Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4221)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
240
Bendra apyvarta
344,8 mln €▼ 6,0%
Darbuotojai
3 786
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
−6,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4221
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "GRINDA" | Vilnius | 46 953 647 | 1 548 219 | 566 | |
| 2 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PLUNGĖS LAGŪNA" | Rietavas | 21 642 236 | 600 612 | 232 | |
| 3 | UAB "Gensera" | Klaipėda | 18 945 206 | 5 914 047 | 109 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Inti" | Kaunas | 15 547 376 | 1 640 879 | 120 | |
| 5 | UAB "POŽEMINĖS LINIJOS" | Kaunas | 14 674 986 | 49 137 | 113 | |
| 6 | Žilinskis RE UAB | Jurbarko r. sav. | 12 327 565 | 386 964 | 4 | |
| 7 | UAB "Geovizija" | Kaunas | 11 196 953 | 1 917 937 | 113 | |
| 8 | UAB "Inkomsta" | Klaipėda | 9 294 729 | 194 841 | 94 | |
| 9 | UAB "Labas GAS" | Kaunas | 8 756 228 | 666 275 | 92 | |
| 10 | UAB "Infes Tech" | Vilnius | 8 627 394 | 1 518 312 | 32 | |
| 11 | UAB "OSS" | Plungė | 7 846 563 | 206 709 | 10 | |
| 12 | UAB "LONSTA" | Vilnius | 7 044 039 | 510 913 | 49 | |
| 13 | UAB "APS grupė" | Vilnius | 6 978 461 | −3 393 000 | 95 | |
| 14 | UAB "Statina" | Kaunas | 6 906 044 | 948 503 | 42 | |
| 15 | UAB "Rimgauda" | Vilnius | 6 551 091 | 1 321 048 | 46 | |
| 16 | UAB "INSTITA" | Alytaus r. sav. | 6 410 000 | 91 113 | 75 | |
| 17 | UAB "Inkomsta & Co" | Klaipėda | 6 312 449 | 167 373 | 17 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pajūrio šaltinis" | Palanga | 5 569 894 | 166 464 | 64 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARTVA" | Vilnius | 4 817 405 | 184 197 | 87 | |
| 20 | UAB "Vandenvala" | Šiauliai | 3 922 671 | 103 427 | 17 | |
| 21 | UAB "Tinklita" | Rokiškio r. sav. | 3 801 198 | 243 117 | 28 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "DUJOTIEKIO STATYBA" | Panevėžys | 3 760 581 | 58 746 | 52 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Arimetras" | Mažeikiai | 3 577 749 | 358 727 | 86 | |
| 24 | UAB Hidrogeologija | Kauno r. sav. | 3 484 727 | −32 381 | 45 | |
| 25 | UAB "Kamesta G" | Kauno r. sav. | 2 995 931 | −290 623 | — | — |
| 26 | UAB "Grežiniai" | Vilniaus r. sav. | 2 974 020 | 249 070 | 39 | |
| 27 | UAB "Nerda" | Alytaus r. sav. | 2 792 084 | 83 838 | 41 | |
| 28 | UAB "AGVYSTA" | Vilnius | 2 692 062 | 16 751 | 38 | |
| 29 | UAB "Gelmita" | Vilnius | 2 611 025 | 30 990 | 30 | |
| 30 | UAB "Grizlis LT" | Raseinių r. sav. | 2 570 375 | 93 566 | 24 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Deglas" | Klaipėda | 2 537 641 | 17 724 | — | — |
| 32 | UAB "GRUNTERRA" | Vilnius | 2 495 964 | 895 858 | 14 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kamesta" | Kauno r. sav. | 2 298 912 | 86 472 | 11 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Senoji Varėnė" | Kaunas | 2 179 406 | 197 480 | 33 | |
| 35 | UAB "Medtopas" | Vilnius | 2 150 153 | 11 869 | 24 | |
| 36 | UAB "EKOTIKSLAI" | Kaunas | 1 786 245 | 126 734 | 7 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO GATVĖS" | Panevėžys | 1 771 621 | −257 349 | 69 | |
| 38 | UAB "Kyras" | Vilnius | 1 674 704 | 19 115 | — | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO RYŠIŲ STATYBA" | Panevėžys | 1 641 490 | −487 372 | 43 | |
| 40 | "Netkonas", UAB | Klaipėda | 1 627 535 | −66 757 | 20 | |
| 41 | UAB "Nivelsta" | Alytus | 1 589 589 | 56 905 | 36 | |
| 42 | MB "Trakas" | Trakų r. sav. | 1 574 335 | 69 823 | 16 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "KLAIPĖDOS INŽINERINIŲ TINKLŲ STATYBA" | Klaipėda | 1 568 156 | 8 312 | 28 | |
| 44 | UAB "Inrestas" | Vilniaus r. sav. | 1 514 781 | 83 047 | 17 | |
| 45 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "NAUJOJI GOTIKA" | Telšiai | 1 484 377 | 57 737 | 36 | |
| 46 | UAB "Kauno kelių statyba" | Kauno r. sav. | 1 467 011 | 18 160 | 18 | |
| 47 | UAB "Solvoda" | Klaipėdos r. sav. | 1 433 668 | 316 387 | 14 | |
| 48 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠILDA" | Vilnius | 1 382 069 | 863 284 | 27 | |
| 49 | "Ecoranga", UAB | Vilniaus r. sav. | 1 369 677 | 1 653 | 5 | |
| 50 | Uždaroji akcinė bendrovė "KEDMELA" | Kėdainių r. sav. | 1 367 676 | 248 192 | 29 | |
| 51 | UAB "Stakorda" | Klaipėda | 1 349 140 | −89 631 | 25 | |
| 52 | UAB "Eskovara" | Kaunas | 1 332 464 | 410 037 | 3 | |
| 53 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA" | Šiauliai | 1 321 275 | 19 798 | 29 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "AARSLEFF" | Kauno r. sav. | 1 312 604 | 164 116 | 11 | |
| 55 | UAB "Akmeresta" | Akmenės r. sav. | 1 275 381 | 153 621 | 11 | |
| 56 | UAB "Auroros paslaugos" | Lazdijų r. sav. | 1 261 659 | 94 317 | 14 | |
| 57 | UAB "Artezija" | Panevėžio r. sav. | 1 205 732 | 174 128 | 11 | |
| 58 | UAB "Hiltus inžinerija" | Vilnius | 1 145 043 | 23 492 | 10 | |
| 59 | UAB "Digauta" | Neringa | 1 110 557 | 73 487 | 16 | |
| 60 | UAB "Meyer & John" | Vilnius | 1 071 728 | −179 472 | 29 | |
| 61 | UAB MANILITA | Panevėžio r. sav. | 1 056 684 | 59 146 | 9 | |
| 62 | UAB "BV Inžinerinės sistemos" | Vilniaus r. sav. | 1 046 962 | 13 403 | — | |
| 63 | UAB "MELKERLITA" | Vilnius | 1 028 749 | 59 262 | 19 | |
| 64 | UAB "Biovalis" | Kaunas | 1 016 612 | 12 191 | 13 | |
| 65 | UAB RTS Baltic | Švenčionių r. sav. | 978 156 | 56 975 | 16 | |
| 66 | UAB "Klaipėdos ranga" | Klaipėda | 974 332 | 34 496 | 2 | |
| 67 | UAB "Dagnis" | Kretingos r. sav. | 940 286 | −61 221 | 15 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žemkasys" | Kaunas | 888 140 | 12 030 | 18 | |
| 69 | UAB Vilniaus inžinerija | Vilnius | 878 756 | 83 179 | 16 | |
| 70 | UAB "Amikonas" | Vilniaus r. sav. | 851 528 | 6 965 | 10 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "EKO-L" | Gargždai | 836 733 | 2 536 | 16 | |
| 72 | UAB "VISAVA" | Kauno r. sav. | 825 189 | 86 324 | 6 | |
| 73 | UAB "PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA" | Vilnius | 795 479 | 50 259 | 18 | |
| 74 | UAB InovaSola | Rietavas | 780 536 | 11 168 | 19 | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "LARINDA" | Kaunas | 749 966 | 35 584 | 15 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dujotiekis" | Kaunas | 739 064 | −133 502 | 21 | |
| 77 | UAB "Kauno gręžiniai" | Kaunas | 725 312 | 19 879 | 8 | |
| 78 | UAB "Edveta" | Kauno r. sav. | 721 239 | 30 635 | 12 | |
| 79 | UAB "Skalvė" ir ko | Kaunas | 720 548 | 34 700 | 3 | |
| 80 | UAB "Metalo linija" | Kaunas | 711 483 | 74 850 | 24 | |
| 81 | MB "Lukores" | Vilniaus r. sav. | 691 830 | 112 197 | 5 | |
| 82 | UAB "Baltdujotiekio statyba" | Vilnius | 681 280 | 17 | — | — |
| 83 | UAB "Zana" | Klaipėdos r. sav. | 665 844 | 351 | 13 | |
| 84 | UAB "Inžineriniai statiniai" | Vilniaus r. sav. | 635 319 | 21 863 | 11 | |
| 85 | UAB "Technikos nuoma" | Klaipėda | 625 638 | 252 475 | 4 | |
| 86 | UAB "Geogręžiniai" | Vilnius | 615 298 | 36 652 | 7 | |
| 87 | UAB "Litinsta" | Gargždai | 604 821 | −88 840 | 13 | |
| 88 | UAB "GT TRANSPORT" | Gargždai | 563 801 | 31 782 | 18 | |
| 89 | UAB PATT | Vilnius | 559 851 | 79 502 | 6 | |
| 90 | UAB "Mikrotunelis" | Utenos r. sav. | 557 951 | −252 731 | 13 | |
| 91 | UAB "Debitas" | Prienų r. sav. | 550 116 | 71 328 | 8 | |
| 92 | MB "Rinvesta" | Pagėgių sav. | 539 589 | 28 526 | 9 | |
| 93 | UAB "Šilumos šaltinis" | Vilnius | 535 792 | 205 093 | 10 | |
| 94 | MB "Baltijos suvirinimo sprendimai" | Klaipėda | 534 878 | 123 053 | 11 | |
| 95 | UAB SERAJA | Kaunas | 534 704 | 42 578 | 4 | |
| 96 | UAB "Urbkasa" | Telšių r. sav. | 522 888 | 15 458 | 8 | |
| 97 | MB "Digetra" | Kelmės r. sav. | 517 586 | 13 854 | 9 | |
| 98 | MB "Kasara" | Vilnius | 484 782 | 32 581 | 2 | |
| 99 | UAB "Alytaus gręžiniai" | Alytaus r. sav. | 472 232 | 42 703 | 8 | |
| 100 | UAB "Viakonsulta" | Elektrėnai | 470 868 | 66 267 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 52 | 102 644 591 | 1 196 | 6,5% |
| Kaunas | 38 | 72 014 121 | 719 | 7,1% |
| Klaipėda | 19 | 42 272 351 | 341 | 0,0% |
| Rietavas | 2 | 22 422 772 | 251 | 2,1% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 12 327 565 | 4 | 3,1% |
| Kauno r. sav. | 11 | 11 134 558 | 137 | 4,2% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 9 802 233 | 130 | 6,0% |
| Vilniaus r. sav. | 9 | 8 064 109 | 90 | 4,5% |
| Plungė | 2 | 7 995 077 | 13 | 15,5% |
| Panevėžys | 4 | 7 240 862 | 166 | −6,5% |
| Šiauliai | 10 | 5 981 937 | 78 | 8,1% |
| Palanga | 3 | 5 677 640 | 68 | 9,3% |
| Rokiškio r. sav. | 3 | 4 255 171 | 37 | 8,0% |
| Mažeikiai | 1 | 3 577 749 | 86 | 10,0% |
| Raseinių r. sav. | 3 | 2 941 375 | 27 | 11,5% |
| Panevėžio r. sav. | 7 | 2 812 239 | 27 | 3,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 2 505 447 | 39 | 5,8% |
| Gargždai | 5 | 1 827 931 | 47 | −1,2% |
| Trakų r. sav. | 4 | 1 778 434 | 18 | 4,4% |
| Telšiai | 3 | 1 738 397 | 40 | 12,5% |
| Alytus | 4 | 1 703 069 | 40 | 8,9% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 1 425 480 | 30 | −4,7% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 1 275 381 | 13 | 12,0% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 1 261 659 | 14 | 7,5% |
| Neringa | 1 | 1 110 557 | 16 | 6,6% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 978 156 | 16 | 5,8% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 940 286 | 15 | −6,5% |
| Kelmės r. sav. | 2 | 736 844 | 13 | 1,9% |
| Telšių r. sav. | 3 | 657 316 | 13 | 6,6% |
| Prienų r. sav. | 1 | 550 116 | 8 | 13,0% |
| Pagėgių sav. | 1 | 539 589 | 9 | 5,3% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 487 205 | 14 | 2,8% |
| Elektrėnai | 1 | 470 868 | 1 | 14,1% |
| Kėdainiai | 1 | 467 003 | 7 | 7,8% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 430 689 | 7 | 17,1% |
| Jonavos r. sav. | 3 | 323 973 | 11 | 6,9% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 296 543 | 4 | 19,4% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 293 128 | 3 | 0,5% |
| Jonava | 1 | 279 649 | 3 | 9,9% |
| Anykščių r. sav. | 3 | 231 029 | 2 | 28,1% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 228 650 | 5 | −10,4% |
| Šakių r. sav. | 2 | 185 977 | — | 34,4% |
| Marijampolės sav. | 2 | 185 338 | 4 | −1,4% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 164 100 | 3 | 22,8% |
| Kretinga | 1 | 128 298 | 4 | 0,3% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 124 630 | 4 | 30,9% |
| Raseiniai | 1 | 116 165 | 3 | 39,8% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 74 796 | — | 0,1% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 56 545 | 2 | 8,4% |
| Anykščiai | 1 | 27 908 | 3 | 21,4% |
| Marijampolė | 2 | 23 224 | 2 | 37,1% |
| Lazdijai | 1 | 13 226 | 1 | 20,6% |
| Širvintos | 1 | 5 600 | — | — |
| Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 675 | 2 | — |
| Kalvarijos sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4222 — Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
- 4200 — Inžinerinių statinių statyba
- 4211 — Kelių ir automagistralių tiesimas
- 4212 — Geležinkelių ir požeminių geležinkelių tiesimas
- 4213 — Tiltų ir tunelių statyba
- 4291 — Vandens statinių statyba
- 4299 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, inžinerinių statinių statyba