Betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2361)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
99
Bendra apyvarta
228,9 mln €▲ 3,8%
Darbuotojai
2 074
Medianinė marža
1,7%
Augimas (metinis)
+3,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2361
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "PERDANGA" | Klaipėda | 39 125 004 | −767 414 | 276 | |
| 2 | UAB "Betono mozaika" | Klaipėda | 36 605 465 | 3 385 315 | 149 | |
| 3 | INHUS Prefab, UAB | Vilnius | 28 337 527 | 454 173 | 305 | |
| 4 | Akcinė bendrovė "Aksa" | Kaunas | 26 146 646 | 448 019 | 216 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno gelžbetonis" | Kaunas | 12 937 179 | 1 489 251 | 154 | |
| 6 | UAB C3 Betonas | Anykščiai | 10 895 849 | 698 248 | 4 | |
| 7 | UAB "BETONIKA" | Trakų r. sav. | 10 530 000 | −1 427 000 | 86 | |
| 8 | UAB "Brikers LT" | Kaunas | 10 245 016 | 590 954 | 59 | |
| 9 | Akcinė bendrovė "Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3" | Vilnius | 9 733 722 | −1 518 370 | 203 | |
| 10 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SODBETA" | Šiauliai | 6 883 139 | 309 928 | 67 | |
| 11 | Sateba Lithuania UAB | Marijampolė | 4 313 178 | 367 504 | 32 | |
| 12 | UAB "LECA Lithuania" | Šiauliai | 3 630 784 | −1 357 529 | 11 | |
| 13 | UAB "Vilniaus betono gaminiai" | Šalčininkų r. sav. | 3 516 966 | 349 313 | 28 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gelgaudiškio gelžbetonis" | Šakių r. sav. | 2 952 116 | 129 436 | 51 | |
| 15 | UAB "Surenkamos statybos konstrukcijos" | Marijampolė | 2 790 849 | 26 089 | 32 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telšių gelžbetonis" | Telšiai | 2 464 527 | 91 682 | 38 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "GELŽBETONINĖS KONSTRUKCIJOS" | Šiauliai | 2 228 342 | 605 998 | 17 | |
| 18 | Malagris Prefab, UAB | Klaipėda | 2 087 502 | −935 308 | 27 | |
| 19 | UAB NOA Property | Kaunas | 1 992 659 | 5 184 | 8 | |
| 20 | UAB "MATUIZŲ PLYTINĖ" | Varėnos r. sav. | 1 975 088 | −277 131 | 69 | |
| 21 | Helstomm Group UAB | Vilnius | 1 834 793 | −565 042 | 13 | |
| 22 | "Elematus", UAB | Vilniaus r. sav. | 1 406 908 | 9 284 | 21 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Estakada" | Kaunas | 1 355 376 | 14 267 | 32 | |
| 24 | UAB "Koderus" | Kaunas | 1 236 636 | 84 811 | 17 | |
| 25 | UAB "Mibasta" | Vilniaus r. sav. | 1 142 433 | 155 493 | 14 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ryšininkas" | Tauragės r. sav. | 1 099 106 | 396 518 | 10 | |
| 27 | UAB "NASK" | Vilnius | 780 676 | 41 800 | 18 | |
| 28 | UAB "Pabradės betonas" | Švenčionių r. sav. | 695 687 | 18 344 | 4 | |
| 29 | UAB "Deisida" | Vilnius | 682 608 | 104 038 | 13 | |
| 30 | UAB "Ariogalos statybinės konstrukcijos" | Raseinių r. sav. | 681 075 | −72 875 | 25 | |
| 31 | UAB "Gupita" | Plungės r. sav. | 601 791 | 25 838 | 2 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "Prefabeta" | Vilnius | 532 460 | 20 065 | 6 | |
| 33 | UAB "Lurseta" | Tauragės r. sav. | 454 792 | 38 110 | 8 | |
| 34 | UAB "Betono projektai" | Šiauliai | 398 990 | 3 656 | 3 | |
| 35 | UAB "Kaniūkų gelžbetonis" | Alytaus r. sav. | 318 505 | −293 344 | 10 | |
| 36 | MB INVELITA | Kaunas | 238 937 | 55 508 | — | |
| 37 | UAB "Veikta" | Marijampolės sav. | 224 842 | 1 138 | 9 | |
| 38 | UAB "Poliruotas betonas" | Vilnius | 215 848 | −16 136 | 3 | |
| 39 | UAB STONELITA | Vilnius | 210 126 | 524 | 6 | |
| 40 | UAB "Dailius ir Ko" | Kauno r. sav. | 209 640 | 12 545 | 8 | |
| 41 | UAB "Akmedizainas" | Vilniaus r. sav. | 207 362 | 0 | 8 | |
| 42 | UAB "Blokuvos tvoros" | Kėdainių r. sav. | 196 042 | 3 353 | 9 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Akmendaila" | Kaunas | 177 475 | −26 216 | 8 | |
| 44 | UAB "Kodesa" | Kaunas | 167 183 | 68 207 | 1 | |
| 45 | UAB "Dekoreksas" | Anykščių r. sav. | 130 532 | 89 759 | 3 | |
| 46 | UAB "Tovlita" | Varėnos r. sav. | 130 465 | 6 118 | 4 | |
| 47 | UAB Press EU | Vilnius | 129 723 | −329 | 3 | |
| 48 | UAB "Tenter" | Vilnius | 115 435 | −48 860 | 2 | — |
| 49 | MB Frasta | Vilniaus r. sav. | 114 538 | 19 076 | 1 | |
| 50 | UAB Ponas betonas | Vilniaus r. sav. | 88 119 | 59 804 | 4 | — |
| 51 | UAB "Trinkelių mozaika" | Jonavos r. sav. | 87 615 | 29 877 | 2 | |
| 52 | UAB "Tvorlitus" | Kaunas | 86 423 | −3 682 | 6 | |
| 53 | UAB STONESTA | Vilnius | 82 522 | 79 | 5 | |
| 54 | MB "Gelžbetonio gamyba" | Panevėžys | 77 992 | −15 958 | 4 | |
| 55 | UAB "Trinkeda" | Vilkaviškio r. sav. | 75 295 | −10 900 | — | |
| 56 | UAB "Gargždų betonas" | Klaipėdos r. sav. | 71 302 | −41 419 | 1 | — |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Remstatva" | Utena | 70 311 | 44 000 | 3 | |
| 58 | MB "PP transservis" | Švenčionių r. sav. | 66 206 | 17 | 3 | |
| 59 | UAB Verval | Vilnius | 64 593 | −45 049 | 3 | |
| 60 | UAB "Betono stilius" | Vilniaus r. sav. | 62 366 | −61 128 | 7 | |
| 61 | Individuali įmonė | Panevėžys | 58 870 | 1 469 | — | |
| 62 | UAB "Hibetonas" | Vilniaus r. sav. | 58 598 | −71 921 | 4 | — |
| 63 | MB "Ekvija LT" | Kaunas | 49 337 | 6 039 | 1 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "BETONO STATINIAI" | Vilnius | 47 214 | −189 | — | |
| 65 | MB "Kretingos betonas" | Kretingos r. sav. | 43 086 | 2 969 | — | |
| 66 | UAB SENIAVA | Vilnius | 41 317 | −29 332 | 2 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltsigla" | Klaipėdos m. sav. | 40 057 | −157 | 3 | |
| 68 | UAB "Betonuotojas plius" | Kretingos r. sav. | 36 700 | −7 060 | 4 | |
| 69 | MB "Betono forma" | Kretingos r. sav. | 35 930 | 9 224 | — | |
| 70 | MB "Akmens Namai-Fasadai" | Kupiškio r. sav. | 32 637 | −3 009 | — | |
| 71 | MB BSR NORD | Vilnius | 32 287 | 533 | — | |
| 72 | UAB "Kostada" | Panevėžys | 29 577 | −19 489 | 8 | |
| 73 | UAB "Archiprojektas" | Klaipėda | 25 425 | −3 588 | 3 | |
| 74 | UAB "Oreus" | Vilniaus r. sav. | 18 000 | −17 037 | 2 | |
| 75 | UAB "RE betono konstrukcijos" | Kretinga | 17 983 | 1 112 | 1 | |
| 76 | Runus, MB | Pasvalys | 17 194 | −12 597 | — | |
| 77 | UAB Poligrana | Vilniaus r. sav. | 12 010 | 1 630 | 4 | — |
| 78 | UAB "NewAgro" | Kaunas | 11 812 | −28 426 | 1 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pamatas" | Telšių r. sav. | 11 640 | 740 | 2 | |
| 80 | UAB "MMGG" | Marijampolė | 10 400 | −52 923 | — | |
| 81 | UAB "Markučių mozaika" | Vilnius | 9 670 | 4 027 | 1 | |
| 82 | MB Arjonus | Šiaulių r. sav. | 9 547 | 7 064 | — | — |
| 83 | UAB "MARBETUS" | Vilnius | 7 384 | −4 439 | — | — |
| 84 | UAB Laičių lentpjūvė | Ukmergės r. sav. | 4 282 | −4 660 | 2 | |
| 85 | UAB "Jofos konstrukcijos" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 499 | −73 496 | — | |
| 86 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "STACHAS IR KO" | Vilnius | 2 001 | −1 332 | 2 | |
