Muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2041)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
38
Bendra apyvarta
49,4 mln €▼ 2,8%
Darbuotojai
425
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
−2,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 36 įmonių — EVRK 2041
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "LESTA" | Vilniaus r. sav. | 10 644 786 | 247 862 | 33 | |
| 2 | Koslita, UAB | Alytus | 8 564 137 | 628 957 | 98 | |
| 3 | Akcinė bendrovė "NAUJOJI RINGUVA" | Panevėžys | 5 792 939 | 2 201 269 | 41 | |
| 4 | UAB "BS Chemical" | Klaipėda | 5 644 139 | 1 011 105 | 25 | |
| 5 | UAB HI-LABS | Kauno r. sav. | 4 272 630 | −533 033 | 52 | |
| 6 | UAB "Bio Circle Balticum" | Vilniaus r. sav. | 2 576 550 | 260 937 | 18 | |
| 7 | UAB "BOKER" | Vilnius | 2 347 775 | 54 769 | 13 | |
| 8 | UAB "PROFLINE" | Kazlų Rūdos sav. | 1 823 079 | 5 229 | 14 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dasta" | Kaunas | 1 460 593 | −53 408 | 21 | |
| 10 | UAB "Aromika" | Kėdainių r. sav. | 1 242 524 | 287 098 | 11 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "AKVASANAS" | Vilniaus r. sav. | 784 352 | 16 753 | 10 | |
| 12 | UAB Melisa Laboratorium | Šalčininkų r. sav. | 623 611 | 1 286 | 14 | |
| 13 | UAB "Biochemlit" | Kaunas | 524 283 | 20 639 | 8 | |
| 14 | UAB "Magijos kvapas" | Vilnius | 487 828 | 254 | 6 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nagas" | Kaunas | 477 465 | 43 733 | 4 | |
| 16 | UAB Pelkini | Vilnius | 450 772 | 48 267 | 3 | |
| 17 | UAB "Mundus LT" | Alytus | 290 968 | −207 218 | 12 | |
| 18 | UAB "Arsetas" | Trakų r. sav. | 257 866 | 14 901 | 2 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė Bc solutions | Vilnius | 197 360 | −89 886 | 3 | |
| 20 | UAB ARLI BALTIC | Vilnius | 195 312 | 28 653 | 2 | |
| 21 | MB "MARKNORA" | Klaipėda | 171 275 | 43 375 | 1 | |
| 22 | UAB "Berchem" | Klaipėda | 145 642 | 24 371 | 1 | |
| 23 | UAB "ProBioSanus" | Vilniaus r. sav. | 127 356 | −627 993 | 16 | |
| 24 | MB "Kamkam kvapai" | Kauno r. sav. | 121 896 | 39 085 | 2 | — |
| 25 | UAB "Saltterra" | Vilnius | 76 876 | −18 009 | — | |
| 26 | UAB "Olinex" | Kaunas | 63 778 | 44 564 | 7 | — |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDIOLA" | Kaunas | 60 661 | −29 425 | 1 | |
| 28 | MB "Bioprojektai" | Jurbarko r. sav. | 29 750 | 20 640 | 1 | |
| 29 | Mažoji bendrija Monsi sprendimai | Kauno r. sav. | 17 882 | 6 977 | — | — |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "HERA" | Radviliškio r. sav. | 15 875 | −18 951 | 2 | |
| 31 | UAB "Etmona" | Alytus | 8 000 | −4 097 | 1 | |
| 32 | UAB "Burbulai" | Vilnius | 1 398 | −2 182 | 1 | |
| 33 | MB Balticshea | Šakiai | 1 156 | 535 | — | — |
| 34 | MB "Autovaibas" | Vilnius | 347 | −685 | — | |
| 35 | UAB "ABIKUS" | Vilnius | 271 | −1 904 | 1 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "TADMAKSAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 4 | 14 133 044 | 77 | 2,2% |
| Alytus | 4 | 8 863 105 | 112 | −31,9% |
| Klaipėda | 3 | 5 961 056 | 27 | 17,9% |
| Panevėžys | 1 | 5 792 939 | 41 | 38,0% |
| Kauno r. sav. | 3 | 4 412 408 | 54 | 32,1% |
| Vilnius | 10 | 3 681 063 | 29 | 2,3% |
| Kaunas | 5 | 2 586 780 | 41 | 3,9% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 1 823 079 | 14 | 0,3% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 1 242 524 | 11 | 23,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 623 611 | 14 | 0,2% |
| Trakų r. sav. | 1 | 257 866 | 2 | 5,8% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 29 750 | 1 | 69,4% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 15 875 | 2 | −119,4% |
| Šakiai | 1 | 1 156 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės muilo ir ploviklių, valiklių ir blizgiklių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2040 — Skalbiklių, valiklių ir blizgiklių gamyba
- 2042 — Kvepalų ir tualeto priemonių gamyba
- 2000 — Chemikalų ir chemijos produktų gamyba
- 2011 — Pramoninių dujų gamyba
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- 2013 — Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
- 2014 — Kitų pagrindinių organinių chemikalų gamyba
- 2015 — Trąšų ir azoto junginių gamyba