UAB "GinFa" — įmonės kodas 302680943
- Įmonės kodas
- 302680943
- PVN nr.
- LT100006523915
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Kutiškių k.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Radviliškio sen., Kutiškių k., Alyvų g. 8, LT-82100, 82100 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2363 — Prekinio betono mišinio gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 178 890 | 248 179 | 166 620 | 34 039 | 23 305 | 16 511 | 30 732 | 3 005 | 23 217 | 14 598 |
| Visos pajamos | 178 890 | 248 179 | 166 620 | 34 039 | 23 305 | 16 511 | 30 732 | 3 005 | 23 217 | 14 598 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 11 934 | 0 | 17 707 | 0 | 38 445 | 0 | 96 598 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 21 023 | 0 | 70 680 | 0 | 12 999 | 0 | 333 | 0 | 2 843 | 3 470 |
| Grynasis pelnas | 0 | 11 397 | 0 | 17 707 | 0 | 37 868 | 0 | 95 928 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 21 023 | 0 | 70 680 | 0 | 12 999 | 0 | 333 | 0 | 2 843 | 3 470 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 232 862 | 145 680 | 60 010 | 33 129 | 20 340 | 7 473 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 41 119 | 16 265 | 21 592 | 17 101 | 15 757 | 18 636 | 26 960 | 143 453 | 59 052 | 55 628 |
| Visi įsipareigojimai | 128 567 | 52 345 | 89 584 | 49 491 | 48 447 | 668 | 1 870 | 22 423 | 692 | 738 |
| Nuosavas kapitalas | 42 315 | 53 712 | −16 968 | 739 | −12 260 | 25 608 | 25 275 | 121 203 | 58 360 | 54 890 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 17 NACE 2363 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "GinFa" 2024 m. nurodė 14 598 € apyvartą, tai yra 37,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Prekinio betono mišinio gamyba“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 3 470 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 738 €, o nuosavas kapitalas — 54 890 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Prekinio betono mišinio gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB KRUSZBET Lithuania | Jūrės k. | 6 327 | −67 414 | 1 |
| UAB "Beton Eura" | Dovainonių k. | 96 940 | −19 436 | 8 |
| UAB "Kelsera" | Paberžės k. | 97 282 | −38 594 | 3 |
| MB "Rokbetonis" | Parokiškės k. | 129 875 | −4 380 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 19 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 20 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2023 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 19. vieta — TOP 19 įmonių prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai prekinio betono mišinio gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "GinFa" apyvarta?
2024 m. UAB "GinFa" nurodė 14 598 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "GinFa" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 470 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "GinFa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "GinFa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Prekinio betono mišinio gamyba“ (EVRK 2363), įsikūrusi Kutiškių k., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "GinFa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą