Plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas įmonės Lietuvoje (EVRK 2312)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
38
Bendra apyvarta
193,8 mln €▲ 3,0%
Darbuotojai
1 689
Medianinė marža
2,7%
Augimas (metinis)
+3,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 43 įmonių — EVRK 2312
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "GLASS LT" | Vilnius | 31 668 705 | 968 409 | 200 | |
| 2 | UAB "Stronglasas" | Alytus | 28 030 754 | 945 185 | 235 | |
| 3 | "GLASSBEL BALTIC", UAB | Klaipėda | 26 198 564 | 1 107 798 | 175 | |
| 4 | PRESS GLASS UAB | Kauno r. sav. | 17 723 481 | −13 063 023 | 224 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "BODESA" | Šiauliai | 16 822 146 | 108 961 | 147 | |
| 6 | UAB "SKP stiklas" | Kaunas | 15 595 493 | 734 574 | 82 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stiklita" | Kaunas | 10 607 604 | 114 200 | 135 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gravera" | Kaunas | 7 083 123 | 411 879 | 74 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDALPAS" | Vilnius | 6 408 654 | 144 139 | 27 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Etna" | Klaipėda | 6 018 760 | −4 591 | 46 | |
| 11 | AB Glassic | Panevėžys | 5 795 766 | −669 681 | 91 | |
| 12 | UAB "Stiklorama" | Vilniaus r. sav. | 4 753 795 | 3 929 | 26 | |
| 13 | Baltic Automotive Glass UAB | Vilnius | 3 657 784 | 1 344 876 | 16 | |
| 14 | UAB Novalda stiklai | Alytus | 2 427 894 | 30 066 | 47 | |
| 15 | UAB "GLASTIKA" | Vilnius | 2 280 569 | −141 268 | 24 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stiklo lakštas" | Kaunas | 1 648 212 | 83 132 | 12 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stiklita Šiauliai" | Šiauliai | 1 325 139 | 23 060 | 27 | |
| 18 | UAB "GLASSBEL EU" | Klaipėda | 1 309 018 | −138 914 | 13 | |
| 19 | UAB STIKLUDAS | Kaunas | 728 148 | 80 085 | 8 | |
| 20 | UAB "Stikleris" | Vilnius | 617 324 | 2 606 | 7 | |
| 21 | UAB "Stiklija" | Biržų r. sav. | 594 499 | 13 284 | 9 | |
| 22 | UAB "Stiklita Klaipėda" | Klaipėda | 586 623 | 46 514 | 10 | |
| 23 | UAB "GLASSLT FIRE" | Vilnius | 557 269 | 82 561 | 8 | |
| 24 | UAB "Papilio kibirkštis" | Biržų r. sav. | 520 460 | 21 443 | 6 | |
| 25 | UAB "Stikluva" | Šiauliai | 399 759 | −22 878 | 7 | |
| 26 | UAB "Stiklas LT" | Šiauliai | 359 150 | −3 541 | 7 | |
| 27 | UAB "Sistemika" | Kaunas | 291 752 | 18 933 | 6 | |
| 28 | Stiprios, MB | Vilnius | 261 723 | 61 388 | 5 | |
| 29 | UAB "Demedos stiklas" | Kaunas | 201 504 | −14 751 | 9 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Viromis" | Kauno r. sav. | 183 031 | 25 368 | 3 | |
| 31 | UAB Stiklometa | Vilnius | 123 301 | 3 972 | 4 | |
| 32 | Individuali įmonė | Anykščių r. sav. | 72 434 | 15 551 | 1 | |
| 33 | UAB "Glasgas" | Kaunas | 71 470 | 6 337 | 3 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Augija" | Kaunas | 65 095 | −33 627 | 3 | |
| 35 | UAB "Dangrita" | Kėdainiai | 63 583 | 10 214 | 4 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELMOSTA" | Marijampolė | 51 340 | −3 811 | 1 | |
| 37 | MB "Yldara" | Šalčininkų r. sav. | 24 776 | 286 | — | |
| 38 | Individuali įmonė | Kaunas | 24 720 | 1 438 | 1 | — |
| 39 | UAB Infinite solutions | Vilnius | 20 000 | 1 684 | 1 | |
| 40 | UAB "Stiklava" | Kaunas | 6 220 | −45 470 | 4 | |
| 41 | MB Projektų angaras | Kauno r. sav. | 2 905 | −3 685 | — | — |
| 42 | Uždaroji akcinė bendrovė "Valda" | Vilnius | 310 | 0 | — | |
| 43 | UAB Palpės grupė | Klaipėda | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 9 | 45 595 329 | 292 | 3,2% |
| Kaunas | 9 | 36 292 401 | 332 | 5,0% |
| Klaipėda | 5 | 32 803 947 | 231 | 4,2% |
| Alytus | 2 | 30 458 648 | 282 | 2,3% |
| Šiauliai | 4 | 18 906 194 | 188 | −0,2% |
| Kauno r. sav. | 2 | 17 906 512 | 227 | −29,9% |
| Panevėžys | 1 | 5 795 766 | 91 | −11,6% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 4 753 795 | 26 | 0,1% |
| Biržų r. sav. | 2 | 1 114 959 | 15 | 3,2% |
| Kėdainiai | 1 | 63 583 | 4 | 16,1% |
| Marijampolė | 1 | 51 340 | 1 | −7,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 24 776 | — | 1,2% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2310 — Stiklo ir stiklo gaminių bei dirbinių gamyba
- 2311 — Plokščiojo stiklo gamyba
- 2313 — Tuščiavidurio stiklo gamyba
- 2314 — Stiklo pluoštų gamyba
- 2315 — Kito stiklo, įskaitant skirto techninėms reikmėms, gamyba ir apdorojimas
- 2300 — Kitų nemetalo mineralinių produktų gamyba
- 2320 — Ugniai atsparių gaminių gamyba
- 2331 — Keraminių apdailos ir šaligatvio plytelių gamyba