771 | — | |
| 86 | Individuali įmonė | Mažeikiai | 44 024 | 522 | 3 | — |
| 87 | MB "Patogūs projektai" | Klaipėda | 43 991 | 3 411 | — | |
| 88 | MB "Skar" | Vilniaus m. sav. | 43 975 | 10 573 | — | |
| 89 | UAB "Fotodraugas" | Vilnius | 43 773 | 30 212 | 2 | — |
| 90 | UAB "Lukas skersas" | Vilnius | 43 767 | 26 994 | 1 | |
| 91 | UAB ETERNO | Vilnius | 43 424 | 36 173 | — | — |
| 92 | MB "Virketis Media" | Telšių r. sav. | 43 422 | 1 729 | — | |
| 93 | MB "Renginių fotografavimas" | Vilnius | 43 409 | 11 126 | — | |
| 94 | Mažoji bendrija Makadra | Biržų r. sav. | 43 035 | 8 065 | — | |
| 95 | Individuali įmonė | Radviliškis | 42 740 | 15 769 | 2 | — |
| 96 | UAB "Ahuros" | Vilnius | 41 889 | 500 | 4 | |
| 97 | MB "Maxi kadras" | Vilnius | 41 709 | 27 131 | — | |
| 98 | UAB "Minifilm" | Vilnius | 41 526 | 15 319 | — | — |
| 99 | UAB "RAIFA" | Druskininkai | 41 414 | −11 549 | 2 | |
| 100 | MB Robert Mishka media | Kaunas | 40 884 | 1 707 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 141 | 6 772 859 | 118 | 7,9% |
| Kaunas | 52 | 2 006 249 | 50 | 4,8% |
| Kauno r. sav. | 18 | 1 141 611 | 37 | 14,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 8 | 803 724 | 3 | 5,2% |
| Šiauliai | 15 | 516 922 | 15 | 4,5% |
| Vilniaus r. sav. | 18 | 505 480 | 10 | 2,0% |
| Klaipėda | 25 | 415 932 | 6 | 23,0% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 266 959 | 1 | 27,9% |
| Šiaulių r. sav. | 4 | 189 450 | 3 | 17,9% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 134 355 | 2 | 12,7% |
| Anykščiai | 2 | 101 665 | — | 39,8% |
| Gargždai | 7 | 96 607 | 1 | 1,5% |
| Druskininkai | 2 | 96 193 | 2 | −13,5% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 77 570 | 3 | 4,2% |
| Biržų r. sav. | 3 | 71 396 | 1 | 3,1% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 68 320 | 4 | 23,2% |
| Marijampolė | 1 | 64 863 | — | 11,3% |
| Telšiai | 2 | 61 269 | 5 | −18,6% |
| Mažeikiai | 2 | 55 694 | — | 62,2% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 49 541 | 2 | 14,9% |
| Panevėžys | 5 | 47 392 | 8 | −10,8% |
| Kaišiadorys | 2 | 45 805 | — | 5,6% |
| Kretinga | 1 | 44 916 | 3 | 0,4% |
| Pagėgių sav. | 2 | 44 706 | — | 1,0% |
| Palanga | 1 | 44 330 | — | 93,0% |
| Telšių r. sav. | 1 | 43 422 | — | 4,0% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 37 281 | 2 | −9,5% |
| Trakų r. sav. | 2 | 30 943 | — | 10,9% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 28 987 | 1 | 1,4% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 27 080 | — | 3,0% |
| Šakių r. sav. | 2 | 24 258 | — | 31,2% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 20 248 | — | 0,0% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 18 720 | — | 9,3% |
| Visaginas | 2 | 18 671 | 1 | 19,0% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 18 326 | 2 | −38,5% |
| Jonava | 2 | 17 874 | 1 | −40,7% |
| Alytus | 1 | 15 620 | — | 79,5% |
| Biržai | 2 | 14 891 | — | 78,0% |
| Alytaus r. sav. | 3 | 13 744 | 1 | −64,0% |
| Trakai | 1 | 13 363 | — | 13,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 12 920 | — | 45,4% |
| Rokiškis | 1 | 11 915 | — | 8,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 9 584 | — | — |
| Radviliškis | 1 | 9 449 | — | — |
| Raseiniai | 2 | 7 414 | — | — |
| Ukmergė | 3 | 6 905 | — | — |
| Širvintų r. sav. | 1 | 6 817 | — | — |
| Marijampolės sav. | 1 | 6 470 | — | — |
| Šilalė | 1 | 4 940 | — | — |
| Varėna | 1 | 4 894 | — | — |
| Tauragė | 1 | 4 791 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 3 | 2 590 | — | — |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 2 140 | — | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 1 457 | — | — |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 704 | — | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 338 | — | — |
| Šilutė | 1 | 150 | — | — |
| Zarasų r. sav. | 2 | 41 | — | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Plungė | 1 | 0 | — | — |
| Neringa | 1 | 0 | — | — |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 0 | — | — |
| Širvintos | 1 | 0 | — | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Jurbarkas | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 7400 — Kita profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- 7410 — Specializuota projektavimo veikla
- 7411 — Pramonės gaminių ir mados dizaino veikla
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- 7413 — Interjero projektavimo veikla
- 7414 — Kita specializuota projektavimo veikla
- 7430 — Vertimo raštu ir žodžiu veikla
- 7491 — Tarpininkavimo išduodant patentus ir rinkodaros paslaugų veikla