Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas įmonės Lietuvoje (EVRK 1011)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
79
Bendra apyvarta
544,6 mln €▲ 3,0%
Darbuotojai
2 939
Medianinė marža
2,6%
Augimas (metinis)
+3,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 96 įmonių — EVRK 1011
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB | Utena | 276 533 342 | 3 277 546 | 1 244 | |
| 2 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "KREKENAVOS AGROFIRMA" | Kėdainių r. sav. | 187 763 759 | −1 318 558 | 1 121 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Agaras" | Biržų r. sav. | 31 228 525 | −292 748 | 159 | |
| 4 | UAB "BHJ BALTIC" | Kaišiadorys | 18 149 038 | 1 225 874 | 44 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė Pajūrio mėsinė | Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 8 111 205 | −605 642 | — | |
| 6 | Individuali įmonė | Panevėžio r. sav. | 6 789 572 | 348 283 | 28 | — |
| 7 | UAB "Avirginida" | Šilalės r. sav. | 5 663 304 | 286 442 | 20 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Agrovet" | Klaipėdos r. sav. | 2 702 946 | −4 738 694 | 1 | |
| 9 | UAB Petro mėsinė | Panevėžys | 2 401 473 | 145 180 | 19 | |
| 10 | UAB "Kužių mėsa" | Šiaulių r. sav. | 2 075 881 | 26 125 | 14 | |
| 11 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "GALJANA" | Vilnius | 1 862 815 | 66 761 | 27 | |
| 12 | UAB "Revijoma" | Mažeikių r. sav. | 1 668 942 | 87 877 | 29 | |
| 13 | "Aukštaitijos žvėriena", UAB | Panevėžio r. sav. | 1 543 315 | 236 640 | 14 | |
| 14 | UAB "Dvaro mėsa" | Alytaus r. sav. | 1 509 016 | 1 252 | 23 | |
| 15 | UAB "Oksvidos mėsa" | Panevėžio r. sav. | 1 456 458 | 90 182 | 14 | |
| 16 | MB "Mėsos klubas" | Vilniaus r. sav. | 1 447 318 | 1 689 | 11 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stragutės mėsa" | Tauragės r. sav. | 1 337 403 | −220 508 | 42 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAMSA" | Vilkaviškio r. sav. | 1 102 606 | 4 170 | — | |
| 19 | UAB "Senasis malūnas" | Vilnius | 1 093 535 | 265 | 11 | |
| 20 | UAB "Pranveda" | Panevėžio r. sav. | 925 670 | 243 050 | 3 | |
| 21 | ŽŪB "Bernotų ūkis" | Panevėžio r. sav. | 779 520 | 1 084 | 12 | |
| 22 | UAB "Girjuda" | Marijampolės sav. | 736 569 | 51 672 | 8 | |
| 23 | UAB "Kepsnių tiekimas" | Vilnius | 728 102 | 9 810 | 9 | |
| 24 | UAB "Kunionių rūkyklėlė" | Kėdainių r. sav. | 706 978 | 35 932 | 6 | |
| 25 | UAB "Dzūkų gaminiai" | Varėnos r. sav. | 685 403 | 15 443 | 9 | |
| 26 | UAB "SBE" | Molėtų r. sav. | 522 994 | −47 731 | 15 | |
| 27 | UAB Aisytės mėsinė | Šilalė | 497 794 | −60 621 | 9 | |
| 28 | MB "Stanių mėsinė" | Telšių r. sav. | 463 360 | 2 296 | 7 | |
| 29 | UAB "Margonika" | Kelmės r. sav. | 437 408 | −41 749 | — | — |
| 30 | UAB "Tėviškės mėsa" | Marijampolės sav. | 393 561 | 36 389 | 8 | |
| 31 | MB Mėsos tiekimas | Molėtai | 344 609 | −29 905 | 9 | |
| 32 | UAB Kalėdienės ūkis | Kauno r. sav. | 339 826 | 10 839 | 7 | |
| 33 | UAB "Juridita" | Vilnius | 300 256 | 22 884 | 12 | |
| 34 | Kooperatinė bendrovė "Oxmeat" | Vilniaus r. sav. | 300 069 | −52 037 | 9 | |
| 35 | UAB "Lietuviška jautiena" | Kaišiadorių r. sav. | 297 581 | 6 012 | 10 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Venditor" | Kaunas | 266 081 | 7 481 | 6 | |
