Elektroninių komponentų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2611)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
43
Bendra apyvarta
62,5 mln €▼ 23,7%
Darbuotojai
722
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
−23,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 34 įmonių — EVRK 2611
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ESEMDA" | Vilniaus r. sav. | 17 411 160 | 1 773 808 | 113 | |
| 2 | UAB "Soli Tek cells" | Vilnius | 13 131 680 | −2 900 532 | 56 | |
| 3 | UAB LITHUTEC | Klaipėda | 7 866 913 | 187 880 | 214 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS VENTOS PUSLAIDININKIAI" | Vilnius | 6 989 392 | −118 169 | 147 | |
| 5 | UAB "Simna" | Vilnius | 6 926 709 | 643 910 | 62 | |
| 6 | UAB "Intelligent Solar" | Šiauliai | 2 873 776 | 179 876 | 23 | |
| 7 | UAB "Via Solis" | Kaunas | 2 185 581 | 156 798 | 10 | |
| 8 | UAB "Inion LT" | Vilnius | 1 230 853 | 24 061 | 19 | |
| 9 | UAB Metsolar | Alytus | 956 052 | 501 387 | 15 | |
| 10 | EMTech Solutions, UAB | Vilniaus r. sav. | 896 853 | 210 105 | 1 | |
| 11 | UAB "Nuostabioji Technologija" | Kaunas | 799 279 | 15 402 | 11 | |
| 12 | UAB Baltijos elektronikos ir verslo grupė | Kaišiadorių r. sav. | 231 489 | 8 424 | 3 | |
| 13 | UAB Edvado | Vilnius | 215 015 | 788 | 5 | |
| 14 | UAB "Delinija" | Kaunas | 144 081 | 102 768 | 3 | |
| 15 | UAB "Komtus" | Šiaulių r. sav. | 135 335 | 30 937 | 1 | |
| 16 | UAB "Ireca" | Kaunas | 115 795 | 6 199 | 1 | |
| 17 | MB "Vario virvės" | Vilkaviškio r. sav. | 106 973 | −739 | — | |
| 18 | UAB Valoe Cells | Vilnius | 91 000 | −438 812 | 11 | |
| 19 | UAB "UVIR Crystals" | Vilnius | 83 353 | 5 823 | 3 | |
| 20 | UAB Bitų laboratorija | Vilnius | 75 931 | 5 827 | 1 | |
| 21 | MB Automated Apparatu | Kazlų Rūda | 26 838 | 20 048 | 1 | |
| 22 | Light Technology, UAB | Kauno r. sav. | 21 348 | −71 393 | — | |
| 23 | UAB "Elektronikos gamyba ir paslaugos" | Šiauliai | 16 112 | −6 279 | 4 | |
| 24 | MB "NPN Classics" | Vilnius | 11 974 | 1 463 | — | — |
| 25 | UAB E-TMX taktinis mobilumas | Vilnius | 10 841 | −2 925 | 3 | — |
| 26 | "Rusokų technologijos", UAB | Vilniaus r. sav. | 8 817 | −3 083 | 1 | |
| 27 | MB "URBA technology" | Vilnius | 5 991 | 1 568 | — | — |
| 28 | MB "Alfa Electronics" | Vilnius | 5 760 | −16 159 | — | — |
| 29 | MB "Maskeda" | Biržų r. sav. | 3 300 | −50 | — | — |
| 30 | MB Sparnas | Kaunas | 2 550 | 2 520 | — | — |
| 31 | UAB LTQX | Klaipėda | 2 000 | −13 980 | 1 | — |
| 32 | Power Inertia, UAB | Kaunas | 1 050 | 483 | 1 | |
| 33 | UAB "Didronai" | Utena | 961 | −11 872 | 1 | — |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "HERMELAKS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 18 | 28 766 748 | 315 | 1,2% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 18 316 830 | 115 | 16,8% |
| Klaipėda | 2 | 7 868 913 | 215 | 2,4% |
| Kaunas | 9 | 3 248 336 | 29 | 6,3% |
| Šiauliai | 2 | 2 889 888 | 27 | −16,4% |
| Alytus | 1 | 956 052 | 15 | 52,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 231 489 | 3 | 3,6% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 135 335 | 1 | 22,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 106 973 | — | −0,7% |
| Kazlų Rūda | 1 | 26 838 | 1 | 74,7% |
| Utena | 2 | 961 | 1 | — |
| Panevėžys | 1 | — | — | — |
| Pagėgiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 24 įmonių elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 22 įmonių elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės elektroninių komponentų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2610 — Elektroninių komponentų ir plokščių gamyba
- 2612 — Sumontuotų elektroninių plokščių gamyba
- 2620 — Kompiuterių ir išorinės įrangos gamyba
- 2630 — Ryšių įrangos gamyba
- 2640 — Vartotojiškos elektroninės įrangos gamyba
- 2651 — Kitų matavimo, bandymo, navigacinės ir kontrolės įrangos prietaisų ir aparatų gamyba
- 2652 — Įvairių tipų laikrodžių gamyba
- 2660 — Švitinimo, elektromedicininės ir elektroterapinės įrangos gamyba