Džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1072)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
65
Bendra apyvarta
199,4 mln €▼ 7,0%
Darbuotojai
2 307
Medianinė marža
5,3%
Augimas (metinis)
−7,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 79 įmonių — EVRK 1072
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Mantinga Production" | Marijampolė | 143 049 000 | 10 010 000 | 1 329 | |
| 2 | UAB "Mantinga Food" | Marijampolė | 28 914 733 | 2 822 338 | 406 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "JAVINĖ" | Klaipėda | 7 127 139 | 1 666 663 | 93 | |
| 4 | AB "Šlaituva" | Kauno r. sav. | 6 702 918 | 1 375 253 | 39 | |
| 5 | Bendra Lietuvos ir Latvijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "DANVITA" | Zarasai | 6 030 261 | 785 552 | 80 | |
| 6 | GOLSKI LT, UAB | Kaunas | 5 401 531 | 31 487 | 67 | |
| 7 | "AR Maistas", UAB | Panevėžys | 4 829 143 | 575 266 | 28 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Miltonas" | Kauno r. sav. | 4 317 482 | 289 619 | 43 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "DZŪKIJA" | Vilnius | 3 810 797 | 213 302 | 68 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Viktorija ir partneriai" | Kaunas | 2 130 260 | −63 563 | 39 | |
| 11 | UAB "Savas kalnas" | Alytaus r. sav. | 1 753 703 | 3 677 | 50 | |
| 12 | UAB "Dovira" | Šiauliai | 1 060 513 | 3 341 | 43 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "RIXA" | Alytus | 868 993 | 48 831 | 32 | |
| 14 | UAB "VILKON" | Vilnius | 861 044 | 55 017 | 31 | |
| 15 | UAB "Danutės šakotis" | Šilutė | 855 076 | 127 829 | 22 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALAISTA" | Kaunas | 850 044 | 43 103 | 14 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Plungės duona" | Plungė | 836 676 | −710 709 | 18 | |
| 18 | UAB "Saimeta" | Pasvalio r. sav. | 835 300 | −9 721 | 33 | |
| 19 | UAB "Aldigus" | Kaunas | 732 064 | 65 376 | 15 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO EGLĖ" | Panevėžys | 681 577 | 2 463 | — | — |
| 21 | UAB "Jomas" | Elektrėnų sav. | 666 304 | 7 648 | 13 | |
| 22 | UAB "Vasaura" | Šiauliai | 581 821 | 23 071 | 15 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Elviolė" | Vilnius | 505 849 | 3 427 | 15 | |
| 24 | UAB "Larochė" | Kaunas | 482 265 | 19 432 | 7 | |
| 25 | Individuali įmonė | Kaišiadorys | 456 124 | 76 302 | 11 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Link Molainių" | Panevėžio r. sav. | 440 442 | 40 653 | 11 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rambyno kalnas" | Šilutė | 427 812 | 34 686 | 19 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "LEOGINTA" | Vilnius | 409 578 | 4 121 | 11 | |
| 29 | UAB "Romana & co" | Šiaulių r. sav. | 402 782 | −8 444 | 17 | |
| 30 | UAB "Dagemos konditerija" | Panevėžys | 379 098 | −24 215 | 16 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Albava" | Alytus | 361 163 | 40 385 | 12 | |
| 32 | UAB "Šlapaberžės konditerija" | Kėdainių r. sav. | 341 781 | 8 097 | 13 | |
| 33 | UAB "Rimutės šimtalapiai" | Alytus | 286 264 | 79 015 | 4 | |
| 34 | UAB "VILANDARA" | Šiauliai | 279 088 | −19 172 | — | |
| 35 | Individuali įmonė | Mažeikiai | 237 240 | 25 174 | 9 | — |
| 36 | UAB "Vultur" | Šakių r. sav. | 235 106 | 36 327 | 9 | |
| 37 | UAB "Šiaulių Injusta" | Šiauliai | 226 773 | 18 170 | 11 | |
| 38 | UAB "Vita ir ko" | Jonava | 214 280 | −14 009 | 12 | |
| 39 | UAB "Naminiai Jolantos šakočiai" | Vilkaviškio r. sav. | 188 608 | 42 644 | 4 | |
| 40 | MB La farine | Klaipėda | 135 674 | 50 444 | 2 | |
| 41 | O. Ribakovienės mažoji bendrija "Onutės šakotis" | Kaunas | 107 221 | 14 052 | 4 | |
| 42 | UAB "Kęsto šakotis" | Panevėžio r. sav. | 103 565 | 12 013 | 5 | |
| 43 | UAB "Vilniaus meduoliai" | Vilnius | 96 605 | 5 563 | 5 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jurvidginta" | Alytus | 91 182 | −24 841 | 6 | |
| 45 | UAB "Robinga" | Kauno r. sav. | 86 753 | −42 094 | 8 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Guoda" | Kretingos r. sav. | 78 967 | −9 472 | 1 | |
| 47 | UAB "Minusinės kalorijos" | Vilnius | 68 909 | −7 338 | 3 | |
| 48 | Mažoji bendrija Aleila | Kaunas | 61 957 | 1 117 | 3 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ratupė" | Alytaus r. sav. | 55 500 | 8 238 | — | |
| 50 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAISTO PILYS" | Vilnius | 53 019 | 191 828 | 2 | |
| 51 | UAB "Aledita" | Druskininkų sav. | 51 228 | 3 719 | 2 | |
| 52 | Individuali įmonė | Kauno r. sav. | 46 120 | −15 108 | 5 | |
| 53 | UAB "Riešutukas" | Marijampolė | 40 082 | −1 123 | 4 | |
| 54 | UAB "Topanda" | Klaipėda | 36 522 | 34 710 | 1 | |
| 55 | MB "Kepinių rojus" | Šilutės r. sav. | 34 723 | 1 461 | 1 | |
| 56 | MB "Ponas meduolis" | Kaunas | 26 861 | 8 708 | — | |
| 57 | MB Lugis | Lazdijų r. sav. | 23 878 | 0 | 2 | |
| 58 | MB "Raguolis" | Kretingos r. sav. | 22 301 | 12 110 | 1 | — |
| 59 | UAB "Verslo logistika" | Kauno r. sav. | 19 820 | −5 020 | 2 | |
| 60 | UAB "Garnius" | Kaunas | 17 831 | 1 215 | 1 | |
| 61 | MB "Gemriela" | Klaipėda | 16 648 | 7 309 | — | |
| 62 | UAB "Oy Imas" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 16 405 | 371 | 2 | |
| 63 | MB Šimtalapių kepyklėlė | Gargždai | 16 103 | 598 | 1 | |
| 64 | MB Vidos skanėstai | Kauno r. sav. | 10 427 | 7 035 | — | — |
| 65 | UAB "Šaknys" | Vilnius | 9 885 | −7 527 | — | — |
| 66 | UAB "Nutesa" | Kaunas | 6 483 | −10 309 | 1 | |
| 67 | MB "Gamtos girnos" | Šakių r. sav. | 6 364 | 4 437 | — | — |
| 68 | UAB "Beglitimis" | Kaunas | 5 005 | −13 | 1 | |
| 69 | UAB "Aizidė" | Šilutė | 3 598 | −5 735 | 1 | |
| 70 | UAB "Skrudutis" | Panevėžio r. sav. | 859 | −2 501 | 2 | |
| 71 | UAB "Adreka" | Kaunas | 695 | −169 221 | — | |
| 72 | UAB "Katės Micės gardumynai" | Klaipėda | 421 | −2 500 | 1 | |
| 73 | MB "Abrė" | Vilnius | 286 | −289 | — | — |
| 74 | UAB "Gardolita" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gandriukas" | Telšiai | 0 | 0 | — | |
| 76 | UAB "Gardūnas" | Vilnius | 0 | 0 | 13 | |
| 77 | MB "Kafeta" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 78 | UAB Pamario kepykla | Šilutės r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 79 | MB Tartaledi | Prienai | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolė | 2 | 143 089 082 | 1 333 | 2,1% |
| Kauno r. sav. | 6 | 11 183 520 | 97 | −9,3% |
| Kaunas | 12 | 9 803 691 | 152 | 4,5% |
| Klaipėda | 3 | 7 262 813 | 95 | 30,3% |
| Zarasai | 1 | 6 030 261 | 80 | 13,0% |
| Vilnius | 8 | 5 805 801 | 148 | 5,6% |
| Panevėžys | 2 | 5 208 241 | 44 | 2,8% |
| Šiauliai | 4 | 1 869 107 | 70 | 4,0% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 1 753 703 | 50 | 0,2% |
| Alytus | 4 | 1 607 602 | 54 | 8,4% |
| Šilutė | 2 | 1 282 888 | 41 | 11,5% |
| Plungė | 1 | 836 676 | 18 | −84,9% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 835 300 | 33 | −1,2% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 666 304 | 13 | 1,1% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 544 007 | 16 | 10,4% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 402 782 | 17 | −2,1% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 341 781 | 13 | 2,4% |
| Šakių r. sav. | 2 | 241 470 | 9 | 15,5% |
| Jonava | 1 | 214 280 | 12 | −6,5% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 188 608 | 4 | 22,6% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 101 268 | 2 | 21,2% |
| Druskininkų sav. | 1 | 51 228 | 2 | 7,3% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 34 723 | 1 | 4,2% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 23 878 | 2 | 0,0% |
| Gargždai | 1 | 16 103 | 1 | 3,7% |
| Telšiai | 1 | 0 | — | — |
| Pagėgiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės džiūvėsių, sausainių, ilgai išsilaikančių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1070 — Kepyklos ir miltinių produktų gamyba
- 1071 — Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba
- 1073 — Miltinių produktų gamyba
- 1000 — Maisto produktų gamyba
- 1010 — Mėsos perdirbimas ir konservavimas ir mėsos produktų gamyba
- 1011 — Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
- 1012 — Paukštienos perdirbimas ir konservavimas
- 1013 — Mėsos ir paukštienos produktų gamyba