Paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1091)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
23
Bendra apyvarta
441,6 mln €▼ 8,7%
Darbuotojai
1 306
Medianinė marža
2,5%
Augimas (metinis)
−8,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 28 įmonių — EVRK 1091
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akcinė bendrovė "Kauno grūdai" | Kaunas | 368 739 127 | 9 253 170 | 1 028 | |
| 2 | UAB "AGROAVES GROUP" | Raseinių r. sav. | 34 531 682 | −540 452 | 42 | |
| 3 | UAB "JONIŠKIO GRŪDAI" | Joniškis | 23 483 203 | 284 317 | 107 | |
| 4 | UAB "Ariogalos grūdai" | Raseinių r. sav. | 14 423 304 | 733 098 | 34 | |
| 5 | UAB "VG Agrogrūdai" | Kauno r. sav. | 13 816 614 | 5 358 | 24 | |
| 6 | UAB "Raudoniai" | Šilalės r. sav. | 10 674 619 | 111 748 | 37 | |
| 7 | UAB "Baltic Mink Corporation" | Šiaulių r. sav. | 4 786 968 | 211 894 | 24 | |
| 8 | ŽŪB "Vilkijos pašarai" | Kauno r. sav. | 3 635 492 | 344 463 | 4 | |
| 9 | UAB "Halmeko" | Radviliškio r. sav. | 3 141 478 | 44 542 | 5 | |
| 10 | Golden Fields Factory LT, UAB | Joniškis | 2 661 610 | −968 447 | 18 | |
| 11 | Individuali įmonė | Šiaulių r. sav. | 2 648 867 | −232 961 | 26 | — |
| 12 | UAB "Agrokoncernas GDP" | Šiaulių r. sav. | 1 243 276 | −628 689 | 7 | |
| 13 | UAB "MINXfarming" | Kelmės r. sav. | 661 240 | −222 344 | 4 | |
| 14 | UAB "GOLDENGRASS" | Šilutės r. sav. | 534 103 | 56 556 | 9 | |
| 15 | Akcinė bendrovė "KRETINGOS GRŪDAI" | Kretinga | 520 314 | 4 465 280 | 12 | |
| 16 | UAB "Goldminkas" | Kelmės r. sav. | 428 686 | 37 044 | 2 | |
| 17 | Žemės ūkio kooperatinė bendrovė Stungaičių malūnas | Šilalės r. sav. | 400 349 | 7 666 | 8 | |
| 18 | UAB "Deepex" | Panevėžys | 327 934 | 33 472 | 6 | |
| 19 | UAB "Eko.Logiškas" | Mažeikių r. sav. | 298 969 | 39 287 | 5 | |
| 20 | MB "Metabolika" | Marijampolės sav. | 117 069 | 61 440 | — | |
| 21 | Komanditinė ūkinė bendrija | Marijampolė | 75 826 | −21 275 353 | 3 | |
| 22 | MB "Lunar baits" | Kauno r. sav. | 63 586 | 1 111 | — | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "FAIDĖ" | Panevėžys | 61 712 | 4 267 | 3 | |
| 24 | UAB "Skudžiūnų pašarai" | Raseinių r. sav. | 41 583 | −606 975 | 15 | |
| 25 | MB "Venisonas" | Kaunas | 21 952 | −9 448 | — | |
| 26 | MB "Neosomatas" | Raseinių r. sav. | 21 386 | 2 773 | — | |
| 27 | UAB Kviglis | Vilnius | 4 786 | −11 706 | — | — |
| 28 | MB "Adrijaunos grūdai" | Telšiai | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 3 | 368 761 079 | 1 028 | −20,3% |
| Joniškis | 1 | 23 483 203 | 107 | 1,2% |
| Kauno r. sav. | 3 | 17 515 692 | 28 | 1,7% |
| Raseinių r. sav. | 3 | 14 486 273 | 49 | 5,1% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 11 074 968 | 45 | 1,5% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 3 141 478 | 5 | 1,4% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 1 243 276 | 7 | −50,6% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 534 103 | 9 | 10,6% |
| Kretinga | 1 | 520 314 | 12 | 858,2% |
| Panevėžys | 2 | 389 646 | 9 | 8,6% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 298 969 | 5 | 13,1% |
| Marijampolės sav. | 1 | 117 069 | — | 52,5% |
| Telšiai | 1 | 0 | — | — |
| Vilnius | 2 | — | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 19 įmonių paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 21 įmonių paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 21 įmonių paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės paruoštų pašarų ūkiniams gyvūnams gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1092 — Paruošto ėdalo gyvūnams augintiniams gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas