Mėsos ir paukštienos produktų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1013)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
86
Bendra apyvarta
251,0 mln €▼ 1,9%
Darbuotojai
2 686
Medianinė marža
1,2%
Augimas (metinis)
−1,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1013
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Samsonas" | Kaunas | 47 350 490 | 152 657 | 408 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vigesta" | Mažeikiai | 38 110 900 | 2 475 283 | 137 | |
| 3 | UAB "Mažeikių mėsinė" | Mažeikiai | 28 549 738 | 1 396 892 | 114 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Daivida" | Rokiškis | 23 590 646 | 333 018 | 266 | |
| 5 | UAB "ŽIEŽMARIŲ MĖSA" | Kaišiadorių r. sav. | 14 018 898 | 1 978 024 | 144 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "CESTA" | Vilniaus r. sav. | 12 539 873 | −950 614 | 204 | |
| 7 | UAB Scandi Standard - Baltics | Joniškio r. sav. | 12 271 264 | −3 070 059 | 190 | |
| 8 | UAB "Klaipėdos mėsinė" | Pagėgių sav. | 9 425 895 | −2 396 026 | 101 | |
| 9 | UAB "Kumpeliukas" | Kaunas | 4 908 114 | 3 239 | 49 | |
| 10 | UAB "Provincijos mėsa" | Vilkaviškio r. sav. | 4 334 977 | 265 013 | 49 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dora" | Šiauliai | 4 222 679 | 79 096 | 48 | |
| 12 | UAB "Momblan" | Marijampolės sav. | 3 964 333 | 59 751 | 33 | |
| 13 | UAB "Delikatesas 1937" | Joniškis | 3 466 723 | 260 054 | 170 | — |
| 14 | UAB "RISTVA" IR Ko | Panevėžio r. sav. | 3 180 463 | 5 249 | 43 | |
| 15 | UAB "Dargita tau" | Kaunas | 3 180 382 | 406 134 | 34 | |
| 16 | UAB "Norvelina" | Kauno r. sav. | 3 021 558 | 15 803 | 59 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sikasta" | Klaipėdos r. sav. | 2 740 164 | −350 970 | — | — |
| 18 | UAB "Linkuvos mėsa" | Pakruojo r. sav. | 2 625 250 | 55 683 | 37 | |
| 19 | UAB "Rineka" | Kelmės r. sav. | 2 602 139 | 47 442 | 36 | |
| 20 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "Stilsas" | Šiauliai | 2 488 784 | 40 271 | 40 | |
| 21 | UAB "Retailas" | Švenčionių r. sav. | 2 305 090 | −293 532 | 114 | |
| 22 | UAB "Kaisa & Co" | Marijampolės sav. | 2 045 685 | 19 | — | |
| 23 | UAB "Kanrugėlė" | Pakruojis | 1 923 277 | 40 254 | 47 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alekniškis" | Širvintų r. sav. | 1 722 473 | 63 530 | 19 | |
| 25 | UAB "Joniškio mėsa" | Joniškio r. sav. | 1 532 185 | 110 749 | 20 | |
| 26 | NAŠMITA, UAB | Vilnius | 1 421 332 | 30 113 | 10 | |
| 27 | UAB "Senieji Teresės mėsos gaminiai" | Kazlų Rūda | 1 385 156 | −215 819 | 37 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALKSNIO DŪMAS" | Panevėžio r. sav. | 1 306 123 | 4 970 | 35 | |
| 29 | Šilalės rajono žemės ūkio bendrovė "Kontautėliai" | Šilalės r. sav. | 1 268 170 | 3 317 | 47 | |
| 30 | UAB "Elektrėnų mėsa" | Elektrėnų sav. | 1 209 516 | 2 510 | 18 | |
| 31 | UAB "Bomesa" | Šakių r. sav. | 1 171 556 | 11 052 | 10 | |
| 32 | UAB Jautienos guru | Šakių r. sav. | 1 105 352 | 10 199 | 10 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŽEMAIRA" | Kelmės r. sav. | 1 070 875 | 39 844 | 11 | |
| 34 | UAB "Gardulis" | Vilkaviškio r. sav. | 1 063 174 | 12 051 | 12 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė Jatkančių mėsinė | Tauragės r. sav. | 1 058 492 | −889 | 19 | |
| 36 | UAB "Jurbarkų mėsa" | Jurbarko r. sav. | 1 042 852 | −40 034 | 21 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "Švaistūnas" | Kaunas | 994 550 | 13 852 | 20 | |
| 38 | UAB Skonio iššūkis | Vilnius | 963 555 | −30 056 | 18 | |
| 39 | UAB "Stoniškių žara" | Pagėgių sav. | 959 492 | 11 352 | 15 | |
| 40 | UAB "ŠERNO PĖDA" | Panevėžys | 862 593 | 88 333 | 18 | |
| 41 | MB "Gurmanas" | Mažeikiai | 817 768 | 3 656 | 11 | |
| 42 | Uždaroji akcinė bendrovė "Geranta" ir partneriai | Tauragė | 811 786 | −3 413 | 12 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tradita" | Šalčininkų r. sav. | 809 189 | 6 986 | 10 | |
| 44 | UAB "Kaimiškas dūmas" | Tauragės r. sav. | 779 090 | −73 851 | 13 | |
| 45 | UAB "Gardus dūmelis" | Pakruojo r. sav. | 778 741 | −33 186 | 16 | |
| 46 | UAB "Rūkyklėlė" | Vilniaus r. sav. | 742 560 | 1 544 | 5 | |
| 47 | UAB "Nermėsa" | Vilnius | 722 205 | −40 129 | 7 | |
| 48 | UAB "Kadaginė" | Vilniaus r. sav. | 697 827 | 8 367 | 13 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "TĖVIŠKĖS MAISTAS" | Vilniaus r. sav. | 697 354 | 33 237 | 13 | |
| 50 | UAB "Voveriškiai LT" | Šiaulių r. sav. | 686 021 | 314 | 13 | |
| 51 | UAB "Mėsa LT" | Kaunas | 665 640 | 5 619 | 1 | |
| 52 | UAB "GRIMEDA" | Šilalės r. sav. | 642 000 | −6 727 820 | — | |
| 53 | UAB "Jurginų mėsa" | Ukmergės r. sav. | 614 058 | 27 931 | 8 | |
| 54 | SENOLIŲ ALKSNYNĖ, UAB | Kauno r. sav. | 611 538 | 33 516 | 9 | |
| 55 | MB "Bajorų mėsa" | Ukmergės r. sav. | 566 591 | 1 099 | 2 | |
| 56 | UAB "Griveta" | Vilniaus r. sav. | 497 297 | 643 | 4 | |
| 57 | MB Krikščioniškių mėsos cechas | Vilniaus r. sav. | 495 622 | −44 054 | 17 | |
| 58 | UAB "AUJORIS" | Kauno r. sav. | 482 642 | −2 862 | 14 | |
| 59 | MBA FOOD, UAB | Kauno r. sav. | 464 817 | 18 226 | 7 | |
| 60 | MB "Kaimo mėsinė" | Kelmės r. sav. | 439 088 | 14 957 | 4 | |
| 61 | UAB "Airega" | Alytaus r. sav. | 405 008 | 3 987 | 7 | |
| 62 | UAB FA Solutions | Kaunas | 397 323 | 19 955 | 22 | |
| 63 | MB "Flera" | Vilnius | 392 232 | −5 712 | 2 | |
| 64 | UAB ANA EU | Alytaus r. sav. | 365 182 | −16 528 | 6 | — |
| 65 | UAB "AVITRA" | Kretinga | 349 742 | 390 | 3 | |
| 66 | Komanditinė ūkinė bendrija | Marijampolės sav. | 348 720 | −23 811 361 | 1 | |
| 67 | MB Pagavita | Kauno r. sav. | 344 511 | 8 026 | 17 | |
| 68 | MB "Aksnita" | Vilnius | 322 537 | 3 159 | 2 | |
| 69 | UAB "Aukristė" | Klaipėda | 303 568 | 11 432 | 7 | |
| 70 | MB Mėsos ūkis | Klaipėdos r. sav. | 302 110 | 12 726 | 2 | |
| 71 | MB Marcinkevičių ūkis | Panevėžys | 283 485 | 2 158 | 3 | |
| 72 | UAB "Senolių gardumynai" | Kauno r. sav. | 279 926 | 4 120 | 5 | |
| 73 | MB Pumpėnų mėsinė | Pasvalio r. sav. | 206 440 | 16 761 | — | |
| 74 | MB "Čiapukai" | Raseiniai | 159 314 | 3 478 | 1 | |
| 75 | UAB "Būginių gausa" | Biržų r. sav. | 158 992 | −8 533 | 4 | |
| 76 | MB Alfredo mėsos gaminiai | Raseinių r. sav. | 149 020 | 8 606 | 4 | |
| 77 | UAB "Skaistės mėsa" | Alytus | 147 686 | −100 709 | 11 | |
| 78 | MB Streikų gaminiai | Panevėžys | 134 076 | 16 591 | — | |
| 79 | UAB "Skanuma" | Ukmergė | 132 553 | 9 351 | 5 | |
| 80 | UAB "NATANGA IR ROVISA" | Jurbarkas | 94 202 | −375 106 | 4 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALANTOS AGROSERVISAS" | Molėtų r. sav. | 64 092 | 10 090 | 3 | |
| 82 | UAB "Surkiai" | Skuodo r. sav. | 56 326 | 283 | 2 | |
| 83 | MB Country Chef | Vilniaus r. sav. | 49 665 | −3 811 | — | |
| 84 | Lašiniukas MB | Ukmergės r. sav. | 44 267 | 14 685 | — | |
| 85 | UAB "Agromėsa" | Kaunas | 42 486 | −405 788 | 1 | |
| 86 | UAB "Garai" | Vilnius | 31 731 | −13 939 | 3 | |
| 87 | MB Dūmo broliai | Šiaulių r. sav. | 22 868 | −4 849 | 2 | |
