Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" — įmonės kodas 110689032
- Įmonės kodas
- 110689032
- PVN nr.
- LT106890314
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Laisvės pr. 115-10, LT-06119, 06119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2030 — Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 60 050 | 44 920 | 51 058 | 58 673 | 44 394 | 35 752 | 2 710 | 5 846 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 60 050 | 44 920 | 51 058 | 58 673 | 44 394 | 35 752 | 2 710 | 5 846 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 645 | 0 | 0 | 126 261 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 6 984 | 4 927 | 0 | 4 344 | 20 150 | 0 | 29 664 | 18 878 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 570 | 0 | 0 | 115 820 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 6 984 | 4 927 | 0 | 4 344 | 20 150 | 0 | 29 664 | 18 878 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 42 460 | 40 338 | 38 060 | 36 828 | 33 505 | 32 | 8 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 49 158 | 39 905 | 35 376 | 34 735 | 11 463 | 140 613 | 19 161 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 77 045 | 70 596 | 63 219 | 65 691 | 59 244 | 39 101 | 290 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 14 573 | 9 647 | 10 217 | 5 872 | −14 276 | 101 544 | 18 879 | 1 | 1 | 1 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 | 43 266 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 17 NACE 2030 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Molio asla" | Vilnius | 38 958 | 2 408 | — |
| MB "Lapė ir sesės" | Vilnius | 49 936 | −4 218 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "GLAISVITA" | Vilnius | 86 699 | −8 105 | 4 |
| UAB "Rolrimė" | Panevėžys | 0 | 0 | — |
| UAB "HAASTE LIETUVA" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Akrilanas" | Gargždai | 685 | 16 111 | — |
| UAB "Livestra" | Kaunas | 1 156 | −5 347 | 2 |
| MB EffectSIM | Klaipėda | 73 670 | −16 141 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 21. vieta — TOP 21 įmonių dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" apyvarta?
2024 m. Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba“ (EVRK 2030), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė "SAVOLAX"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą