Geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4212)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
14
Bendra apyvarta
38,1 mln €▼ 38,4%
Darbuotojai
447
Medianinė marža
7,0%
Augimas (metinis)
−38,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 14 įmonių — EVRK 4212
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė Geležinkelio tiesimo centras | Trakų r. sav. | 15 107 000 | −1 830 000 | 213 | |
| 2 | LEONHARD WEISS LIETUVA UAB | Kaunas | 9 568 901 | 46 929 | 58 | |
| 3 | UAB "Top Rails" | Vilnius | 6 595 155 | −476 048 | 64 | |
| 4 | UAB "Gelranga" | Pakruojo r. sav. | 3 592 884 | 252 436 | 38 | |
| 5 | UAB "BABĖNŲ TRANSPORTAS" | Kėdainių r. sav. | 1 456 555 | 138 926 | 25 | |
| 6 | UAB "Lotana" | Šiauliai | 466 840 | 55 368 | 16 | |
| 7 | UAB "Edigma" | Klaipėda | 392 065 | 74 868 | 8 | |
| 8 | UAB "Gelsava" | Klaipėdos r. sav. | 336 604 | 9 875 | 11 | |
| 9 | MB "Brivida" | Rietavas | 291 008 | 50 156 | 6 | |
| 10 | Mažoji bendrija Demairas | Panevėžio r. sav. | 146 090 | 8 589 | — | |
| 11 | UAB "Rail Baltica statyba" | Vilnius | 57 994 | −158 408 | 3 | |
| 12 | UAB Corail Baltic | Vilnius | 45 827 | 24 609 | 1 | — |
| 13 | UAB NORDCROS | Kretinga | 27 402 | 2 040 | 1 | |
| 14 | UAB "JK technika" | Kaunas | 5 455 | −5 906 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Trakų r. sav. | 1 | 15 107 000 | 213 | −12,1% |
| Kaunas | 2 | 9 574 356 | 61 | 0,5% |
| Vilnius | 3 | 6 698 976 | 68 | −7,2% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 3 592 884 | 38 | 7,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 1 456 555 | 25 | 9,5% |
| Šiauliai | 1 | 466 840 | 16 | 11,9% |
| Klaipėda | 1 | 392 065 | 8 | 19,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 336 604 | 11 | 2,9% |
| Rietavas | 1 | 291 008 | 6 | 17,2% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 146 090 | — | 5,9% |
| Kretinga | 1 | 27 402 | 1 | 7,4% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje 2024 m.TOP 14 įmonių geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje 2023 m.TOP 13 įmonių geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje 2022 m.TOP 12 įmonių geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4211 — Kelių ir automagistralių tiesimas
- 4213 — Tiltų ir tunelių statyba
- 4200 — Inžinerinių statinių statyba
- 4221 — Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba
- 4222 — Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
- 4291 — Vandens statinių statyba
- 4299 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba