Kvepalų ir tualeto priemonių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2042)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
51
Bendra apyvarta
47,1 mln €▲ 4,7%
Darbuotojai
464
Medianinė marža
1,6%
Augimas (metinis)
+4,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 57 įmonių — EVRK 2042
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "BIOK laboratorija" | Vilniaus r. sav. | 10 684 000 | −643 000 | 59 | |
| 2 | UAB Cosmoway | Kauno r. sav. | 8 764 171 | 457 047 | 70 | |
| 3 | MB "Filmai ir kvapai" | Kaunas | 5 221 259 | 138 772 | 60 | |
| 4 | UAB "OLD LT" | Klaipėda | 4 085 201 | 563 056 | 33 | |
| 5 | UAB "Uoga uoga" | Vilnius | 3 999 309 | 463 166 | 57 | |
| 6 | UAB Kosmetikos tyrimų centras | Plungės r. sav. | 1 945 561 | 8 607 | 4 | |
| 7 | UAB "Gangas" | Alytus | 1 895 805 | 104 429 | 9 | |
| 8 | UAB "Stiliaus kodas" | Akmenės r. sav. | 1 830 433 | 16 747 | 8 | |
| 9 | UAB "Natūralios idėjos" | Kaunas | 1 560 695 | 327 249 | 18 | |
| 10 | UAB "ODA LT" | Kaunas | 1 497 207 | 102 694 | 22 | |
| 11 | UAB Kvapų namai | Vilnius | 1 418 329 | 79 366 | 39 | |
| 12 | UAB Biokosmetikos manufaktūra | Vilnius | 894 927 | 111 466 | 17 | |
| 13 | UAB "VT Trade Europe" | Vilnius | 817 475 | −306 606 | 9 | |
| 14 | VšĮ "Biokosmetikos akademija" | Vilnius | 671 015 | 7 301 | 16 | |
| 15 | Kosmetikos laboratorija, MB | Marijampolė | 433 646 | 8 655 | 3 | |
| 16 | Skindevs, UAB | Vilnius | 325 070 | 46 031 | 6 | |
| 17 | MB Driu Beauty | Vilniaus r. sav. | 277 790 | 1 027 | 3 | |
| 18 | UAB "Kvapai ir spalvos" | Vilniaus r. sav. | 272 048 | 16 336 | 6 | |
| 19 | UAB "Saflora" | Vilnius | 271 598 | 7 304 | 6 | |
| 20 | Shapemetics, UAB | Vilnius | 223 994 | −171 564 | 9 | |
| 21 | MB Parfumaar | Kaunas | 213 843 | 55 805 | 1 | |
| 22 | UAB "Dermofaktorius" | Vilnius | 191 957 | −387 881 | 2 | |
| 23 | UAB "Cutis lab" | Vilnius | 101 366 | 9 989 | 1 | |
| 24 | UAB "Levandų ūkis" | Biržų r. sav. | 73 269 | 874 | 2 | |
| 25 | UAB Ludus odoris | Vilnius | 67 013 | 10 384 | 2 | |
| 26 | UAB "EVIJA & Partner" | Prienų r. sav. | 48 465 | −38 504 | 2 | |
| 27 | MB "Aqua regia" | Druskininkai | 47 580 | −1 693 | 2 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Liao LT" | Klaipėda | 46 149 | 34 470 | 3 | |
| 29 | UAB "Osmodomus" | Vilnius | 40 755 | −22 344 | 3 | |
| 30 | UAB "Pilnatvė" | Anykščių r. sav. | 33 592 | −4 089 | 2 | |
| 31 | MB Tirpsna | Vilnius | 27 831 | −907 | — | |
| 32 | MB Maeler | Kaunas | 27 330 | −1 323 | — | |
| 33 | MB "Vilkės" | Vilniaus r. sav. | 22 697 | −3 376 | — | |
| 34 | UAB "Medico industrijos" | Lazdijų r. sav. | 16 604 | 94 | 1 | |
| 35 | MB Saiko projektai | Kaunas | 15 468 | −3 729 | — | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sandra and Co" | Kėdainiai | 9 965 | −13 372 | — | |
| 37 | UAB Senso group | Vilnius | 9 374 | −7 404 | 2 | |
| 38 | MB Kvapų dizainas | Vilnius | 8 978 | −7 040 | — | — |
| 39 | UAB "Ecoside" | Vilnius | 6 591 | −1 094 | — | |
| 40 | UAB "Amberlori" | Tauragė | 6 116 | −2 171 | 1 | |
| 41 | MB "Moskos" | Vilnius | 4 865 | −25 515 | — | — |
| 42 | UAB "NamasteLT" | Kauno r. sav. | 4 313 | 912 | — | |
| 43 | Kvapų architektai, MB | Jonava | 4 297 | −850 | — | |
| 44 | UAB "Moodity" | Klaipėdos r. sav. | 2 971 | −1 290 | 1 | — |
| 45 | VšĮ "Gamtos pilnatvė" | Molėtų r. sav. | 1 624 | 0 | 1 | |
| 46 | MB Lucore | Vilnius | 410 | −457 | 1 | |
| 47 | MB "Bokor" | Kaunas | 255 | −895 | — | — |
| 48 | MB "DS cosmetics" | Kaunas | 141 | −2 302 | — | |
| 49 | MB Skinginda | Raseinių r. sav. | 48 | −834 | — | |
| 50 | MB Migdolo žiedas | Šilutė | 0 | 0 | — | |
| 51 | MB "Tikra pasaka" | Kaunas | 0 | 0 | — | — |
| 52 | MB "Myli" | Kauno r. sav. | 0 | −476 | — | |
| 53 | MB "Ferus urbanus" | Šiaulių r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 54 | UAB Aroma line | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 55 | MB "Magdelė" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 56 | MB PetalNord | Kaunas | 0 | −22 596 | 2 | — |
| 57 | UAB Alchemiko manufaktūra | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 3 | 11 233 838 | 68 | 0,4% |
| Kauno r. sav. | 2 | 8 764 171 | 70 | 5,2% |
| Kaunas | 10 | 8 536 198 | 101 | 4,8% |
| Vilnius | 19 | 8 129 606 | 153 | 2,7% |
| Klaipėda | 2 | 4 131 350 | 36 | 44,2% |
| Plungės r. sav. | 1 | 1 945 561 | 4 | 0,4% |
| Alytus | 1 | 1 895 805 | 9 | 5,5% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 1 830 433 | 8 | 0,9% |
| Marijampolė | 1 | 433 646 | 3 | 2,0% |
| Biržų r. sav. | 1 | 73 269 | 2 | 1,2% |
| Prienų r. sav. | 1 | 48 465 | 2 | −79,4% |
| Druskininkai | 1 | 47 580 | 2 | −3,6% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 33 592 | 2 | −12,2% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 16 604 | 1 | 0,6% |
| Kėdainiai | 1 | 9 965 | — | — |
| Tauragė | 1 | 6 116 | 1 | — |
| Jonava | 1 | 4 297 | — | — |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 2 971 | 1 | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | 1 624 | 1 | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | 48 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kvepalų ir tualeto priemonių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2040 — Skalbiklių, valiklių ir blizgiklių gamyba
- 2041 — Muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba
- 2000 — Chemikalų ir chemijos produktų gamyba
- 2011 — Pramoninių dujų gamyba
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- 2013 — Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
- 2014 — Kitų pagrindinių organinių chemikalų gamyba
- 2015 — Trąšų ir azoto junginių gamyba