Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2030)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
21
Bendra apyvarta
22,9 mln €▲ 5,2%
Darbuotojai
223
Medianinė marža
0,6%
Augimas (metinis)
+5,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 24 įmonių — EVRK 2030
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "TOPCOLOR" | Kaunas | 6 510 059 | 634 093 | 38 | |
| 2 | Mimaki Lithuania, UAB | Vilnius | 4 009 058 | 98 428 | 30 | |
| 3 | UAB "Pro colore" | Vilkaviškio r. sav. | 3 391 174 | 166 161 | 49 | |
| 4 | UAB "MEFFERT BALTICA" | Kaunas | 2 863 634 | 17 830 | 19 | |
| 5 | UAB Dažų ir dangų fabrikas | Vilniaus r. sav. | 1 395 875 | 232 | 10 | |
| 6 | UAB "Ryškios spalvos" | Vilnius | 1 257 917 | 16 547 | 8 | |
| 7 | UAB "ARIVĖJA" | Panevėžys | 577 571 | 18 643 | 9 | |
| 8 | UAB "Maestro Team" | Kaunas | 566 446 | −75 978 | 7 | |
| 9 | UAB "Lietuvos prekybos kompanija" | Alytaus r. sav. | 560 533 | 30 133 | 10 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Knortas" | Kaunas | 520 604 | 1 191 | 5 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATYBOS APDAILOS RANGA" | Vilnius | 391 885 | −31 370 | 8 | |
| 12 | UAB "AKRILEKSAS" | Vilnius | 257 534 | −20 455 | 6 | |
| 13 | Lietuvos ir Olandijos uždaroji akcinė bendrovė "RAINBOW COATINGS" | Vilniaus r. sav. | 251 812 | 97 | 14 | |
| 14 | UAB "Kelmolis" | Kelmės r. sav. | 218 217 | 26 082 | 4 | |
| 15 | UAB "Pramoniniai dažai" | Radviliškio r. sav. | 179 999 | −15 771 | 4 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "GLAISVITA" | Vilnius | 86 699 | −8 105 | 4 | |
| 17 | MB EffectSIM | Klaipėda | 73 670 | −16 141 | 3 | |
| 18 | MB "Lapė ir sesės" | Vilnius | 49 936 | −4 218 | — | |
| 19 | MB "Molio asla" | Vilnius | 38 958 | 2 408 | — | — |
| 20 | UAB "Livestra" | Kaunas | 1 156 | −5 347 | 2 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Akrilanas" | Gargždai | 685 | 16 111 | — | |
| 22 | Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 23 | UAB "Rolrimė" | Panevėžys | 0 | 0 | — | — |
| 24 | UAB "HAASTE LIETUVA" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 6 | 10 461 899 | 71 | 0,4% |
| Vilnius | 8 | 6 091 987 | 56 | −7,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 3 391 174 | 49 | 4,9% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 1 647 687 | 24 | 0,0% |
| Panevėžys | 1 | 577 571 | 9 | 3,2% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 560 533 | 10 | 5,4% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 218 217 | 4 | 12,0% |
| Klaipėda | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 18 įmonių dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 18 įmonių dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 21 įmonių dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2000 — Chemikalų ir chemijos produktų gamyba
- 2011 — Pramoninių dujų gamyba
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- 2013 — Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
- 2014 — Kitų pagrindinių organinių chemikalų gamyba
- 2015 — Trąšų ir azoto junginių gamyba
- 2016 — Pirminių plastikų gamyba
- 2020 — Pesticidų, dezinfekcijos priemonių ir kitų agrocheminių medžiagų gamyba