Prekinio betono mišinio gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2363)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
20
Bendra apyvarta
145,2 mln €▲ 13,7%
Darbuotojai
378
Medianinė marža
1,6%
Augimas (metinis)
+13,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 20 įmonių — EVRK 2363
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Betono centras" | Vilnius | 74 393 822 | 5 394 119 | 163 | |
| 2 | Heidelberg Materials Lietuva Betonas UAB | Kaunas | 41 924 878 | −129 333 | 26 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "PALMUSTA" | Vilnius | 7 855 669 | 1 306 990 | 19 | |
| 4 | UAB "Sausta" | Šiauliai | 5 483 965 | 399 171 | 35 | |
| 5 | UAB "Ekobetonas" | Marijampolė | 4 444 900 | 266 281 | 19 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Medis ir betonas" | Naujoji Akmenė | 4 235 151 | 487 990 | 57 | |
| 7 | UAB "Santvara" | Kėdainiai | 2 379 583 | 38 507 | 9 | |
| 8 | UAB "Utenos betonas" | Utena | 2 240 089 | 221 058 | 12 | |
| 9 | UAB "Sbetonas" | Jonava | 1 555 476 | 142 537 | 10 | |
| 10 | UAB "Alytaus gelžbetonis" | Alytus | 1 376 706 | −86 418 | 21 | |
| 11 | UAB "Statkasta" | Vilkaviškio r. sav. | 941 047 | 33 650 | 13 | |
| 12 | UAB "Vinido" | Tauragė | 830 471 | −37 062 | 5 | |
| 13 | UAB "Altimas" | Vilniaus r. sav. | 728 793 | 20 754 | 16 | |
| 14 | UAB "Betono bazė" | Visagino sav. | 720 080 | −38 947 | 7 | |
| 15 | MB "Rokbetonis" | Rokiškio r. sav. | 129 875 | −4 380 | 5 | |
| 16 | UAB "Kelsera" | Vilniaus r. sav. | 97 282 | −38 594 | 3 | |
| 17 | UAB "Beton Eura" | Kaišiadorių r. sav. | 96 940 | −19 436 | 8 | |
| 18 | UAB "GinFa" | Radviliškio r. sav. | 14 598 | −3 470 | 2 | |
| 19 | UAB KRUSZBET Lithuania | Kazlų Rūdos sav. | 6 327 | −67 414 | 1 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šilutės betonas" | Šilutė | 1 605 | −4 791 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 2 | 82 249 491 | 182 | 11,9% |
| Kaunas | 1 | 41 924 878 | 26 | −0,3% |
| Šiauliai | 1 | 5 483 965 | 35 | 7,3% |
| Marijampolė | 1 | 4 444 900 | 19 | 6,0% |
| Kėdainiai | 1 | 2 379 583 | 9 | 1,6% |
| Utena | 1 | 2 240 089 | 12 | 9,9% |
| Jonava | 1 | 1 555 476 | 10 | 9,2% |
| Alytus | 1 | 1 376 706 | 21 | −6,3% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 941 047 | 13 | 3,6% |
| Tauragė | 1 | 830 471 | 5 | −4,5% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 826 075 | 19 | −18,4% |
| Visagino sav. | 2 | 720 080 | 10 | −5,4% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 129 875 | 5 | −3,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 96 940 | 8 | −20,0% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 14 598 | 2 | −23,8% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 6 327 | 1 | — |
| Šilutė | 1 | 1 605 | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 19 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 20 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 19 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2361 — Betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba
- 2362 — Gipso gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba
- 2364 — Statybinių skiedinių gamyba
- 2365 — Fibrolito gamyba
- 2366 — Kitų betono, cemento ir gipso gaminių bei dirbinių gamyba
- 2300 — Kitų nemetalo mineralinių produktų gamyba
- 2310 — Stiklo ir stiklo gaminių bei dirbinių gamyba
- 2311 — Plokščiojo stiklo gamyba