Trąšų ir azoto junginių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2015)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
28
Bendra apyvarta
732,4 mln €▲ 16,2%
Darbuotojai
2 417
Medianinė marža
0,5%
Augimas (metinis)
+16,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 32 įmonių — EVRK 2015
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akcinė bendrovė "Achema" | Jonavos r. sav. | 436 693 000 | −12 812 000 | 1 138 | |
| 2 | Akcinė bendrovė "LIFOSA" | Kėdainiai | 224 445 907 | 25 215 271 | 900 | |
| 3 | UAB Klasmann-Deilmann Šilutė | Šilutės r. sav. | 47 598 050 | 193 331 | 203 | |
| 4 | UAB "Ikarai" | Kėdainiai | 6 290 123 | 339 670 | 33 | |
| 5 | UAB "Marijampolės NPK" | Marijampolė | 5 422 534 | 314 461 | 59 | |
| 6 | "Cignera", UAB | Kėdainiai | 4 855 481 | 25 | 23 | |
| 7 | UAB "Baltic AgroPro" | Joniškis | 2 269 279 | −19 739 | 12 | |
| 8 | UAB "Rimina LT" | Kaunas | 1 847 438 | 537 082 | 5 | |
| 9 | UAB "VIVA fertis" | Jonavos r. sav. | 910 296 | 159 157 | 5 | |
| 10 | UAB "Biodinamika" | Vilnius | 662 268 | −17 364 | 5 | |
| 11 | UAB "Akustinės biotechnologijos" | Mažeikiai | 272 760 | −5 437 | 5 | |
| 12 | UAB "SAPROPEL ORGANICS" | Jonavos r. sav. | 204 585 | 11 786 | 3 | |
| 13 | UAB "Agrovirida" | Marijampolės sav. | 195 088 | −9 627 | 2 | |
| 14 | UAB "MORTAR AKMENĖ" | Akmenės r. sav. | 187 726 | −144 094 | 7 | |
| 15 | UAB "Dideiva" | Kaunas | 186 888 | −4 090 | 2 | |
| 16 | UAB "Bisnela" | Vilnius | 137 896 | 44 790 | 2 | |
| 17 | UAB "Skanios trąšos" | Jonavos r. sav. | 111 212 | −40 480 | 3 | |
| 18 | UAB "Ecohumus" | Klaipėdos r. sav. | 109 569 | 499 | 4 | |
| 19 | MB "Molėtų žemė" | Molėtų r. sav. | 97 210 | 983 | — | |
| 20 | UAB "Raskilė" | Šiaulių r. sav. | 77 219 | 14 991 | 1 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "PETRINA" | Vilnius | 42 466 | 6 210 | 1 | |
| 22 | MB Sodinija | Ukmergės r. sav. | 34 658 | 371 | — | |
| 23 | MB "Econatus" | Šiauliai | 24 631 | −9 908 | — | |
| 24 | Aljara&Co, UAB | Druskininkai | 18 806 | 7 513 | 1 | |
| 25 | UAB "JDF AGRO" | Vilniaus r. sav. | 8 957 | −1 598 | — | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "ODIVITA" | Klaipėda | 7 668 | −13 714 | 3 | |
| 27 | MB AGRO MMM | Alytaus r. sav. | 7 000 | 2 768 | — | |
| 28 | UAB Baltic Worm | Kelmės r. sav. | 4 202 | −3 044 | — | — |
| 29 | UAB Traverta | Šiaulių r. sav. | 4 178 | −17 252 | 3 | |
| 30 | UAB Pasvalio biolaboratorija | Panevėžio r. sav. | 2 646 | −21 978 | 2 | |
| 31 | MB "Celula" | Lazdijų r. sav. | 2 500 | −21 418 | 1 | |
| 32 | UAB GreengoNord | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Jonavos r. sav. | 4 | 437 919 093 | 1 149 | 1,4% |
| Kėdainiai | 3 | 235 591 511 | 956 | 5,4% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 47 598 050 | 203 | 0,4% |
| Marijampolė | 1 | 5 422 534 | 59 | 5,8% |
| Joniškis | 1 | 2 269 279 | 12 | −0,9% |
| Kaunas | 2 | 2 034 326 | 7 | 13,4% |
| Vilnius | 4 | 704 734 | 8 | 6,0% |
| Mažeikiai | 1 | 272 760 | 5 | −2,0% |
| Marijampolės sav. | 1 | 195 088 | 2 | −4,9% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 187 726 | 7 | −76,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 109 569 | 4 | 0,5% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 77 219 | 1 | 19,4% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 34 658 | — | 1,1% |
| Druskininkai | 1 | 18 806 | 1 | 40,0% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 7 000 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 2 500 | 1 | — |
| Trakų r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Vilniaus r. sav. | 1 | — | — | — |
| Panevėžys | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 23 įmonių trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės trąšų ir azoto junginių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2011 — Pramoninių dujų gamyba
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- 2013 — Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
- 2014 — Kitų pagrindinių organinių chemikalų gamyba
- 2016 — Pirminių plastikų gamyba
- 2000 — Chemikalų ir chemijos produktų gamyba
- 2020 — Pesticidų, dezinfekcijos priemonių ir kitų agrocheminių medžiagų gamyba
- 2030 — Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba