Kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2651)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
68
Bendra apyvarta
728,6 mln €▲ 6,6%
Darbuotojai
3 366
Medianinė marža
4,4%
Augimas (metinis)
+6,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 71 įmonių — EVRK 2651
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB HELLA Lithuania | Kauno r. sav. | 210 198 896 | 4 232 741 | 417 | |
| 2 | UAB TELTONIKA TELEMATICS | Vilnius | 153 269 192 | 24 599 190 | 571 | |
| 3 | UAB "KITRON" | Kaunas | 113 413 754 | 10 547 086 | 636 | |
| 4 | UAB "Axioma Metering" | Kauno r. sav. | 59 803 000 | 9 669 000 | 420 | |
| 5 | UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" | Vilnius | 55 449 303 | 6 721 777 | 96 | |
| 6 | UAB "Ruptela" | Vilnius | 20 159 261 | 826 948 | 86 | |
| 7 | UAB "Carlo Gavazzi Industri Kaunas" | Kaunas | 19 732 647 | −780 461 | 152 | |
| 8 | UAB "JOTRON" | Kaunas | 16 832 825 | 27 947 | 102 | |
| 9 | Deeper, UAB | Vilnius | 13 767 596 | −1 189 822 | 56 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIFODAS" | Vilnius | 11 058 786 | 1 468 679 | 93 | |
| 11 | UAB "Glosendas" | Vilnius | 7 545 077 | 2 231 954 | 28 | |
| 12 | UAB RSI Europe | Vilnius | 7 543 081 | 1 689 900 | 62 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILDUJA" | Vilnius | 5 231 180 | −205 695 | 50 | |
| 14 | UAB "PRECIZIKA METROLOGY" | Vilnius | 4 957 830 | 372 063 | 92 | |
| 15 | UAB "Life Instruments" | Vilniaus r. sav. | 4 367 613 | 127 070 | 20 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "GIJONA" | Trakų r. sav. | 4 220 194 | 147 534 | 97 | |
| 17 | Monimoto UAB | Vilnius | 3 724 990 | 720 349 | 7 | |
| 18 | UAB "Polimaster Europe" | Vilniaus r. sav. | 3 424 352 | −629 339 | 44 | |
| 19 | UAB "LiTak-Tak" | Vilniaus r. sav. | 2 151 346 | −16 047 451 | 47 | |
| 20 | UAB NAVITUS LT | Vilnius | 1 887 595 | 586 140 | 19 | |
| 21 | UAB "Elseta" | Vilnius | 1 428 092 | 92 821 | 17 | |
| 22 | UAB "Valtronika" | Šiauliai | 1 233 821 | −2 917 | 29 | |
| 23 | UAB "IDON" | Kaunas | 1 172 903 | 29 966 | 16 | |
| 24 | UAB "ELINVISION" | Kauno r. sav. | 1 013 348 | −17 382 | 15 | |
| 25 | UAB "Minties kvantas" | Vilnius | 730 302 | −26 684 | 20 | |
| 26 | Brolis sensor technology, UAB | Vilnius | 527 376 | −4 793 687 | 49 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "GEOZONDAS" | Vilnius | 506 194 | −4 499 | 22 | |
| 28 | UAB "Kosminis Vytis" | Vilniaus r. sav. | 469 455 | 44 205 | 8 | |
| 29 | MB "AS Gamyba" | Prienai | 436 916 | 19 131 | 2 | |
| 30 | UAB "Agizerus" | Vilnius | 432 162 | 2 502 | 6 | |
| 31 | MB "Automatika plius" | Alytus | 398 565 | 50 410 | 3 | |
| 32 | UAB "Protogama" | Vilnius | 393 232 | −128 838 | 11 | |
| 33 | UAB "Avioras" | Kaunas | 331 541 | 193 608 | 7 | |
| 34 | UAB Nova Fabrica | Ignalina | 292 286 | 39 054 | 8 | |
| 35 | UAB "Rodoteka" | Kaunas | 287 583 | 4 033 | 3 | |
| 36 | UAB "Kompiuterinis procesų valdymas" | Vilnius | 269 144 | 112 131 | 7 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "Capsa" | Kauno r. sav. | 260 020 | 158 245 | 2 | |
| 38 | AutoPilot Machines UAB | Vilnius | 202 317 | 14 341 | 3 | |
| 39 | UAB "Piluna" | Klaipėda | 195 469 | −40 003 | 6 | |
| 40 | UAB "TERAVIL" | Vilnius | 191 105 | 31 509 | 5 | |
| 41 | MB "Bitma" | Tauragė | 178 277 | 42 032 | — | |
| 42 | UAB TELTONIKA TELEMEDIC | Vilnius | 172 896 | −2 203 463 | 26 | |
| 43 | UAB Zeta-Lab | Kaunas | 148 158 | −135 525 | 10 | |
| 44 | UAB "Hi-Tec-Support" | Vilnius | 138 000 | 34 494 | 2 | |
| 45 | UAB "Sprana" | Vilnius | 124 618 | −98 255 | 10 | |
| 46 | "AVIATIC GS" UAB | Vilnius | 118 800 | −138 434 | 3 | |
| 47 | UAB "Baltmatas" | Vilnius | 109 736 | 3 588 | — | — |
| 48 | UAB "ALTEGRA" | Kaunas | 79 602 | −85 943 | 9 | |
| 49 | UAB "Tikslieji prietaisai" | Vilnius | 70 000 | 45 001 | 2 | |
| 50 | UAB "Gitrona" | Alytus | 43 582 | 8 269 | 2 | |
| 51 | UAB TSAFT | Ignalinos r. sav. | 40 318 | −231 | — | — |
| 52 | UAB "Velsiga" | Kaišiadorys | 39 583 | −3 438 | 2 | |
| 53 | UAB "Atradėjas" | Kaunas | 37 943 | 18 613 | 2 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "VIKAMA" | Vilnius | 32 420 | 2 166 | 4 | |
| 55 | UAB "SEMS Technologies" | Kaunas | 30 526 | 440 | 3 | |
| 56 | UAB Autonomous safety systems | Vilnius | 28 450 | 26 677 | 2 | — |
| 57 | UAB Cambridge Phenotyping | Vilnius | 25 576 | −68 241 | 1 | — |
| 58 | UAB "Super solem" | Vilnius | 6 840 | −3 749 | 2 | |
| 59 | Uždaroji akcinė bendrovė "ECOFLOK" | Vilnius | 2 832 | −4 756 | 2 | |
| 60 | CC Technologijos, MB | Vilnius | 1 172 | 1 050 | 1 | |
| 61 | MB "Techprometas" | Klaipėdos r. sav. | 530 | −2 980 | — | |
| 62 | UAB "Optimal ars" | Vilnius | 350 | −328 773 | 5 | |
| 63 | UAB "Pažangūs pozicionavimo sprendimai" | Kaunas | 336 | −12 515 | 3 | |
| 64 | UAB "Robotopia" | Vilnius | 173 | −10 671 | 4 | |
| 65 | VšĮ Lietuvos bepiločių sistemų kompetencijos centras | Vilnius | 120 | 0 | — | |
| 66 | UAB "Agito" | Kaunas | 72 | −1 688 | 1 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "Srovita" | Kaunas | 0 | −33 556 | 1 | |
| 68 | MB "Trys erdvės" | Vilnius | 0 | 2 460 | — | — |
| 69 | UAB "Autmita" | Klaipėdos r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 70 | MB "Frequency Finder" | Jonavos r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 71 | Prohiver, MB | Kaunas | 0 | 9 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 33 | 289 995 539 | 1 355 | 6,9% |
| Kauno r. sav. | 4 | 271 275 264 | 854 | 9,1% |
| Kaunas | 14 | 151 988 216 | 936 | 1,4% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 8 261 420 | 72 | 2,9% |
| Trakų r. sav. | 1 | 4 220 194 | 97 | 3,5% |
| Šiauliai | 1 | 1 233 821 | 29 | −0,2% |
| Alytus | 3 | 442 147 | 5 | 15,8% |
| Prienai | 1 | 436 916 | 2 | 4,4% |
| Ignalina | 1 | 292 286 | 8 | 13,4% |
| Klaipėda | 1 | 195 469 | 6 | −20,5% |
| Tauragė | 1 | 178 277 | — | 23,6% |
| Kaišiadorys | 1 | 39 583 | 2 | −8,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 530 | — | — |
| Jonavos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Alytaus r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2652 — Įvairių tipų laikrodžių gamyba
- 2610 — Elektroninių komponentų ir plokščių gamyba
- 2611 — Elektroninių komponentų gamyba
- 2612 — Sumontuotų elektroninių plokščių gamyba
- 2620 — Kompiuterių ir išorinės įrangos gamyba
- 2630 — Ryšių įrangos gamyba
- 2640 — Vartotojiškos elektroninės įrangos gamyba
- 2660 — Švitinimo, elektromedicininės ir elektroterapinės įrangos gamyba