| 88 | MB "Dešrelių namai" | Vilniaus r. sav. | 22 000 | 2 190 | 2 | |
| 89 | MB "Dūmų katilas" | Šiaulių r. sav. | 18 210 | −10 138 | — | — |
| 90 | MB "Džerkis" | Klaipėda | 16 288 | 4 950 | — | |
| 91 | UAB "V. Kavoliūnienės įmonė" | Jonavos r. sav. | 14 265 | −5 181 | 3 | |
| 92 | UAB "Asonbaldis" | Kaišiadorių r. sav. | 13 439 | −5 185 | 2 | — |
| 93 | MB Artis grill | Vilkaviškio r. sav. | 12 503 | −7 407 | — | — |
| 94 | UAB "Miglūnas" | Prienų r. sav. | 8 603 | −19 054 | 3 | |
| 95 | UAB "Avarus" | Vilnius | 6 866 | −2 457 | — | |
| 96 | Žemės ūkio kooperatyvas "EVERTOS" MAISTAS | Panevėžys | 6 482 | −17 299 | — | — |
| 97 | MB Murmur grill | Kauno r. sav. | 4 020 | 1 497 | — | — |
| 98 | MB "MS36 LT" | Šalčininkų r. sav. | 2 603 | −2 534 | 1 | |
| 99 | UAB "Kebeliai" | Šiauliai | 335 | 177 | — | — |
| 100 | MB "Lokio Kąsnis" | Vilniaus r. sav. | 45 | −7 881 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Mažeikiai | 2 | 66 660 638 | 251 | 5,7% |
| Kaunas | 6 | 56 830 859 | 533 | 1,4% |
| Rokiškis | 1 | 23 590 646 | 266 | 1,4% |
| Vilniaus r. sav. | 10 | 15 742 243 | 258 | 0,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 14 018 898 | 144 | 14,1% |
| Joniškio r. sav. | 2 | 13 803 449 | 210 | −8,9% |
| Šiauliai | 2 | 6 711 463 | 88 | 1,7% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 5 398 151 | 61 | 3,6% |
| Kauno r. sav. | 8 | 5 209 012 | 111 | 1,9% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 4 486 586 | 78 | 0,3% |
| Kelmės r. sav. | 3 | 4 112 102 | 51 | 3,4% |
| Marijampolės sav. | 1 | 3 964 333 | 33 | 1,5% |
| Vilnius | 7 | 3 853 592 | 42 | −2,3% |
| Joniškis | 1 | 3 466 723 | 170 | 7,5% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 3 403 991 | 53 | −1,1% |
| Šakių r. sav. | 2 | 2 276 908 | 20 | 0,9% |
| Pakruojis | 1 | 1 923 277 | 47 | 2,1% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 1 837 582 | 32 | −4,8% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 1 722 473 | 19 | 3,7% |
| Panevėžys | 3 | 1 280 154 | 21 | 10,2% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 1 268 170 | 47 | 0,3% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 1 224 916 | 10 | 4,5% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 1 209 516 | 18 | 0,2% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 1 042 852 | 21 | −3,8% |
| Pagėgių sav. | 1 | 959 492 | 15 | 1,2% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 811 792 | 11 | 0,9% |
| Tauragė | 1 | 811 786 | 12 | −0,4% |
| Alytaus r. sav. | 3 | 770 190 | 14 | −1,8% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 708 889 | 15 | −10,6% |
| Kretinga | 1 | 349 742 | 3 | 0,1% |
| Klaipėda | 2 | 319 856 | 7 | 17,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 302 110 | 2 | 4,2% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 206 440 | — | 8,1% |
| Raseiniai | 1 | 159 314 | 1 | 2,2% |
| Biržų r. sav. | 1 | 158 992 | 4 | −5,4% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 149 020 | 4 | 5,8% |
| Ukmergė | 1 | 132 553 | 5 | 7,1% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 64 092 | 3 | 15,7% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 14 265 | 3 | −36,3% |
| Prienų r. sav. | 1 | 8 603 | 3 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir paukštienos produktų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- 1030 — Vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas
- 1031 — Bulvių perdirbimas ir konservavimas
- 1032 — Vaisių, uogų ir daržovių sulčių gamyba