| 37 | Individuali įmonė | Mažeikiai | 256 307 | 5 650 | 5 | — |
| 38 | UAB "Čekiškės ūkis" | Kauno r. sav. | 237 567 | 12 734 | 4 | |
| 39 | UAB "Žvėriena LT" | Kėdainių r. sav. | 208 574 | −239 241 | 5 | |
| 40 | Individuali įmonė | Pagėgių sav. | 196 730 | −4 153 | — | |
| 41 | MB "Giedlina" | Kretingos r. sav. | 193 394 | −13 286 | — | |
| 42 | UAB "Višta rūke" | Kauno r. sav. | 191 701 | 58 109 | 3 | |
| 43 | UAB Suvalkijos mėsinė | Marijampolės savivaldybės teritorija | 189 714 | −25 816 | — | — |
| 44 | MB "Spirgius" | Šakių r. sav. | 186 924 | 581 | 3 | |
| 45 | UAB "Jomėsa" | Kėdainių r. sav. | 155 139 | 10 242 | 1 | |
| 46 | UAB "Kelmės konservai" | Kelmė | 147 592 | 11 572 | 5 | |
| 47 | MB "Violeda" | Marijampolės sav. | 137 817 | 19 685 | 2 | |
| 48 | UAB "Kinderio limuzinai" | Utenos r. sav. | 136 298 | −26 865 | 4 | |
| 49 | UAB "Maisto arsenalas" | Kėdainių r. sav. | 131 294 | 290 | 5 | |
| 50 | UAB "UNAL" | Kaunas | 130 144 | −14 827 | 5 | |
| 51 | UAB Sūduvos mėsinė | Marijampolės sav. | 128 664 | −143 108 | — | |
| 52 | UAB "Mugė" | Lazdijų r. sav. | 126 437 | −58 796 | — | |
| 53 | MB Meatus | Širvintos | 103 577 | 26 799 | 1 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDEIVĖ" | Kaunas | 102 155 | 2 678 | 2 | |
| 55 | MB "Fat Cow" | Kauno r. sav. | 89 594 | 4 105 | 3 | |
| 56 | UAB "VETROLITA" | Jonavos r. sav. | 87 033 | 729 | 5 | |
| 57 | MB "Lašinukas" | Alytus | 81 931 | 8 496 | — | |
| 58 | MB "Suvalkijos mėsos gaminiai" | Marijampolės sav. | 79 102 | −21 680 | 5 | |
| 59 | ARPET MB | Kaunas | 71 484 | 1 243 | — | |
| 60 | Žemės ūkio kooperatyvas "Dusetų krašto gaspadoriai" | Zarasų r. sav. | 71 416 | −4 837 | 1 | |
| 61 | UAB "Zūbiškių konservai" | Kaišiadorių r. sav. | 68 306 | 363 | 3 | |
| 62 | MB "Žeimėsa" | Kretingos r. sav. | 64 914 | 3 851 | — | |
| 63 | Individuali įmonė | Plungės r. sav. | 61 458 | 9 209 | 3 | |
| 64 | UAB "Bičiulių" mėsinė | Kaunas | 61 086 | −18 831 | — | — |
| 65 | UAB "ARSI" | Šiaulių r. sav. | 51 062 | −39 788 | — | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "Runeda" | Kaunas | 49 202 | 10 565 | 2 | |
| 67 | MB "Onlita" | Vilnius | 44 998 | 9 256 | 1 | |
| 68 | UAB "Jonytė" | Kauno r. sav. | 39 976 | −43 381 | 6 | — |
| 69 | Mažoji bendrija "Kaimiška mėsa" | Ukmergė | 34 176 | 4 121 | — | |
| 70 | UAB Abakai | Šiaulių r. sav. | 34 170 | −6 594 | 2 | |
| 71 | MB "Laigrida" | Vilkaviškio r. sav. | 30 965 | 6 372 | — | |
| 72 | UAB "Mėsos guru" | Vilnius | 28 360 | 12 871 | 1 | |
| 73 | MB "Konservai pas Vidą" | Kaišiadorių r. sav. | 22 105 | 6 453 | 1 | |
| 74 | UAB Zam Zam Lithuania | Vilniaus r. sav. | 22 093 | −3 690 | — | — |
| 75 | UAB "Olkusjana" | Šalčininkų r. sav. | 20 914 | −396 | 1 | |
| 76 | Mažoji bendrija Dūminukas | Vilnius | 18 533 | 2 304 | — | |
| 77 | UAB "MĖSINUKĖ" | Druskininkai | 16 283 | −8 620 | 2 | |
| 78 | "Global Star Meat", UAB | Klaipėda | 8 550 | −957 115 | 5 | |
| 79 | UAB "Ovilora" | Vilnius | 7 164 | −16 740 | 2 | |
| 80 | MB "Ardaina" | Rokiškio r. sav. | 6 952 | −2 026 | — | |
| 81 | UAB Gyvulių skerdykla | Prienų r. sav. | 4 583 | −7 102 | 2 | |
| 82 | UAB "LINEGIS" | Šilutės r. sav. | 4 081 | −2 943 | 1 | |
| 83 | UAB "Leketų ūkis" | Marijampolės sav. | 2 828 | −10 808 | 2 | |
| 84 | UAB "VAMĖSA" | Kazlų Rūdos sav. | 2 539 | −61 252 | — | |
| 85 | MB "Piripork" | Kretinga | 1 883 | −2 063 | — | |
| 86 | Mažoji bendrija "Erikginta" | Šilutės r. sav. | 1 791 | −1 798 | 1 | |
| 87 | MB "Tikra mėsa" | Biržų r. sav. | 1 750 | −24 082 | 2 | |
| 88 | UAB "Vogbera" | Šiauliai | 1 400 | −436 | 1 | |
| 89 | UAB "Eksporto kryptys" | Raseinių r. sav. | 1 240 | −12 883 | — | — |
| 90 | UAB "Regional Group" | Klaipėda | 1 200 | −2 867 | 2 | — |
| 91 | MB Umsa | Vilkaviškio r. sav. | 397 | −3 189 | — | — |
| 92 | Žemės ūkio kooperatyvas "Vitolda" | Varėnos r. sav. | 340 | −29 827 | — | |
| 93 | MB Sūduvos mėsos gaminiai | Marijampolės sav. | 10 | −588 | — | — |
| 94 | UAB "Daps" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 95 | MB Baublių ūkis | Šilalės r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 96 | "Gero maisto tiekimas", UAB | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Utena | 1 | 276 533 342 | 1 244 | 1,2% |
| Kėdainių r. sav. | 5 | 188 965 744 | 1 138 | 0,2% |
| Biržų r. sav. | 2 | 31 230 275 | 161 | −0,9% |
| Kaišiadorys | 2 | 18 149 038 | 44 | 6,8% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 5 663 304 | 20 | 5,1% |
| Panevėžio r. sav. | 4 | 4 704 963 | 43 | 10,8% |
| Vilnius | 9 | 3 776 343 | 50 | 8,0% |
| Panevėžys | 1 | 2 401 473 | 19 | 6,0% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 2 110 051 | 16 | −9,0% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 1 668 942 | 29 | 5,3% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 1 509 016 | 23 | 0,1% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 1 447 318 | 11 | 0,1% |
| Marijampolės sav. | 5 | 1 270 785 | 20 | 9,2% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 685 403 | 9 | 2,3% |
| Kauno r. sav. | 3 | 666 987 | 14 | 4,6% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 522 994 | 15 | −9,1% |
| Šilalė | 1 | 497 794 | 9 | −12,2% |
| Telšių r. sav. | 1 | 463 360 | 7 | 0,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 3 | 387 992 | 14 | 2,0% |
| Kaunas | 5 | 352 985 | 9 | 2,2% |
| Molėtai | 1 | 344 609 | 9 | −8,7% |
| Pagėgių sav. | 1 | 196 730 | — | −2,1% |
| Šakių r. sav. | 1 | 186 924 | 3 | 0,3% |
| Kelmė | 1 | 147 592 | 5 | 7,8% |
| Utenos r. sav. | 1 | 136 298 | 4 | −19,7% |
| Širvintos | 1 | 103 577 | 1 | 25,9% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 87 033 | 5 | 0,8% |
| Alytus | 1 | 81 931 | — | 10,4% |
| Zarasų r. sav. | 2 | 71 416 | 1 | −6,8% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 64 914 | — | 5,9% |
| Plungės r. sav. | 1 | 61 458 | 3 | 15,0% |
| Ukmergė | 1 | 34 176 | — | 12,1% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 31 362 | — | 20,6% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 20 914 | 3 | −1,9% |
| Druskininkai | 1 | 16 283 | 2 | −52,9% |
| Klaipėda | 1 | 8 550 | 5 | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 6 952 | — | — |
| Šilutės r. sav. | 2 | 5 872 | 2 | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 2 539 | — | — |
| Kretinga | 2 | 1 883 | — | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas
- 1031 — Bulvių perdirbimas ir konservavimas
- 1032 — Vaisių, uogų ir daržovių sulčių gamyba