UAB "NFS" — įmonės kodas 126206581
- Įmonės kodas
- 126206581
- PVN nr.
- LT262065811
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Buržilų k. 6
- Adresas
- Molėtų r. sav., Alantos sen., Buržilų k. 6, LT-33318, 33318 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7420 — Fotografavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 41 057 | 54 135 | 123 941 | 133 296 | 58 891 | 69 830 | 92 020 | 100 125 | 106 538 | 134 355 |
| Visos pajamos | 41 057 | 54 135 | 123 941 | 133 296 | 58 891 | 69 830 | 92 020 | 100 125 | 106 538 | 134 355 |
| Pelnas prieš mokesčius | 9 231 | 11 004 | 47 931 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 878 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 23 485 | 22 311 | 8 284 | 8 850 | 35 329 | 8 820 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 814 | 10 466 | 44 349 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 036 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 23 485 | 22 311 | 8 284 | 8 850 | 35 329 | 8 820 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 37 157 | 57 975 | 118 428 | 119 786 | 102 485 | 89 072 | 99 405 | 78 727 | 67 301 | 106 877 |
| Trumpalaikis turtas | 20 234 | 10 630 | 26 506 | 22 424 | 15 926 | 7 279 | 11 836 | 12 484 | 12 319 | 15 935 |
| Visi įsipareigojimai | 19 751 | 23 086 | 56 877 | 74 245 | 72 643 | 58 744 | 84 385 | 100 099 | 95 656 | 121 946 |
| Nuosavas kapitalas | 37 640 | 48 107 | 92 456 | 68 971 | 46 661 | 38 377 | 29 529 | −5 803 | −14 624 | 2 412 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 211 NACE 7420 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "NFS" 2024 m. nurodė 134 355 € apyvartą, tai yra 26,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Fotografavimo veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 17 036 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 121 946 €, o nuosavas kapitalas — 2 412 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Fotografavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Eyes mast studio" | Vilnius | 135 050 | 4 330 | 1 |
| Ponas bebras MB | Vilnius | 133 427 | 36 005 | — |
| MB Darulis | Vilnius | 138 111 | 81 173 | — |
| UAB OKTO | Vilnius | 139 402 | 33 925 | 1 |
| MB Chocianaite creative agency | Kaunas | 125 347 | 27 898 | — |
| MB "Keturios medijos" | Kaunas | 144 553 | 7 571 | 1 |
| MB "Volare LT" | Vilnius | 123 006 | −3 926 | — |
| MB Dronskraida | Vilnius | 117 182 | 800 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 15. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 24. vieta — TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2024 m.
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 6. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 12. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės fotografavimo veikla veiklos srityje 2023 m.
- 26. vieta — TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — TOP 100 įmonių fotografavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai fotografavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "NFS" apyvarta?
2024 m. UAB "NFS" nurodė 134 355 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "NFS" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 17 036 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,7%.
Kiek darbuotojų turi UAB "NFS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "NFS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Fotografavimo veikla“ (EVRK 7420), įsikūrusi Buržilų k. 6, Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "NFS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą