Optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2670)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
48
Bendra apyvarta
341,5 mln €▲ 8,2%
Darbuotojai
1 597
Medianinė marža
5,1%
Augimas (metinis)
+8,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 46 įmonių — EVRK 2670
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Light Conversion, UAB | Vilnius | 135 048 298 | 38 766 870 | 574 | |
| 2 | UAB "Yukon Advanced Optics Worldwide" | Vilnius | 91 614 231 | 24 468 654 | 292 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ekspla" | Vilnius | 19 587 440 | 285 888 | 161 | |
| 4 | UAB "Brolis semiconductors" | Vilnius | 17 853 031 | 3 074 281 | 47 | |
| 5 | EKSMA Optics, UAB | Vilnius | 17 231 821 | 886 214 | 96 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALTECHNA" | Vilnius | 15 035 383 | 1 638 811 | 88 | |
| 7 | UAB LOE-Tech | Vilnius | 7 373 460 | 5 510 797 | 2 | — |
| 8 | UAB "Optomenas" | Vilniaus r. sav. | 6 489 659 | 1 626 794 | 41 | |
| 9 | UAB "Optonas" | Vilnius | 4 890 642 | 418 694 | 37 | |
| 10 | I-Photonics UAB | Vilniaus r. sav. | 3 979 895 | 204 848 | 44 | |
| 11 | Akoneer, UAB | Vilnius | 3 224 362 | 301 546 | 17 | |
| 12 | UAB Litilit | Panevėžys | 2 267 791 | 173 105 | 31 | |
| 13 | Integrated Optics, UAB | Klaipėda | 2 258 348 | 141 700 | 46 | |
| 14 | UAB "Lyncis" | Vilnius | 2 256 578 | 72 661 | 10 | |
| 15 | UAB KUROKESU | Vilnius | 2 246 009 | 838 794 | 1 | |
| 16 | EssentOptics Europe UAB | Vilnius | 2 082 144 | 401 567 | 14 | |
| 17 | UAB "Altechna Coatings" | Vilnius | 1 688 583 | 5 845 | 41 | |
| 18 | AISPECO, UAB | Vilnius | 1 682 612 | −877 960 | 15 | |
| 19 | UAB "Quantum light instruments" | Vilnius | 1 598 867 | 69 497 | 13 | |
| 20 | UAB "Optrounity" | Vilnius | 998 724 | 276 223 | 1 | — |
| 21 | UAB Diodela | Vilnius | 863 469 | 105 387 | 8 | |
| 22 | UAB "3 fotonai" | Vilnius | 716 778 | −10 883 | 4 | |
| 23 | UAB "Astir Vision" | Vilnius | 382 614 | 15 235 | 6 | |
| 24 | UAB LD4B | Vilnius | 296 758 | −20 392 | 3 | |
| 25 | MB "Aivascope" | Vilniaus r. sav. | 294 641 | 43 895 | 1 | |
| 26 | UAB "Adopto" | Kaunas | 258 253 | 12 254 | 2 | |
| 27 | "OPTRONICA", UAB | Vilnius | 245 234 | −5 764 | 3 | |
| 28 | UAB "Spektrogama" | Vilnius | 169 516 | −168 780 | 8 | |
| 29 | UAB "Beamera" | Biržų r. sav. | 127 643 | −28 434 | 4 | |
| 30 | MB "Aksikonas" | Kaunas | 89 303 | 10 821 | — | |
| 31 | UAB "OPTRONIKA" | Vilniaus r. sav. | 81 665 | 396 | 3 | |
| 32 | UAB Spectronis lab | Vilnius | 75 119 | 1 536 | 7 | |
| 33 | UAB "Rocker optics" | Vilnius | 54 842 | −13 496 | 2 | |
| 34 | Auniks technology, MB | Vilnius | 48 834 | 8 065 | — | |
| 35 | MB Laser 247 | Vilnius | 35 773 | 33 599 | — | |
| 36 | Beagle optics, UAB | Vilnius | 31 540 | 1 296 | 2 | |
| 37 | MB "Lazerinė deimantinė fotonika" | Vilnius | 27 890 | −380 | 1 | |
| 38 | UAB "Fotomagas" | Vilnius | 12 452 | −14 196 | 2 | |
| 39 | MB "Femta" | Vilnius | 11 313 | −9 722 | — | |
| 40 | MB "Pretechas" | Vilniaus r. sav. | 7 423 | 2 408 | — | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mendras" | Kaunas | 3 667 | −3 655 | 1 | |
| 42 | UAB Fibra Lasers | Prienų r. sav. | 1 500 | 1 380 | 2 | — |
| 43 | UAB Axee | Vilnius | 540 | −350 | 1 | |
| 44 | MB "Technikos komponentai" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 45 | UAB "Plazmonas" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 46 | Tactical Photonics, UAB | Kaišiadorys | 0 | −3 106 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 34 | 325 647 440 | 1 419 | 4,2% |
| Vilniaus r. sav. | 5 | 10 853 283 | 89 | 10,0% |
| Panevėžys | 1 | 2 267 791 | 31 | 7,6% |
| Klaipėda | 1 | 2 258 348 | 46 | 6,3% |
| Kaunas | 4 | 351 223 | 3 | 8,4% |
| Biržų r. sav. | 1 | 127 643 | 4 | −22,3% |
| Prienų r. sav. | 1 | 1 500 | 2 | — |
| Kaišiadorys | 1 | 0 | 3 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės optinių prietaisų, magnetinių ir optinių laikmenų ir fotografijos įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2610 — Elektroninių komponentų ir plokščių gamyba
- 2611 — Elektroninių komponentų gamyba
- 2612 — Sumontuotų elektroninių plokščių gamyba
- 2620 — Kompiuterių ir išorinės įrangos gamyba
- 2630 — Ryšių įrangos gamyba
- 2640 — Vartotojiškos elektroninės įrangos gamyba
- 2651 — Kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba
- 2652 — Įvairių tipų laikrodžių gamyba