Kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas įmonės Lietuvoje (EVRK 2315)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
16
Bendra apyvarta
10,2 mln €▼ 6,5%
Darbuotojai
113
Medianinė marža
1,9%
Augimas (metinis)
−6,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 17 įmonių — EVRK 2315
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brasta Glass, UAB | Kaunas | 6 167 790 | 22 978 | 69 | |
| 2 | UAB Baltic Perlite | Šilutės r. sav. | 1 550 233 | 29 835 | 1 | |
| 3 | UAB "GLASVEGA" | Klaipėda | 805 661 | 32 622 | 17 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "GLASREMIS" | Panevėžys | 495 507 | 2 951 | 8 | |
| 5 | UAB Stiklo Dirbtuvės | Vilnius | 262 363 | 6 958 | 5 | |
| 6 | MB "GRS Industry" | Kretinga | 220 731 | 19 845 | 1 | |
| 7 | UAB "Stiklo gama" | Alytus | 219 800 | 13 103 | 11 | |
| 8 | UAB "Stiklo magija" | Kaunas | 210 558 | 2 675 | 5 | |
| 9 | UAB "BRB DECO" | Vilnius | 108 581 | −48 222 | 2 | |
| 10 | UAB "Zert LT" | Vilnius | 104 478 | 7 470 | 3 | |
| 11 | MB "Ristiklas" | Marijampolė | 102 442 | 13 657 | — | |
| 12 | MB "Įdomūs projektai" | Kauno r. sav. | 82 641 | 1 125 | — | |
| 13 | MB Reused | Šakių r. sav. | 49 930 | 10 645 | 1 | — |
| 14 | MB Akvariumų projektai | Trakų r. sav. | 42 020 | −3 494 | — | |
| 15 | Modulartas MB | Vilnius | 9 142 | −834 | — | |
| 16 | Individuali įmonė | Kauno r. sav. | 8 222 | −1 867 | 1 | |
| 17 | UAB Stiklo studija | Vilnius | 4 613 | −3 197 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 2 | 6 378 348 | 74 | 0,8% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 1 550 233 | 1 | 1,9% |
| Klaipėda | 1 | 805 661 | 17 | 4,0% |
| Panevėžys | 1 | 495 507 | 8 | 0,6% |
| Vilnius | 6 | 484 564 | 11 | 2,7% |
| Kretinga | 1 | 220 731 | 1 | 9,0% |
| Marijampolė | 1 | 102 442 | — | 13,3% |
| Kauno r. sav. | 1 | 82 641 | — | 1,4% |
| Šakių r. sav. | 1 | 49 930 | 1 | 21,3% |
| Trakų r. sav. | 1 | 42 020 | — | −8,3% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje 2024 m.TOP 14 įmonių kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje 2023 m.TOP 14 įmonių kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje 2022 m.TOP 12 įmonių kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2310 — Stiklo ir stiklo gaminių bei dirbinių gamyba
- 2311 — Plokščiojo stiklo gamyba
- 2312 — Plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas
- 2313 — Tuščiavidurio stiklo gamyba
- 2314 — Stiklo pluoštų gamyba
- 2300 — Kitų nemetalo mineralinių produktų gamyba
- 2320 — Ugniai atsparių gaminių gamyba
- 2331 — Keraminių apdailos ir šaligatvio plytelių gamyba