Stiklo pluoštų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2314)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
15
Bendra apyvarta
47,4 mln €▼ 7,9%
Darbuotojai
305
Medianinė marža
6,5%
Augimas (metinis)
−7,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 15 įmonių — EVRK 2314
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SAERTEX Baltics UAB | Šiaulių r. sav. | 21 064 537 | 3 682 573 | 126 | |
| 2 | UAB "CSUB LT" | Klaipėda | 17 743 435 | 2 272 223 | 122 | |
| 3 | UAB "Lateral repairs" | Tauragė | 4 109 870 | 413 123 | 17 | |
| 4 | UAB "Įranga technologijos" | Elektrėnų sav. | 3 385 930 | 119 823 | 19 | |
| 5 | UAB Green wave spa | Raseinių r. sav. | 722 477 | 8 558 | 18 | — |
| 6 | UAB SPA WAVE | Tauragės r. sav. | 193 088 | 39 536 | 1 | — |
| 7 | MB "Alplastas" | Jonava | 86 524 | 4 853 | — | |
| 8 | UAB "Armatūrė" | Klaipėdos r. sav. | 38 981 | −1 701 | 2 | |
| 9 | MB LK IDEAS | Kauno r. sav. | 34 340 | 2 244 | — | |
| 10 | MB Composite solutions Lithuania | Prienų r. sav. | 19 095 | −12 779 | — | |
| 11 | MB "Tresm" | Vilnius | 14 442 | 12 106 | — | |
| 12 | MB LitCarbon | Kauno r. sav. | 7 890 | 3 747 | — | — |
| 13 | MB Emix Composites | Švenčionių r. sav. | 1 050 | 746 | — | — |
| 14 | UAB "Pika ir Ko" | Alytaus r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 15 | Composites LITHUANIA UAB | Šiauliai | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Šiaulių r. sav. | 1 | 21 064 537 | 126 | 17,5% |
| Klaipėda | 1 | 17 743 435 | 122 | 12,8% |
| Tauragė | 1 | 4 109 870 | 17 | 10,1% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 3 385 930 | 19 | 3,5% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 722 477 | 18 | 1,2% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 193 088 | 1 | 20,5% |
| Jonava | 1 | 86 524 | — | 5,6% |
| Kauno r. sav. | 2 | 42 230 | — | 6,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 38 981 | 2 | −4,4% |
| Prienų r. sav. | 1 | 19 095 | — | −66,9% |
| Vilnius | 1 | 14 442 | — | 83,8% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 1 050 | — | — |
| Šiauliai | 1 | 0 | — | — |
| Alytaus r. sav. | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Susijusios veiklos sritys
- 2310 — Stiklo ir stiklo gaminių bei dirbinių gamyba
- 2311 — Plokščiojo stiklo gamyba
- 2312 — Plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas
- 2313 — Tuščiavidurio stiklo gamyba
- 2315 — Kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas
- 2300 — Kitų nemetalo mineralinių produktų gamyba
- 2320 — Ugniai atsparių gaminių gamyba
- 2331 — Keraminių apdailos ir šaligatvio plytelių gamyba