| 87 | UAB "Mobilus betonas" | Akmenės r. sav. | 2 000 | −608 | 2 | |
| 88 | Individuali įmonė | Kalvarija | 1 970 | 0 | — | — |
| 89 | UAB "Plėtros investicija" | Druskininkų sav. | 1 702 | 171 852 | 3 | |
| 90 | UAB "Parad Baltica" | Vilnius | 1 248 | −1 848 | 1 | |
| 91 | UAB "Betogama" | Klaipėda | 83 | −81 397 | — | — |
| 92 | TAV Betono UAB | Vilnius | 48 | −781 | 1 | — |
| 93 | MB Regarde moi | Vilnius | 36 | −29 | — | |
| 94 | Uždaroji akcinė bendrovė KUPIŠKIO PLYTŲ GAMYKLA | Kupiškis | 0 | −10 691 445 | 2 | |
| 95 | UAB "Akmatex" | Panevėžio r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 96 | UAB "GL business" | Vilkaviškis | 0 | 0 | — | |
| 97 | UAB "Betono elementas" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 98 | UAB "Rokų betonas" | Kupiškio r. sav. | 0 | −1 820 | 1 | — |
| 99 | MB "Inomodus" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 100 | MB "Zakis" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Klaipėda | 4 | 77 843 396 | 455 | −8,0% |
| Kaunas | 18 | 54 644 679 | 504 | 3,7% |
| Vilnius | 25 | 42 474 109 | 585 | 0,2% |
| Anykščiai | 1 | 10 895 849 | 4 | 6,4% |
| Trakų r. sav. | 2 | 10 530 000 | 87 | −13,6% |
| Šiauliai | 4 | 9 510 471 | 87 | 4,5% |
| Marijampolė | 2 | 7 104 027 | 64 | 4,7% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 3 516 966 | 28 | 9,9% |
| Šakių r. sav. | 1 | 2 952 116 | 51 | 4,4% |
| Telšiai | 1 | 2 464 527 | 38 | 3,7% |
| Vilniaus r. sav. | 8 | 1 703 426 | 44 | 6,8% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 1 553 898 | 18 | 22,2% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 761 893 | 7 | 1,3% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 681 075 | 25 | −10,7% |
| Plungės r. sav. | 1 | 601 791 | 2 | 4,3% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 318 505 | 10 | −92,1% |
| Marijampolės sav. | 1 | 224 842 | 9 | 0,5% |
| Kauno r. sav. | 1 | 209 640 | 8 | 6,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 196 042 | 9 | 1,7% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 130 532 | 3 | 68,8% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 130 465 | 4 | 4,7% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 115 716 | 4 | 6,9% |
| Panevėžys | 1 | 77 992 | 4 | −20,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 71 302 | 1 | −58,1% |
| Utena | 1 | 70 311 | 3 | 62,6% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 40 057 | 3 | −0,4% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 32 637 | — | −9,2% |
| Kretinga | 1 | 17 983 | 1 | 6,2% |
| Telšių r. sav. | 1 | 11 640 | 2 | 6,4% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 9 547 | — | — |
| Akmenės r. sav. | 1 | 2 000 | 2 | — |
| Vilkaviškis | 1 | 0 | — | — |
| Šilutė | 1 | — | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | — | 4 | — |
| Šilutės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Jonava | 1 | — | — | — |
| Gargždai | 1 | — | 7 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2362 — Gipso gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, gamyba
- 2363 — Prekinio betono mišinio gamyba
- 2364 — Statybinių skiedinių gamyba
- 2365 — Fibrolito gamyba
- 2366 — Kitų betono, cemento ir gipso gaminių bei dirbinių gamyba
- 2300 — Kitų nemetalo mineralinių produktų gamyba
- 2310 — Stiklo ir stiklo gaminių bei dirbinių gamyba
- 2311 — Plokščiojo stiklo gamyba