Kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 4350)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
72
Bendra apyvarta
46,7 mln €▲ 65,3%
Darbuotojai
466
Medianinė marža
5,9%
Augimas (metinis)
+65,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 67 įmonių — EVRK 4350
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB ViGo engineering LT | Vilnius | 9 690 301 | −13 778 | 9 | — |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Maniga" | Vilnius | 8 397 108 | 496 298 | 84 | |
| 3 | Nala Lithuania Remote I UAB | Vilnius | 3 023 184 | −527 662 | 1 | |
| 4 | UAB "Baltuvos projektai" | Kauno r. sav. | 2 695 506 | 201 021 | 21 | |
| 5 | UAB "Kraštovaizdžio tvarkymas" | Gargždai | 2 019 248 | −20 683 | — | |
| 6 | UAB "Energteka" | Telšiai | 1 972 251 | 167 550 | 38 | |
| 7 | UAB "TVIRTA" | Utenos r. sav. | 1 804 025 | 8 982 | — | |
| 8 | UAB "Eismus" | Utena | 1 405 932 | 64 966 | 18 | |
| 9 | UAB "Eismija" | Klaipėda | 1 384 386 | 270 032 | 14 | |
| 10 | UAB "Fortemas" | Šiauliai | 1 321 225 | 5 449 | 19 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vacerna" | Palanga | 1 314 666 | 9 175 | 26 | |
| 12 | UAB "Kelio vizija" | Vilniaus r. sav. | 1 280 810 | 53 062 | 9 | |
| 13 | Pv team, MB | Vilnius | 1 247 311 | 201 812 | 15 | — |
| 14 | UAB "Brazlita" | Marijampolės sav. | 1 111 618 | 656 004 | 4 | |
| 15 | UAB "Dalvesa" | Vilnius | 930 648 | 226 500 | 7 | |
| 16 | UAB "Litinfra" | Klaipėda | 923 791 | 608 966 | 1 | — |
| 17 | UAB "Balkonų Renovacija.LT" | Vilnius | 826 121 | 273 441 | 11 | |
| 18 | MB Mija ranga | Kauno r. sav. | 822 188 | 26 980 | 13 | |
| 19 | UAB "Trendas" | Alytus | 744 322 | 40 799 | 15 | |
| 20 | UAB "Fatelija" | Panevėžio r. sav. | 695 110 | 246 207 | 15 | |
| 21 | UAB "Letrona" | Vilnius | 626 207 | 48 243 | 16 | |
| 22 | UAB "Specparkas" | Vilniaus r. sav. | 623 136 | −27 086 | 15 | |
| 23 | MB Kaita | Šiaulių r. sav. | 561 420 | 174 511 | 2 | |
| 24 | UAB "ITM Montage LT" | Vilnius | 484 691 | −129 906 | 18 | — |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "IGRESTA" | Marijampolė | 472 695 | 50 058 | 4 | |
| 26 | UAB "Eismo saugumo inovacijos" | Kaunas | 454 466 | 37 026 | 16 | — |
| 27 | MB "Vandens lašai" | Kretingos r. sav. | 444 629 | 24 517 | 3 | |
| 28 | MB "Kauno kasyba" | Kauno r. sav. | 376 483 | 19 498 | 8 | |
| 29 | Mažoji bendrija "Stabilus Baltic" | Vilnius | 299 284 | 94 956 | 2 | |
| 30 | UAB "STATMŪRA" | Vilnius | 261 365 | 2 020 | 8 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dambravos agroservisas" | Prienų r. sav. | 228 467 | 108 054 | 4 | |
| 32 | MB Gręžimo ekspertas | Panevėžys | 207 473 | 69 160 | 2 | |
| 33 | UAB "Lengvas betonas" | Kaunas | 205 744 | 28 271 | 3 | |
| 34 | MB "Tvoristai" | Kauno r. sav. | 181 053 | 2 131 | 4 | |
| 35 | UAB "Gera šiluma" | Vilnius | 174 288 | −11 566 | 5 | |
| 36 | MB "Begalybės kraštas" | Klaipėda | 172 698 | 27 358 | 2 | |
| 37 | UAB Marifas | Vilnius | 163 837 | −52 359 | 2 | |
| 38 | MB "Važiuok geru keliu" | Vilnius | 162 586 | 4 434 | — | |
| 39 | UAB "PASAGA" | Klaipėda | 133 302 | 1 125 | 5 | |
| 40 | MB Eurogotika | Klaipėdos r. sav. | 128 776 | 473 | — | |
| 41 | MB Santechnitas | Panevėžio r. sav. | 117 490 | 22 453 | — | |
| 42 | UAB "Saleritas" | Šiauliai | 111 255 | 11 269 | 2 | |
| 43 | MB "Virelta" | Kretingos r. sav. | 94 346 | 11 075 | 2 | |
| 44 | MB "Dirtas" | Panevėžys | 87 768 | 17 271 | — | |
| 45 | MB "Urbstata" | Vilnius | 74 427 | 3 048 | 1 | |
| 46 | UAB "Rutlita" | Vilniaus r. sav. | 60 680 | 45 859 | 3 | |
| 47 | UAB "Sopranas" | Vilnius | 54 368 | 8 663 | 1 | |
| 48 | UAB "Granda" | Vilnius | 47 878 | −9 396 | 3 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "KASANDROS GRUPĖ" | Vilnius | 45 231 | −230 206 | 5 | |
| 50 | MB "Norok" | Telšiai | 44 022 | 9 781 | 4 | |
| 51 | MB "Sistemos seka" | Šiaulių r. sav. | 42 651 | 2 624 | — | |
| 52 | Mažoji bendrija "Mb startex" | Ukmergė | 39 982 | 22 653 | — | |
| 53 | UAB "Inveika" | Vilnius | 36 545 | −42 410 | 1 | |
| 54 | UAB "HIDRONIKA" | Druskininkų sav. | 30 139 | −3 468 | 1 | |
| 55 | MB "Pragmatic offshore services" | Klaipėda | 30 076 | 0 | — | |
| 56 | UAB Tinkluva | Vilnius | 29 804 | 7 409 | 1 | |
| 57 | UAB Stavaltech | Vilnius | 28 384 | −23 124 | 1 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "KETUPA" | Vilnius | 27 648 | −5 537 | 1 | |
| 59 | MB Kabelija | Mažeikiai | 15 536 | −28 798 | — | |
| 60 | UAB "Pasyvios pajamos" | Vilniaus m. sav. | 11 950 | −128 | 3 | |
| 61 | MB "Aukštalipių komanda Herkus" | Klaipėda | 11 690 | 782 | — | |
| 62 | UAB "Lepita" | Vilnius | 10 648 | 7 192 | 1 | |
| 63 | UAB "Setuva" | Klaipėdos m. sav. | 5 313 | −2 804 | 1 | |
| 64 | MB "Eistata" | Kauno r. sav. | 4 070 | −6 596 | — | |
| 65 | MB Pv sprendimai | Kretingos r. sav. | 645 | −1 756 | — | |
| 66 | UAB ESD projektai | Vilnius | 38 | −12 469 | 2 | |
| 67 | Norsteq UAB | Vilnius | 0 | −12 380 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 29 | 26 641 902 | 199 | 1,8% |
| Kauno r. sav. | 5 | 4 079 300 | 46 | 4,2% |
| Klaipėda | 7 | 2 655 943 | 22 | 11,3% |
| Telšiai | 2 | 2 016 273 | 42 | 15,4% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 1 964 626 | 27 | 4,1% |
| Šiauliai | 3 | 1 432 480 | 29 | 5,3% |
| Utena | 1 | 1 405 932 | 18 | 4,6% |
| Palanga | 1 | 1 314 666 | 26 | 0,7% |
| Marijampolės sav. | 1 | 1 111 618 | 4 | 59,0% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 812 600 | 15 | 27,3% |
| Alytus | 1 | 744 322 | 15 | 5,5% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 561 420 | 2 | 31,1% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 539 620 | 5 | 8,6% |
| Marijampolė | 1 | 472 695 | 4 | 10,6% |
| Panevėžys | 2 | 295 241 | 2 | 26,5% |
| Prienų r. sav. | 1 | 228 467 | 4 | 47,3% |
| Kaunas | 2 | 205 744 | 3 | 13,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 128 776 | — | 0,4% |
| Ukmergė | 1 | 39 982 | — | 56,7% |
| Druskininkų sav. | 1 | 30 139 | 1 | −11,5% |
| Mažeikiai | 1 | 15 536 | — | −185,4% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 5 313 | 1 | — |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Raseiniai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita specializuota inžinerinių statinių statybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4300 — Specializuota statybos veikla
- 4311 — Statinių nugriovimas
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- 4313 — Žvalgomasis gręžimas
- 4320 — Elektros, vandentiekio ir kitos įrangos įrengimas
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
- 4323 — Izoliacijos įrengimas