Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4299)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
259
Bendra apyvarta
344,3 mln €▲ 9,8%
Darbuotojai
3 106
Medianinė marža
4,3%
Augimas (metinis)
+9,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4299
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALVORA" | Vilnius | 28 994 551 | 147 451 | 194 | |
| 2 | UAB WiSo Engineering | Vilnius | 23 420 328 | 315 080 | 9 | — |
| 3 | UAB "MONTUOTOJAS" | Vilnius | 22 045 022 | −547 025 | 106 | |
| 4 | UAB "MT Group" | Vilnius | 20 071 476 | 3 582 022 | 110 | |
| 5 | UAB "Kamitra" ir ko | Vilnius | 17 157 485 | 110 480 | 115 | |
| 6 | UAB "KLAISTVITA" | Klaipėda | 13 607 826 | 585 305 | 120 | |
| 7 | UAB Saulės grąžos parkai 2 | Vilnius | 13 558 674 | −252 338 | 1 | — |
| 8 | UAB Techer | Plungė | 9 815 814 | −118 059 | 111 | |
| 9 | UAB "FERN EPC" | Vilnius | 9 710 649 | −317 434 | 57 | |
| 10 | UAB "ROLANA" | Vilnius | 9 555 836 | 2 225 091 | 20 | |
| 11 | UAB "EIGESA" | Vilnius | 8 032 624 | 448 502 | 13 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Varimonta" | Mažeikiai | 7 674 266 | 714 712 | 123 | |
| 13 | UAB "Saulės grąžos parkai" | Vilnius | 7 008 698 | 50 538 | 1 | |
| 14 | UAB "Amiksas" | Mažeikių r. sav. | 6 217 199 | 114 814 | 19 | |
| 15 | UAB "Rekonstrukcinis Baltijos montažas" | Vilnius | 6 124 600 | 658 069 | 154 | |
| 16 | UAB "Stagrema" | Vilnius | 5 426 463 | 143 075 | 48 | |
| 17 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "STATOVITA" | Vilnius | 5 151 147 | 223 946 | 48 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "OPTIKA IR TECHNOLOGIJA" | Vilniaus r. sav. | 5 086 231 | 1 003 645 | 38 | |
| 19 | UAB "Požeminės sistemos" | Vilnius | 4 930 358 | 200 950 | 48 | |
| 20 | UAB "Agrosistemų servisas" | Kauno r. sav. | 4 410 199 | 122 024 | 24 | |
| 21 | UAB "Amis projects" | Klaipėdos r. sav. | 4 366 601 | −20 529 | 81 | |
| 22 | UAB "Vitmarga" | Mažeikių r. sav. | 4 094 468 | 315 253 | 54 | |
| 23 | UAB "Vensida" | Ukmergė | 3 808 713 | 117 178 | 48 | |
| 24 | UAB "Promona" | Mažeikių r. sav. | 3 801 761 | 76 469 | 24 | |
| 25 | MB "Promida" | Kaunas | 3 735 592 | 130 583 | 54 | |
| 26 | UAB Energosistemos | Kaunas | 3 313 136 | 15 979 | 28 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Uliksas" | Tauragė | 3 162 789 | 43 786 | 46 | |
| 28 | UAB "Adevicon" | Klaipėda | 3 142 969 | 31 922 | 30 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "TIKRESTA" | Vilnius | 3 011 684 | 24 909 | 27 | |
| 30 | Baltic Road & Wind Solutions MB | Vilnius | 2 569 722 | 1 793 901 | 1 | |
| 31 | UAB "Statybų alkas" | Klaipėdos r. sav. | 2 406 838 | 168 452 | 19 | |
| 32 | UAB "PRS Sportas" | Vilnius | 2 390 421 | 234 692 | 6 | |
| 33 | UAB "Photo energy" | Kaunas | 2 305 841 | 234 332 | 18 | |
| 34 | UAB "Alduva" | Vilnius | 2 219 982 | 87 160 | 25 | |
| 35 | UAB Inter-Silo | Vilnius | 2 180 126 | −120 193 | 27 | |
| 36 | UAB "Tanka" | Vilniaus r. sav. | 2 089 123 | 239 983 | 27 | |
| 37 | J&E Sports Baltic, UAB | Panevėžys | 2 072 946 | 322 960 | 17 | |
| 38 | UAB "Arimta" | Trakų r. sav. | 1 973 461 | 90 515 | 38 | |
| 39 | MB "Elektromontus" | Klaipėda | 1 958 403 | 21 350 | 14 | |
| 40 | UAB "Constatus" | Kaunas | 1 912 063 | 55 228 | 11 | |
| 41 | MB "Balticworks" | Kaunas | 1 885 714 | 188 433 | 51 | |
| 42 | UAB "Enforus" | Visagino sav. | 1 839 112 | 132 388 | 35 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "HIDROKESTA" | Šakių r. sav. | 1 824 014 | 11 934 | 29 | |
| 44 | UAB "Inžinerinių objektų statyba" | Marijampolė | 1 795 770 | 80 153 | 19 | |
| 45 | UAB "Ksana" | Vilnius | 1 672 118 | 26 298 | 45 | |
| 46 | UAB "Integralas" | Vilnius | 1 578 036 | 29 388 | 25 | |
| 47 | MB "Montieva" | Kauno r. sav. | 1 552 578 | 392 671 | 2 | |
| 48 | UAB "STATYK LT" | Vilnius | 1 505 294 | 53 518 | 15 | |
| 49 | UAB Baustar | Vilniaus r. sav. | 1 471 154 | −127 117 | 31 | |
| 50 | UAB Krafts | Vilnius | 1 449 311 | 79 982 | 49 | |
| 51 | UAB "Dairemsta" | Kauno r. sav. | 1 400 184 | 79 502 | 12 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kelminta" | Kaunas | 1 356 526 | 29 548 | 13 | |
| 53 | UAB Solar energy LT | Kaunas | 1 324 759 | 81 622 | 9 | |
| 54 | UAB "Dujostata" | Panevėžys | 1 300 143 | −235 614 | 29 | |
| 55 | MB "Ekotecha" | Kaunas | 1 254 042 | 36 950 | 17 | |
| 56 | UAB "AUTOSISTEMA" | Vilnius | 1 197 731 | 65 | 11 | |
| 57 | MB "Naša" | Rokiškio r. sav. | 1 185 291 | 72 089 | 11 | |
| 58 | UAB "Lainas" | Marijampolė | 1 184 492 | 284 714 | 10 | |
| 59 | "Malagris", UAB | Klaipėda | 1 136 288 | −22 270 | 20 | |
| 60 | UAB "Hidrus" | Vilnius | 1 110 183 | 66 528 | 12 | |
| 61 | UAB "Jukata" | Kaunas | 1 109 338 | −542 937 | 39 | |
| 62 | MB "Jlk inžineriniai tinklai" | Kaunas | 901 678 | 90 258 | 15 | |
| 63 | UAB "Santechvita" | Šiaulių r. sav. | 887 884 | −53 709 | 16 | |
| 64 | UAB "Rupterus" | Plungė | 885 903 | 81 933 | 21 | |
| 65 | UAB "Keldima" | Vilnius | 882 263 | 11 089 | 17 | |
| 66 | "Future hangars", UAB | Panevėžys | 808 027 | 3 677 | 4 | |
| 67 | UAB "Bagacas" | Plungė | 778 821 | 85 074 | 16 | |
| 68 | UAB "Eneksta" | Vilnius | 765 232 | 118 408 | 7 | |
| 69 | MB "Jurola" | Tauragės r. sav. | 759 023 | 121 409 | 10 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "OKVA" | Vilnius | 711 161 | 33 666 | 5 | |
| 71 | MB "Inžineriniai gręžimai" | Panevėžys | 679 582 | 126 608 | 8 | |
| 72 | Proforce Industry UAB | Vilnius | 678 374 | 10 222 | 4 | |
| 73 | MB "Rangos projektai" | Vilnius | 668 237 | −219 888 | 21 | |
| 74 | UAB "Zeneka" | Kaunas | 631 615 | 166 319 | 6 | |
| 75 | MB Dotama | Vilnius | 620 508 | 17 487 | 8 | |
| 76 | UAB "Nuotekana" | Šiauliai | 603 511 | 173 938 | 9 | |
| 77 | Uždaroji akcinė bendrovė "Hidrotechniniai statiniai" | Mažeikių r. sav. | 598 861 | 8 565 | 14 | |
| 78 | UAB "Montuva" | Ukmergės r. sav. | 567 588 | 13 050 | 9 | |
| 79 | Akcinės bendrovės "BMGS" Klaipėdos filialas | Klaipėda | 499 424 | −122 049 | 3 | |
| 80 | UAB "Darbų medis" | Kauno r. sav. | 491 671 | 6 651 | 8 | |
| 81 | MB "Evromontazhremont" | Vilnius | 474 310 | 114 719 | 22 | — |
| 82 | MB "Jurkuva" | Kaunas | 469 524 | 83 685 | 8 | |
| 83 | UAB Lekoda | Vilnius | 443 304 | −32 854 | 26 | |
| 84 | MB "A3 inžinerija" | Panevėžys | 434 902 | 63 525 | 6 | |
| 85 | UAB "Hidrozona" | Vilkaviškio r. sav. | 426 901 | 1 271 | 14 | |
| 86 | Lietuvos ir Ukrainos uždaroji akcinė bendrovė "FORTERA" | Kėdainiai | 415 016 | −43 324 | 12 | |
| 87 | UAB "Licko" | Vilnius | 414 741 | 100 390 | 2 | |
| 88 | Profital, UAB | Klaipėda | 411 237 | −68 467 | 17 | |
| 89 | UAB "Dagmus" | Raseiniai | 405 831 | −70 163 | 23 | — |
| 90 | UAB "Mantissa" | Kaunas | 403 409 | 13 942 | 10 | |
| 91 | UAB Jp statyba | Kaunas | 392 577 | 39 851 | 7 | |
| 92 | UAB "Jogeris" | Plungė | 385 703 | 7 017 | 16 | |
| 93 | UAB "Hudeha" | Kupiškio r. sav. | 384 020 | 68 705 | 8 | |
| 94 | Uždaroji akcinė bendrovė "DUJŲ TECHNIKOS CENTRAS" | Vilnius | 383 256 | 50 890 | 6 | |
| 95 | UAB "Liverus" | Panevėžys | 381 856 | 73 173 | 5 | |
| 96 | Kooperatinė bendrovė PRUOSTA | Kaunas | 375 810 | 63 | 9 | |
| 97 | UAB "Vingsta" | Kaunas | 356 135 | 48 560 | 8 | |
| 98 | UAB "Fibrelion" | Klaipėda | 323 740 | 293 | 15 | — |
| 99 | MB "Selduva" | Vilnius | 299 317 | 21 566 | 3 | |
| 100 | UAB "Dimalinta" | Utenos r. sav. | 299 195 | 45 730 | 5 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 78 | 210 120 172 | 1 344 | 3,7% |
| Kaunas | 30 | 22 927 325 | 329 | 10,0% |
| Klaipėda | 20 | 22 083 946 | 234 | 1,1% |
| Mažeikių r. sav. | 5 | 14 725 862 | 111 | 1,8% |
| Plungė | 4 | 11 866 241 | 164 | 5,5% |
| Kauno r. sav. | 10 | 8 398 663 | 48 | 6,8% |
| Mažeikiai | 4 | 7 792 691 | 131 | 8,6% |
| Vilniaus r. sav. | 12 | 7 414 298 | 93 | 3,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 6 973 468 | 104 | 0,0% |
| Panevėžys | 8 | 5 845 704 | 73 | 13,2% |
| Ukmergė | 1 | 3 808 713 | 48 | 3,1% |
| Tauragė | 2 | 3 217 719 | 46 | 21,0% |
| Marijampolė | 3 | 2 991 262 | 30 | 11,9% |
| Trakų r. sav. | 2 | 2 113 559 | 40 | −0,4% |
| Šakių r. sav. | 3 | 1 928 438 | 31 | 7,0% |
| Visagino sav. | 2 | 1 901 138 | 37 | 25,5% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 1 185 291 | 11 | 6,1% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 967 958 | 18 | 3,5% |
| Šiauliai | 5 | 868 186 | 16 | 6,4% |
| Tauragės r. sav. | 4 | 759 023 | 10 | 16,0% |
| Utenos r. sav. | 3 | 709 108 | 15 | 15,3% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 567 588 | 9 | 2,3% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 520 526 | 10 | 12,5% |
| Visaginas | 3 | 520 300 | 17 | 2,3% |
| Kėdainiai | 4 | 489 797 | 17 | 1,8% |
| Raseiniai | 2 | 469 146 | 31 | −56,4% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 426 901 | 14 | 0,3% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 308 476 | 4 | 30,1% |
| Molėtų r. sav. | 2 | 219 230 | 2 | −1,2% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 206 299 | — | −59,1% |
| Jonava | 2 | 195 801 | 6 | 11,4% |
| Varėna | 1 | 185 542 | 2 | 3,9% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 165 530 | 16 | 4,4% |
| Jurbarkas | 1 | 144 268 | 4 | 27,4% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 142 607 | 6 | −196,5% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 141 446 | 8 | 15,3% |
| Alytus | 3 | 139 406 | 2 | 6,1% |
| Neringa | 1 | 132 451 | 2 | −16,3% |
| Vilkaviškis | 1 | 99 949 | — | 55,4% |
| Prienų r. sav. | 1 | 94 534 | — | 56,0% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 92 011 | 2 | 48,1% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 82 993 | 2 | 0,3% |
| Druskininkai | 1 | 67 994 | 1 | 1,0% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 66 889 | 2 | 14,4% |
| Šilutė | 1 | 65 000 | 2 | 57,6% |
| Kelmės r. sav. | 2 | 42 867 | 4 | 6,2% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 35 900 | 2 | −25,6% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 16 201 | 1 | 1,5% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 7 417 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 4 141 | — | — |
| Telšiai | 1 | 3 028 | 4 | — |
| Radviliškis | 1 | 0 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Biržai | 2 | 0 | — | — |
| Pakruojis | 1 | 0 | — | — |
| Kretinga | 1 | 0 | 2 | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4291 — Vandens statinių statyba
- 4200 — Inžinerinių statinių statyba
- 4211 — Kelių ir automagistralių tiesimas
- 4212 — Geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas
- 4213 — Tiltų ir tunelių statyba
- 4221 — Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba
- 4222 — Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba